Zaman: 05 Tem 2022, 02:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2021, 14:38 

Takımda onca gitmesi gereken adam var iken Bahattin kadro dışı Kocaelispor camiasına gelmiş geçmiş en kötü teknik kadroyu görüyoruz 90'lı yıllardaki taraftar bütünlüğü filan olsa zaten şimdiye kadar çoktan gitmişti takımda Bahattin'i harcadı Mesut'u harcadı Burak gitti sırada sanırım Yiğit Ali olur

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2021, 17:23 

Bahattin'in mental sıkıntıları var. Dino sakat Mevlüt formsuz aslında tam formayı kapabileceği ve bizim ona ihtiyacımız olan zamanlarda gidicem mutsuzum diye tutturursa kadro dışı kalması çok normal. Yeteneklerine ihanet ediyor. Biraz kafayı kullansaydı o yetenekle süper ligde oynardı zaten. Bu tarz durumlarda kontrol sağlanmadığı zaman disiplinin de sağlanması beklenemez. Kontrat uzatınca bi heveslenmiştim ama sonra bi yol olmayacağı anlaşıldı. İsabetli oldu bence belki bu sayede genç İsa'ya biraz daha fazla şans gelir ve kendini gösterir.

üstteki arkadaş nedense her postunda teknik ekibe giydiriyor. Gelmiş geçmiş berbat onlarca isim sayılır MRA'dan önce. Tamam durum futbol zevki açısından pek iç açıcı değil ama geçen sene MRA gelmeden hiç umudumuz yokken ezeli rakibini ezici bir skorla yenip üst lige çıkan ve üst ligde de çok kötü olmayan bir konumdaki takımın teknik sorumlusu bence biraz daha saygı ve krediyi hak ediyor. Ki bizden çok daha fazla bütçeli Samsun ve Bursa'nın da hali ortada. Umarım ortalığı yangın yerine çeviren taraftarların gazına gelip yönetim hocanın ipini çekmez. Devre arası kanayan 2-3 yarayı iyileştirebilirsek Play-Off yaparız. Ben güveniyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2021, 08:45 

DirtySanchez yazdı:
Bahattin'in mental sıkıntıları var. Dino sakat Mevlüt formsuz aslında tam formayı kapabileceği ve bizim ona ihtiyacımız olan zamanlarda gidicem mutsuzum diye tutturursa kadro dışı kalması çok normal. Yeteneklerine ihanet ediyor. Biraz kafayı kullansaydı o yetenekle süper ligde oynardı zaten. Bu tarz durumlarda kontrol sağlanmadığı zaman disiplinin de sağlanması beklenemez. Kontrat uzatınca bi heveslenmiştim ama sonra bi yol olmayacağı anlaşıldı. İsabetli oldu bence belki bu sayede genç İsa'ya biraz daha fazla şans gelir ve kendini gösterir.

üstteki arkadaş nedense her postunda teknik ekibe giydiriyor. Gelmiş geçmiş berbat onlarca isim sayılır MRA'dan önce. Tamam durum futbol zevki açısından pek iç açıcı değil ama geçen sene MRA gelmeden hiç umudumuz yokken ezeli rakibini ezici bir skorla yenip üst lige çıkan ve üst ligde de çok kötü olmayan bir konumdaki takımın teknik sorumlusu bence biraz daha saygı ve krediyi hak ediyor. Ki bizden çok daha fazla bütçeli Samsun ve Bursa'nın da hali ortada. Umarım ortalığı yangın yerine çeviren taraftarların gazına gelip yönetim hocanın ipini çekmez. Devre arası kanayan 2-3 yarayı iyileştirebilirsek Play-Off yaparız. Ben güveniyorum.

Üstteki arkadaş ilk teknik ekip geldiğinde sonunda kulübe bir adam gibi bir teknik kadro geldiği için sevinmişti. Sakarya maçında 3-0 olunca takımı geriye çekmesiyle başlayan süreç ve bu sene aldırdığı çöp yabancılardan dolayı oynattığı futboldan dolayı eleştiriyorum ne yapayım susayım mı camianın çoğu memnun değil sadece üstteki arkadaş da sıkıntı yok yani Bahattin mental olarak kafa olarak hazırlayacak biz değiliz adamı sezon başından beri zaten düşünmediği belliydi. Dünde maaşını ödediğimiz adamı kadro dışı bıraktık şimdi gidip bonservis parası almada onu da başka takıma gönderirler hayır kurumu bir kulüp olduğumuz için bonservissiz gönderiyoruz adamları...

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2021, 10:11 
Kullanıcı avatarı

Mustafa Reşit AKÇAY bana göre Osieck'ten sonra bu kulübe gelmiş en iyi taktisyen'dir. Bu kadroyla sürekli dillerde olan Samet AYBABA teknik direktör olsaydı emin olun orta sıralarda düşmemek için mücadele ediyor olurduk. Bizim ülke futbolunun sorunu bu. o gitsin bu gelsin. istikrar yok. En ufak olumsuzlukta yönetim istifa, hoca istifa yazanlar var. Bunların kim oldukları belli, ama burada yazan insanların Kocaelispor dışında düşünceleri olduğunu düşünmüyorum. Burada yazan herkese saygı duyuyorum.

Bir de bazı gazeteciler var, bi bursalıdan kurtulduk çok şükür bir gazeteci daha kaldı ondan da kurtulursak daha kenetlenebilecek duruma geleceğimizi ümit ediyorum.
Sosyal medya fanları var birde bizim meşhurdur. En ufak kötü sonuçta organize bir şekilde saldırı yapan. Bunların kim oldukları da belli neyse o konulara da girmiyorum.

Bizim 2.yarıya nokta atışı transferler yapmamız lazım, eminim ki yönetimde bu yaptığı transferlerden pişmandır. Onlar içinde acı bir tecrübe oldu. 10 tane futbolcu alacağına aynı paraya 3 sağlam oyuncu al, geri kalan 7 oyuncuyu alt yapıdan gelen gençlerle oluştur.

Şu anda köstek değil destek olma zamanı. Nereden geldiğimizi unutmadan sabırla destek vermek en doğru karar olacaktır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2021, 11:08 

Ya ben derdimi anlatamıyorum ya benim düşüncem anlaşılmıyor yazın yazdığım yazı da orta da Saffet'de şahittir hatta oda aynı düşüncedeydi bu kulüp diplerden geldi amatörlerden geldi tarlalardan geldi. O zaman ki durum da bırak İsmetpaşa stadını hiç Kocaelispor maçına gelmemiş adamlara yönetim emanet edildi. Şu an Bekir abi dışında çoğu kişiyi tanımıyorum bile MRA hastanedeyken transferler yapıldı. Biri de çıkıp desin ki aldığımız yabancı oyuncular Kocaelispor'a yakışır Mevlüt'e senelik 5 verildi. Mevlüt'ü isteyen kim adama demişler Ömer Şişmanoğlu veya İbrahim Yılmaz o demiş Mevlüt işte görüyoruz aldırdıkları adamları yemişim taktiğini Kocaelispor kulübü hiç bir zaman 1 puan diye çıkmaz 3 puan diye çıkar ve bu alınan adamların maliyeti yine kulübe kalacak yarın bir gün gidecekler yine bu çöp transferlerin borçlarıyla uğraşacağız şu an Tahir başkan dese ki arkadaşlar benden bu kadar Engin başkan o dakika kongre kararı alır. Ondan sonra da kalırız yine biz bize Bizim kendimize en az 5 sene vermemiz lazımdı tesis işiydi kulüp binasıydı altyapıya tesisleşme hamlesiydi hepsini yapacak bir yapılaşma olacaktı ama biz ne yaptık paraları çar çur ettik gelip de kimse bana MRA'ın transfer politikasını ve yönetimin bu politikasını savunmasın dediğim gibi Tahir başkan elini eteğini çektiği an kulüp olarak dar boğaza gireriz sahip çıkan kimse de olmaz..

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 01:24 
Kullanıcı avatarı

Dostum sen bambaşka bir boyuta geçtin bence.
Hoca ve yönetime karşı kin ve nefret dolduğunu düşünüyorum.
Transferleri begenmiyorsun, yeryüzündeki en iyi kulüplere bak örneklere mesela; Türkiye'nin en büyük kulübü kim yaptığı transferlere bak bir, yüzde kaçı doğru transfer.
Dünyanın en iyi futbol kulüplerine bak yüzde kaç doğru transfer yapmışlar.
Koskoca Real Madrid yaptığı bazı transferlerden fayda alamazken sen her şeyi 4/4 lük istiyorsun.
Futbol oyununda bunun olması maalesef imkansıza yakın.
10 transfer yapıyorsak yarısı tutup yarısı tutmayabilir.
Dünyanın en iyi futbolunun oynandığı premier ligde her yıl yüzlerce transfer hatası yapılıyor.

Gerçeklerle yüzleşip ona göre eleştiri yapmak lazim.
Kötü cikarsa parasını ben vereceğim adamın diyerek yoğun bakımdan aldirdigi dino takımı sırtladı farkındaysan.
Tisdell e herkes salladı. Çocuk 21 yaşında bursa maçını idare etti, üzerine koyarak gitse bize para bile kazandırabilir.
Orta ayar bir takıma sahibiz 2-3 nokta transferle play off yapacak durumdayız bence.
Daha ne istiyorsunuz ben onu anlamıyorum.

En dipleri gördük, her sene 3 hoca değişiklikleri çok gördük ben istikrardan yanayım.
Manchester United Alex fergusona kaç yıl sabretti, Arsenal arsene wenger ile kaç yıl çalıştı, taktiği olan futbolu bilen bu hoca ile en az 5-6 yıl calisilabilecegini düşünüyorum.
Türkiye'nin bu kötürüm futbol dünyasında fevkalâde bir başarı olur bu istikrar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 02:00 
Kullanıcı avatarı

Saffet'e katılmakla birlikte yine olsa yine alacağım oyuncular listesi;

-Dino Ndlovu
-Mandjeck
-Diogo
-Atila
-Diop
-Kubilay
-Cisse

Eğer transferden bu kadar topçuyu tekrar olsa tekrar alırım diyorsam bence başarılı bir iş olmuştur. Yapılan yanlışlar yok mu? Elbette var. Gerekli şekilde iletebileceğimiz mecranın olmaması ciddi anlamda üzücü ama bende istifa ettirecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Benim hep istediğim şeylerden biri kulüp yönetimi taraftar ile toplantı yapmasıdır. Taraftarın içini oldukça rahatlatacaktır bu. Keşke olsa. Netflixin Sunderland dizisinde görmüştüm. Sert soru net cevap, kaçamak yok.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 13:46 

saffet8 yazdı:
Dostum sen bambaşka bir boyuta geçtin bence.
Hoca ve yönetime karşı kin ve nefret dolduğunu düşünüyorum.
Transferleri begenmiyorsun, yeryüzündeki en iyi kulüplere bak örneklere mesela; Türkiye'nin en büyük kulübü kim yaptığı transferlere bak bir, yüzde kaçı doğru transfer.
Dünyanın en iyi futbol kulüplerine bak yüzde kaç doğru transfer yapmışlar.
Koskoca Real Madrid yaptığı bazı transferlerden fayda alamazken sen her şeyi 4/4 lük istiyorsun.
Futbol oyununda bunun olması maalesef imkansıza yakın.
10 transfer yapıyorsak yarısı tutup yarısı tutmayabilir.
Dünyanın en iyi futbolunun oynandığı premier ligde her yıl yüzlerce transfer hatası yapılıyor.

Gerçeklerle yüzleşip ona göre eleştiri yapmak lazim.
Kötü cikarsa parasını ben vereceğim adamın diyerek yoğun bakımdan aldirdigi dino takımı sırtladı farkındaysan.
Tisdell e herkes salladı. Çocuk 21 yaşında bursa maçını idare etti, üzerine koyarak gitse bize para bile kazandırabilir.
Orta ayar bir takıma sahibiz 2-3 nokta transferle play off yapacak durumdayız bence.
Daha ne istiyorsunuz ben onu anlamıyorum.

En dipleri gördük, her sene 3 hoca değişiklikleri çok gördük ben istikrardan yanayım.
Manchester United Alex fergusona kaç yıl sabretti, Arsenal arsene wenger ile kaç yıl çalıştı, taktiği olan futbolu bilen bu hoca ile en az 5-6 yıl calisilabilecegini düşünüyorum.
Türkiye'nin bu kötürüm futbol dünyasında fevkalâde bir başarı olur bu istikrar.

Siyah kısmı senin yazman inanılmaz bunu başkası yazsa hadi diyeceğim tamam da Yönetimi en çok savunan kimdi burada neden nefret edeyim yanlışlarını söylüyorum hala o fikirdeyim boş transferlere para vereceğime tesisleşmeyi hedef alırdım bu benim düşüncem Hoca bize göre değil seven sever ben sevemedim oyun anlayışını ama gerçekten şaşırdım bu takımın hedefi hemen üst lig olmamalıydı Erdinç'e verilen parayı bana versinler hem altyapı tesisini hem A takım tesisini hem kulüp tesislerini yeniletirim üstede para bırakırım. Bunları söylemek yanlışsa evet ben yönetim düşmanıyım kardeşim..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 16:51 

Taraftarın üst lig baskısı, devre arası bizi daha da borca sokacak...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2021, 16:55 

körfezli_celik yazdı:
Taraftarın üst lig baskısı, devre arası bizi daha da borca sokacak...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende bundan korkuyorum
Devre arası iyi adam almak çok masraflı iş

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye