Zaman: 27 May 2022, 07:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 565 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 57  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Fatih Terim Yeniden Galatasaray'da
MesajGönderilme zamanı: 27 Nis 2021, 17:10 

Lafa bak nasil bir eziklik sarmis bunyenizi. Eger Fatih hocam kalirsa en basarali Turk futbol kulubunun basinda en basarali Turk teknik direktor kalmis olacak. Siz simdiden bi tane sportif direktor secin seneye Emre gonderildikten sonra getireceginiz

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2021, 10:37 

Biraz amiyene olacak ama.

Evlisiniz eşinizi çok seviyorsunuz. Sonra bigün eşiniz ben başkasını seviyorum diye tüpçüye kaçıyor. 2-3 yıl onla kalıyor. Sonra geri dönmek istiyor. Başka çaresi yok. Sende çok seviyorsun ya kabul ediyorsun. Ama vicdanını aklaman lazım. Bu sefer kendince eşini aklıyorsun. Aslında diyorsun benimde hatalarım oldu. Sadece eşim suçlu değil ayrılık sürecinde bende yanlış yaptım o yüzden tüpçüye kaçtı diyorsun. Sonra hiçbişey olmamış gibi hayatına devam etmek istiyorsun. Bizim taraftarla- Fatih Terim ilişkisi budur. Kaçmış gitmiş ihanet etmiş adamı affedersen bugün bu duruma düşersin işte.
Ünal Aysal hakketen büyük adammış. Diyordu ya akpye oy verenlerin çoğu Galatasaray taraftarıdır diye. Valla doğru söylemiş. Akp nin ülkeyi getirdiği durumla Fatih Terim Galatasarayı getirdiği durum arasında ne fark var? Destekçileri fanları hep aynı kafa. Tayyip fanatikleri için neyse Fatih Terimde fanatikleri için aynı. Bu saatten sonra ikisinden de kurtulmadan ne ülkeye ne kulübe rahat yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2021, 11:21 
Kullanıcı avatarı

Bende olaya bu açıdan bakıyorum.

galatasaray düşmanları neyse, fatih terim düşmanlarıda o!

Derdi galatasarayın başarısı olmayan sadece terim düşmanlığından beslenen ve her olumsuz sonuçta hortlayan kişilersiniz. Ben demiştim demek için bir tık ötede galatasarayın kötü gitmesini isteyecek kıvamdasınız.

Ne diyeyim allah nasip etmesin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2021, 11:55 

Ressambob yazdı:
Bende olaya bu açıdan bakıyorum.

galatasaray düşmanları neyse, fatih terim düşmanlarıda o!

Derdi galatasarayın başarısı olmayan sadece terim düşmanlığından beslenen ve her olumsuz sonuçta hortlayan kişilersiniz. Ben demiştim demek için bir tık ötede galatasarayın kötü gitmesini isteyecek kıvamdasınız.

Ne diyeyim allah nasip etmesin.

Hocam kesinlikle biz haksız çıkalım başarıdan başarıya koşalım.

Bugün tayyip dış güçlere savaş açtı bilmem kaçıncı defa. Oda senin dediğini diyor “ bugün akp ye kim düşmansa aynı zamanda Türkiyeye düşmandır’ diyor. Dış güçler diyor. Başarısız olmamızı istiyorlar diyor. Diyorda diyor. Sende aynısını Fatih Terim için diyorsun.

Akp seçmeni=Fatih Terim fanları. Olan bize oluyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2021, 14:14 
Kullanıcı avatarı

Benzetmelerin başlı başına içi boş ve mesnetsiz. Neyi ne ile kıyasladığının farkında bile değilsin. Bir önceki mesajını sen yazmamış gibisin şu son cevabında. İktidardan örnek verirken iktidarın yaptığını yapmakta güzel meziyet. Hocadan ve hocanın destekçilerinden kurtulmak isteyip tam tersi görüş bildirilince hemen alttan görme, ben bilirimci tavırlar. Tam iktidarın yaptığı şeyler ama gel gelelim iktidarla benzeşen biziz :)

Hoca kendi gitmek istemediği sürece veya yönetim göndermek istemediği sürece ben ve eminim benim gibi düşünen hiç bir galatasaraylı hocaya git demez ya da diline varmaz. Ahde vefa bizim gibi düşünen galatasaraylıların başarıdan önde tuttuğu bir husus. Galatasarayın ikonlaşmış, tarihinde artık adı silinmeyecek en büyük efsanesi olmuş yaşayan birine bunu layık görmez bizim gibi düşünenler. Bizim için hocaya senin şu yazdıkları söylemek metin oktaya, ali samiyene, baba gündüze söylemekten farksız. Çünkü hoca yeri olarak tamda onların yanında bizim için. Yani işler kötüye giderse bile hoca kaldıkça, yönetim tuttukça kızılcık şerbeti içip bekleyeceğiz demek.

Gel gelelim diğer hususa...

Hoca bence başarısız falan değil. Bu sene mühendisliği yapılan ve ilk transfer döneminde yapılabilği kadar maliyeti düşürüp genç bir iskelet kurarak yaptıkları bence çok çok iyi seviyede. Oyun olarak ilk günden bugüne seviye çok ileride. Skor endeksli yaşayan sizlerin göremediği bu durumu bir çok kişinin görüyor ve buan binaen hocaya ve takıma destek veriyor. Bu seviye ile gidilirse yakalanacak potansiyelinde farkında. Olur mu olmaz mı bunu yaşayarak göreceğiz. Yani bize göre işler yolunda. Şu prensiple gidilirse hem ekonomik açıdan kulüp büyük bir yükten kurtulacak hem de uzun süre takımı sırtlayacak bir jenerasyon yakalayacak. Bunu yapanda en başta hoca ve bu olanağı ona sağlayan yönetim. Sabretmek zor sizler için biliyorum ama sabırsızlığınız size bu yakıştırmaları yapma hakkınıda vermiyor.

Başa Dön

Tribundergi HQ
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2021, 14:15 
Kullanıcı avatarı

Gassaray1905 yazdı:

Olan ne? Ne oluyor mesela size?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2021, 14:45 

zoban yazdı:
Gassaray1905 yazdı:

Olan ne? Ne oluyor mesela size?

Abi ne olacak ki futbol karın doyurmuyor sonuçta der geçedebilirsin. Başarısız oluyorsun, kulübün batıyor, kulübün değer yargılarını kaybediyor, en büyük rakibine evinde yeniliyorsun, avrupada sürekli hezimet yaşıyorsun ve daha iyi olacağına dair umudun yok. Ama bir bakış açısına göre bu ve aklıma gelmeyen daha yüzlerce şeyi benim için önemi yok ben 14 yıl beklemişim ne çileşer çekmişim der geçersin. Zamanındaki tüp kuyruklarıyla 14 yıl beklenen şampiyonluğu bir de tutabilirsin mesela. Çok zor değil yani polyanacılık oynamak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2021, 16:40 
Kullanıcı avatarı

Fatih Terim takıntılı insan bir şeyin yanlış olduğunu bildiği halde yine kendi doğrularından vaz geçmiyor. İnsanların prensipleri vardır, olmalıdır ama Fatih Terime şu durumda inatçı denir. FT iyi TD, tamam kabul, FT bir GS efsanesi evet doğru. Olan GS oluyor biz de sıkıntı yok alıştık.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2021, 17:20 
Kullanıcı avatarı

Gassaray1905 yazdı:

Bana göre de artık Galatasarayda Fatih Terim defteri açılmamak üzere kapanmalı. Miyadı çoktan doldu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2021, 17:25 
Kullanıcı avatarı

hani şu sokak röportajlarında ekonomi kötü gidiyor diyen insanlara kenardan gelip sen fetöcüsün diyen hain cahil tipler var ya aynı onlar gibi olmuş burada yazılanlar. kendi fikrinin dışında bir şey varsa yapıştır akpli vs...

fatih terimi eleştirmek başka bir şey iftira atmak başka bir şey. fatih terim zamanında milli takıma sadece 4 maçlığına ve para almadan gideceğini beyan etti. bunu bile bile halen yalan söylüyor insanlar. yalan söylemeyi kendilerine yakıştırıyorlar sanırım. birde örnek verirken tüpçüye kaçmak falan diye örnek vermiş. fatih terim kaçtı da yıllarca sizin bir yerlerinize kaçtı sayısız kupa ile.

akpnin Türkiyeyi getirdiği durumla fatih terimin Galatasarayı getirdiği durumu aynı tutmuş yalancı insan. dön bir bak 20-30 senede kaç şampiyonluğumuz var kaç kupamız bunların kaç tanesi fatih terimin antrenörlüğünde gelmiş.

insan utanır be 1 gram Galatasaraylılığı varsa utanır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 565 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 57  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], bunelan, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye