Zaman: 04 Ara 2021, 09:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 246 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sonraki

Kim kazanır?
Anket 17 Eki 2021, 09:37 tarihinde bitecek
Trabzonspor 53%  53%  [ 16 ]
Beraberlik 27%  27%  [ 8 ]
Fenerbahçe 20%  20%  [ 6 ]
Toplam oy : 30
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 9.Hafta | Trabzonspor 3 - Fenerbahçe 1
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 12:53 
Kullanıcı avatarı

koko1903 yazdı:
Konyali, cif basli kartal sana giren cikan yok, senin yazdiginin bile farkinda degilim...Haspa kotu bir soz degil, alayci bir ifade sadece...

Sana neyin girdigi bizim yildizlari saymandan belli....

anlamını bilmediğin kelimeleri heryerde dillendirme ağzına verirler o kelimeyi. seviyesiz herif.

Türk Dil Kurumuna göre haspa, uygunsuz ve yakışıksız nitelik taşıyan kızlar ve kadınlar için kullanılmakta olan bir kelimedir. Kadınlara hakaret içeren bir kelimedir. Kullanımı ve söylemi uygun olmayan bir sözcüktür.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 12:59 

Emboma yazdı:
fb nin kırmızısı doğru neyi tartışılıyor ? adam yetişemiyor arkadan kolu ile sırtından itiyor trabzonlu oyuncuyu hangi açıdan izleniyorda ortalık ayağa kaldırılıyor ? ki penaltı pozisyonuda net kırmızı orda sari verdi ali koç amigoluk yaparak ortalığı ayağa kaldırma çabalarına girdi işin sonu iyi değil bu kadar ortamı germeye tüm suçu hakeme atmaya gerek yok senin takımın ne oynadı ne yaptı derler ? ali koç vizyoneri geldiğinden beri her başarısızlığı ya hakem yada gs ye sallayarak kapatıyor bunu görmemek için kör olmak gerek

kırmızıya doğru diyorsan rizede 3.golünüz öncesi diagnenin rizeliyi tutup çekip yere indirmesine ne diyorsun onu merak ettim ? Faul bile çalınmadı ve gol attınız

min jae nin kırmızısına gelirsek hakem yorumcularının bile 10 kere izleyip 2 ye bölündüğü pozisyon doğru karar değildir.. baktılar puan farkı 5 e çıkacak müdahale ettiler aynı geçen seneki gibi..

bundan sonra hakemler feneri kolluyor yada fenerasyon falan diyende etek giysin bu ülkede.. türk futbol tarihinin baş looserı trabzonda çok heveslenmesin ilk 5 e zor girersiniz yine..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 13:34 

memduhbaskan yazdı:
koko1903 yazdı:
Konyali, cif basli kartal sana giren cikan yok, senin yazdiginin bile farkinda degilim...Haspa kotu bir soz degil, alayci bir ifade sadece...

Sana neyin girdigi bizim yildizlari saymandan belli....

anlamını bilmediğin kelimeleri heryerde dillendirme ağzına verirler o kelimeyi. seviyesiz herif.

Türk Dil Kurumuna göre haspa, uygunsuz ve yakışıksız nitelik taşıyan kızlar ve kadınlar için kullanılmakta olan bir kelimedir. Kadınlara hakaret içeren bir kelimedir. Kullanımı ve söylemi uygun olmayan bir sözcüktür.

Sana senin seviyende cevap vereyim o zaman:

Hirtlik yapmak tirrek kafali.....

Sahsen bu kelimelerin anlamini bilmiyorum. TDK`dan aydinlat bizi lutfen..

"Haspa" bu ulkenin %99`u tarafindan hakaret olarak kullanilmaz, siz herhalde Konya'da aklinizi kadinlarla bozdugunuz icin bir yerinizden anlamaya meyillisiniz...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 14:06 

ugur1907 yazdı:
Emboma yazdı:
fb nin kırmızısı doğru neyi tartışılıyor ? adam yetişemiyor arkadan kolu ile sırtından itiyor trabzonlu oyuncuyu hangi açıdan izleniyorda ortalık ayağa kaldırılıyor ? ki penaltı pozisyonuda net kırmızı orda sari verdi ali koç amigoluk yaparak ortalığı ayağa kaldırma çabalarına girdi işin sonu iyi değil bu kadar ortamı germeye tüm suçu hakeme atmaya gerek yok senin takımın ne oynadı ne yaptı derler ? ali koç vizyoneri geldiğinden beri her başarısızlığı ya hakem yada gs ye sallayarak kapatıyor bunu görmemek için kör olmak gerek

kırmızıya doğru diyorsan rizede 3.golünüz öncesi diagnenin rizeliyi tutup çekip yere indirmesine ne diyorsun onu merak ettim ? Faul bile çalınmadı ve gol attınız

min jae nin kırmızısına gelirsek hakem yorumcularının bile 10 kere izleyip 2 ye bölündüğü pozisyon doğru karar değildir.. baktılar puan farkı 5 e çıkacak müdahale ettiler aynı geçen seneki gibi..

bundan sonra hakemler feneri kolluyor yada fenerasyon falan diyende etek giysin bu ülkede.. türk futbol tarihinin baş looserı trabzonda çok heveslenmesin ilk 5 e zor girersiniz yine..

Lütfen orada ikili mücadele var.
Yersen.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 14:18 
Kullanıcı avatarı

ugur1907 yazdı:
Emboma yazdı:

başlık ts fb başlığı bu maç üzerine yazdım hemen atarlanma rizenin ilk golü faul değilse diagneninde değildir sorduğun için yaziyorum
başarısızlığı biraz içerde arasanız keşke

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 14:49 
Kullanıcı avatarı

yabancı hakem gelse bile bir şey düzelmeyecek.

adamlar doğru düdüğü çaldığı halde suçlu ilan ediliyor.

ben bildim bileli bu algı var ülkede.

sonra da avrupa futbolu bizim niye önümüzde oluyor.

hiç bir şey değişmeyecek boşuna hakem muhabbeti var.

alt liglerde bazı maçları kadın hakemler yönetiyor bir kaç tanesine gidip statta izledim.

onlara bile ana avrat küfür ediliyor.

ülkede futbolu bilen çok az kesim var geriye kalanı holigan...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 14:49 

bestofgeorge yazdı:

Güzel kardeşim tabii ki sanane. Madem izliyorsun çıkar göster bana tek bir örnek işte ? Yalan söylüyorsun. Ben senin yalan söylediğini iddia ediyorum. Bu kadar çok izliyorsan bu oyunu aklında kalan bir örnek olmamasına imkan yok. Söyle hep beraber bakalım. Hatta ileri gidiyorum sen yalan söylemenin yanında bu oyundan zerre anlamıyorsun. Haftada 2 maç izliyorsan dişimi kırarım.

Kardeş Nwakaeme denen adam nerdeyse hakemi dövücek. Eliyle kart istiyor. Dünyanın neresinde hangi takımın oyuncusu hangi hakeme böyle davranabilir. Siz gerçekten aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz. Herif elini kaldırmış hakemin yüzüne yüzüne kart istiyor. Bu kadar mı izlediğiniz şeyden bir habersiniz.

Hahahahaha :D Neyse 3 temmuz, fetö, hakemin anneannesi bylock kullanmış, Fenerbahçe uçuyor kaçıyor. Herkes Fenerbahçe'den nefret ediyor. Fenerbahçe'nin önünü kesmek istiyorlar. Bedelini ödeyecekler. Dış güçler falan filan :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 14:51 

Hakemlerimiz standarti tutturamadiklari olcude devam eder bu tartismalar...

Bana gore hakemin tek hatasi Naka"ya vermedigi sari kart....Fenerbahcenin bu kadar gurultu yapmasi camianin genleriyle ve gelecege yonelik beklentileriyle alakali..

Ama 2 hafta sonra Kim'in ayni pozisyonunda mesela Luyindama, mesela Vida kart gormeyebilir..Gorebilir de!

Basak Besiktas macinda verilmeyen penaltilar cat diye calinabilir...Calinmayabilir de!

Biz de gecmise donuk ornekler vere vere birbirimizi yeriz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 15:05 
Kullanıcı avatarı

koko1903 yazdı:
Sana senin seviyende cevap vereyim o zaman:

Hirtlik yapmak tirrek kafali.....

Sahsen bu kelimelerin anlamini bilmiyorum. TDK`dan aydinlat bizi lutfen..

"Haspa" bu ulkenin %99`u tarafindan hakaret olarak kullanilmaz, siz herhalde Konya'da aklinizi kadinlarla bozdugunuz icin bir yerinizden anlamaya meyillisiniz...

Konya ile ne alakası var bunun akıl fukarası herif, aklımı kadınlarla bozduğum için mi bu kelimeye sert tepki vermişim. herif kadınları aşağılayıcı laf kullanıyor sonra bana aklını kadınlarla bozmuşsun diyor.
tirrek , hırt karşıdaki ile alay edici sözdür. sana yakışanda odur.
senin ettiğin kelime kadınları aşağılayıcı bir hakarettir.
absürt argümanlarla savunma yaptığın hadsizliği.
anlamını bilmiyordum özür dilerim de geç, hala neyin savunmasını yapıyorsun tirrek.
Konya diye'de genelleme yapma, ben tepki verdim hedef alacaksan beni hedef al. HIRT.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 15:08 

Ben mi yanlış gördüm fenerin golü öncesi Novak topu eliyle çıkarmıyor mu? Maç esnasında Bein sadece 1 kez gösterdi tam cepheden özetlerde de yok o görüntü bariz eliyle çıkarıyor..

görüntüyü bulabilen var mı?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 246 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Spanksk, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye