Zaman: 30 Haz 2022, 06:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 878 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 88  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 20:23 
Kullanıcı avatarı

Mustafa Dalcı'nın katıldığı TRT Spor yayınını izledim. "Hedefimiz kesinlikle şampiyonluk" dedi, hem mütevazi hem de kendini bilir bir şekilde konuştu. Helal olsun demekten başka bir şey bırakmadı açıkcası, önümüzdeki 4 maçta da iyi performans göstereceğini umuyorum.

Benim dikkatimi başka bir şey çekti, twitter'da herkes "... başkanımıza teşekkürler" diye forma paylaşıp duruyor. Bu formalar kime neden hediye ediliyor? 1-2 kişiye hediye edersin, koleksiyonerdir ne bileyim çok sevdiğin bir dostundur falan ama Ankaragüçlü 10 hesaptan 5'i forma için teşekkür edince dikkatimi çekti. Biz niye forma alıyoruz o zaman?

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 01:38 

Zahid ve Murat Uçar belki çok ön planda değiller ama acayip İşler yapıyorlar. Murat olmasa Erdem çok zorlanır o yüzden çok kritik. Zahid de attığı paslarla hem oyunu rahatlatıyor hem de yine paslarla asistin asistini yapıyor.
Bunlara ek olarak Yusuf ve İshak'ın ekstra hırsı da eklenince acayip bir istek oluştu. Attığımız 2.golde Pinto bile depar atarak sevinmeye gitti...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 11:17 

önümüzdeki maçtan itibaren hocanın biraz rotasyon yapacağını düşünüyorum.
ariyibi 2-3 haftadır formsuz, owusu dün oyuna girerken biraz trip yapar gibiydi, beni nasıl yedek bırakır hesabı.
cem ekinci iki haftadır sonradan girip çok hırslı gözüktü. yine Abdullah-İshak ikilisi ilk zamanlar etkili olsa da rakipler bizim oyunu çözdükçe bu ikili çok pasif kalmaya başladı. aatıf ilk maç neyse hala aynı, oynamayı düşünüyorsa ciddi anlamda konuşup devre arası yolları ayırmak lazım, girdiği 20 dakikalarda bile en ufak olumlu hareketi yok.

yani bu kazanan kadroyu bozmama olayı 2 maçtır direkten dönüyor ve rakipler de bizim oyunu ezberlemeye başladı. tek farkımız duran topların neredeyse hepsinin gol olması, oradan hataları bi şekilde kapatıyoruz ama dediğim gibi artık biraz hoca yaratıcılığı gerekiyor. her maç aynı kadro aynı dakikalarda Abdullah çık ali Kaan gir, ariyibi çık owusu gir, zahid çık aatıf gir diye bi taktik olmaz.

owusuyla başlayıp ariyibi'yi sonradan oyu a atmak daha iyi olabilir. öne geçtiğimiz maçlarda mesela ariyibi dinç şekilde girerse bu ligde onu tutabilecek defans yok. ama 11 başlatınca adamı da rakipler önlem alınca bütün etkisi bitiyor.
inşallah önlemi erken alırız, çünkü oyun olarak ciddi alarm veriyor takım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 12:25 
Kullanıcı avatarı

Jaba06 yazdı:
Zahid ve Murat Uçar belki çok ön planda değiller ama acayip İşler yapıyorlar. Murat olmasa Erdem çok zorlanır o yüzden çok kritik. Zahid de attığı paslarla hem oyunu rahatlatıyor hem de yine paslarla asistin asistini yapıyor.
Bunlara ek olarak Yusuf ve İshak'ın ekstra hırsı da eklenince acayip bir istek oluştu. Attığımız 2.golde Pinto bile depar atarak sevinmeye gitti...

Pintoyu "savruk" oynadığı için eleştirmiştim... Ama dün attığımız 2 golde de Pinto vardı...

İlkinde faulü aldı, diğerinde korner yaptırdı...

@Kubruick

Oyunumuzun çözüldüğünü ben de düşünüyorum. Zaten dün Bandırmanın hocasını da o yüzden övmüştüm.

Bizim takımın en kilit adamı Abdullah ve İshak'tı. Dün ikisinin üstüne 4 adamla baskı yaptılar ve kilitlendik. Bir de, defans toplarını ilk defa bu kadar telaşı çıkarıp, bu ikisine aktaramayınca ki bu konuda Abdullah görünmez kahramandı ve baskı yememiz kaçınılmaz oldu.

O yüzden bizim hocanın Ali Kaan hamlesini üst düzey okuma olarak niteliyorum...

Edit: Göztepede forma şansı bulamayan Atakanı devre arasında, hatta şimdiden geri çağırmalı ve takımla çalışmalara başlamalı... Çünkü ona çok ihtiyacımız olacak...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 17:29 
Kullanıcı avatarı

Sinan muhteşem mücadele etmesine rağmen hala yavaş kalabiliyor. Erdi ara sıra denenebilir, ilk 11 olmasa da arada oyuna sokulabilir. Mustafa Dalcı kendini ispatladı, mücadeleci bir takım yarattı ama şimdi sırada bu ligin üzerinde kurulmuş bir kadroyu yönetebilme becerisini göstermesi lazım.

Owusu ve Zahid bu takımın en iyi oyuncuları bence. Ariyibi Bandırma maçında da Erzurumspor maçında da aksadı.

Dikkatimi çeken başka bir şey de Lukasik'in fotoğraflarda vs de hiç görünmemesi. Muhtemelen gitti ama neden açıklanmıyor anlamadım. Geraldo, Aatıf, Lukasik gönderilip yerlerine 3 genç ve yetenekli topçu alınırsa takım akar gider bence.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 18:22 

Sadaev yazdı:
Sinan muhteşem mücadele etmesine rağmen hala yavaş kalabiliyor. Erdi ara sıra denenebilir, ilk 11 olmasa da arada oyuna sokulabilir. Mustafa Dalcı kendini ispatladı, mücadeleci bir takım yarattı ama şimdi sırada bu ligin üzerinde kurulmuş bir kadroyu yönetebilme becerisini göstermesi lazım.

Owusu ve Zahid bu takımın en iyi oyuncuları bence. Ariyibi Bandırma maçında da Erzurumspor maçında da aksadı.

Dikkatimi çeken başka bir şey de Lukasik'in fotoğraflarda vs de hiç görünmemesi. Muhtemelen gitti ama neden açıklanmıyor anlamadım. Geraldo, Aatıf, Lukasik gönderilip yerlerine 3 genç ve yetenekli topçu alınırsa takım akar gider bence.

Bir de forvet lazım. Eren'e bir şey olsa forvet yok. Nadir çok kötüydü şu ana kadar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 00:29 

İyi futbol oynamadık ama 3 puan süper oldu.Yedeklerden girenler arasında Ali Kaan haricinde iş yapan yoktu.Zaten Ali Kaan ilk 11 başlaması lazımdı.Zahid neden ağırlığını koyamıyor çözemedik.Abdullah,Ariyibi,Atıf,Geraldo ve Nadir den umudumuzu kestik.Defalarca şans verildi, ama bunlardan bir şey olmaz...Defans oyuncularımız ile nereye kadar 3 puan kazanacağız belirsiz.Devre arası Eren'e alternatif iyi bir golcü lazım.Gereksiz 5 adam gönderilmeli ve yerlerine iş yapacak 3 iyi adam alınırsa açık ara Süper lige çıkarız...Hatta süper liginde kemik kadrosu oluşur.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 08:36 

geraldo nadir lukasik atıf boş yere yer işgal ediyor ariyibi owusu sıkıntısıda ha patladı ha patlayacak bariz hoca faktörünün devreye gireceği haftalar geliyor çok yara almadan ara transfere kendimizi atıp kadrodaki gereksizleri gönderip net ilk 11 i zorlayacak 1 i kesin forvet 3 adam almamız lazım yoksa öyle estirilen hava gibi kesin çıktık bitti bu lig diye bişey yok tek mağlubiyete bakar havanın dağılması ki bandırmada direkten döndük zaten

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 10:05 
Kullanıcı avatarı

Herkes belirtmiş zaten, gerçekten bir forvete ihtiyaç gün gibi ortada. Zahid oyuna ağırlığını koyamıyor ama arkadan pas alamıyor ki, bir de bu hafta kanatlardan hiç kaçamadık. Zahid 1 kere Murat'a pas verdi, o da içeriye kesti Eren atamadı zaten.

Bu arada Eren'e helal olsun, gol sevinçlerinde, saha içinde mücadelede hep takımla beraber.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 10:12 

Devre arası lukasik geraldo nadır atıf gibi takıma faydası olmayanlardan kurtulup kaliteli birkaç genç oyuncu almamız lazım sezon başında hoca ve yapılan transferlerin yanlış oldugunu düşünüyordum yanılmışım iyiki yanılmışım bundan sonra para sorunu olmaz birkaç kaliteli transfer ve ciddiyeti bozmadan devam edilirse sezon sonu güzel olacak gibi gözüküyor

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 878 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 88  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye