Zaman: 28 Kas 2021, 20:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 246 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Sonraki

Kim kazanır?
Anket 17 Eki 2021, 09:37 tarihinde bitecek
Trabzonspor 53%  53%  [ 16 ]
Beraberlik 27%  27%  [ 8 ]
Fenerbahçe 20%  20%  [ 6 ]
Toplam oy : 30
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 9.Hafta | Trabzonspor 3 - Fenerbahçe 1
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 01:32 

Bundan önceki 8 haftada Fenerbahçe aleyhine tek hakem hatası olmamış,kaldı ki bu maçta da olmadı ama Ali Koç başkan megafonla bıçak kemiğe dayandı diye bağırıyor. Ne bıçağı ne kemiği başkan, ne gördünüz? Şöyle bir kafanızı kaldırın alt taraflara bakın. Alt liglere bakın mesela, ne ayaklar kırılıyor ne kural hataları yapılıyor da takımlar isyan ettikleriyle kalıyor, seslerini duyuramıyor. Büyük camiaların yönetimleri de taraftarları da fazla şımarık oluyor, rüzgardan nem kapıyorlar. Rabbena hep bana

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 01:34 

Onca kıyamet kopunca bi özete bakıyım dedim kırmızı da penaltı da doğru karar yani neyin yangını bu cidden anlamadım. Hele ki Koreli nin arkadan dirseğiyle itmesine nizami şarj falan denmiş. Atilla kademede olmasa direk kırmızılık pozisyon. İlginç hakikaten.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 01:57 
Kullanıcı avatarı

Özete bakipta hakem yorumlanmaz. Maçın tamamına baksanız her iki takımın oyuncularına kullandığı vücut dilini görürsünüz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 02:13 

Ötüken06 yazdı:
Onca kıyamet kopunca bi özete bakıyım dedim kırmızı da penaltı da doğru karar yani neyin yangını bu cidden anlamadım. Hele ki Koreli nin arkadan dirseğiyle itmesine nizami şarj falan denmiş. Atilla kademede olmasa direk kırmızılık pozisyon. İlginç hakikaten.

Yemin ederim anlamıyorum sizi ya. Kim'in ilk pozisyonu maçtaki ilk faulü. Gervinho tek başına top sürüyo önünde 3 Fenerbahçe savunma oyuncusu var. Gervinho'nun gol pozisyonu yaratabilecek tek bir pas opsiyonu bile yok ne sarısı ? Hadi hızlı atağı kesti diye verdi diyelim. Bir yere kadar anlam vermeye çalıştığım için söylüyorum bunu. Tek başına top sürüyor önünde bir dünya adam var bir yere gideceği de yok ama hadi diyelim öyle olsun. 2. pozisyonda faul bile yok dalga mı geçiyorsunuz bu kadar mı futboldan bir habersiniz ? Dünyanın hangi liginde buna faul çıkar ne yapıyor Kim ? İki pozisyon iki kart ikisi de birbirinden ucuz. Tek bir uyarı bile yok. Nwakaeme maç boyunca kimin kart göreceğiyle alakalı hakemle istişare ediyor.

Bana lütfen Kim'in pozisonuyla eşdeğer bir pozisyon bulun gösterin Dünyanın herhangi bir yerinde ikinci sarı kartla cezalandırılan. İmkanı yok. Bu adam geçen sene Pelkas'ın golünü Valencia'ın omzundan seken top için iptal etti. Daha sonra ligde defalarca aynı örneği oldu hiç biri bize uygulanan tarifeye uymadı.

Herifin Gustavo'ya yaptığı muameleden bahsetmiyorum bile. Vücut dili bu kadar kötü niyetli bir hakemi savunmanın akla mantığa yatan hiç bir yanı yok. Mevzu Trabzonluk değil. Her zaman olduğu gibi kafayı bizle bozup iş işten geçtikten sonra uyanacaklar mevzuya.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 02:15 

Kim'in ilk sarısı tartışılıyor mu gerçekten? Hızlı atağı kesmenin ilk faulü son faulü olmaz net sarı kart. İkinci sarıda ise o faulü sahanın başka bir noktasında yapsa kart çıkmazdı fakat net pozisyonu önlediği için bence sarı kart doğru. Omuz omuza mücadele falan da hikaye basbayağı sırtına baskı uygulayıp düşürüyor Djaninny'i. Szalai'nin yaptığı da net penaltı öyle bi sarılma yok futbolda. Ortalığı yangın yerine çevirecek kadar kötü bir hakem yönetimi yoktu bence. İki taraf da iyi oynamadı ve çok fazla bireysel hata yaptı, Fenerli topçuların yaptığı hatalar daha büyük olunca da Trabzon kazandı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 02:26 

Elessar yazdı:
Kim'in ilk sarısı tartışılıyor mu gerçekten? Hızlı atağı kesmenin ilk faulü son faulü olmaz net sarı kart. İkinci sarıda ise o faulü sahanın başka bir noktasında yapsa kart çıkmazdı fakat net pozisyonu önlediği için bence sarı kart doğru. Omuz omuza mücadele falan da hikaye basbayağı sırtına baskı uygulayıp düşürüyor Djaninny'i. Szalai'nin yaptığı da net penaltı öyle bi sarılma yok futbolda. Ortalığı yangın yerine çevirecek kadar kötü bir hakem yönetimi yoktu bence. İki taraf da iyi oynamadı ve çok fazla bireysel hata yaptı, Fenerli topçuların yaptığı hatalar daha büyük olunca da Trabzon kazandı.

Ortada faul bile yok. Sonra diğer ligleri ve turnuvaları izleyip bizde niye tempo yok diye ağlıyorsunuz ki bu pozisyon bizim ligde bile faul değil. Ne bizim ligde ne dünyanın herhangi bir yerinde ne faul ne kart çıkmıyor. Değil çünkü. Bir tane örnek göster bana bir daha tek post atmayacağım bu foruma.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 02:39 

bestofgeorge yazdı:
Elessar yazdı:

Ortada faul bile yok. Sonra diğer ligleri ve turnuvaları izleyip bizde niye tempo yok diye ağlıyorsunuz ki bu pozisyon bizim ligde bile faul değil. Ne bizim ligde ne dünyanın herhangi bir yerinde ne faul ne kart çıkmıyor. Değil çünkü. Bir tane örnek göster bana bir daha tek post atmayacağım bu foruma.

Premier League'den J-League'e kadar maç izliyorum bu pozisyon uzayda dahi olsa faul. Halı saha da mı oynamadınız anlamıyorum ki şu koşuyu yapan oyuncunun sırtına kolunla o baskıyı uygularsan düşer. Ortada ne bir omuz omuza gelme var ne de nizami şarj. Bana ne senin postundan

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 02:39 

bestofgeorge yazdı:
2. pozisyonda faul bile yok dalga mı geçiyorsunuz bu kadar mı futboldan bir habersiniz ? Dünyanın hangi liginde buna faul çıkar ne yapıyor Kim ? İki pozisyon iki kart ikisi de birbirinden ucuz.

https://twitter.com/krossjk/status/1449 ... nJmcA&s=19

Adamın topla hiç alakası yok direk rakibi bozmaya yapıyor müdahaleyi. Az çok futbol oynayan adam bilir zaten depar atarken özellikle arkadan en ufak müdahalede yuvarlanır gidersin. Atilla kademede olmasa pozisyon net kırmızı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 02:56 

Elessar yazdı:
bestofgeorge yazdı:

Premier League'den J-League'e kadar maç izliyorum bu pozisyon uzayda dahi olsa faul. Halı saha da mı oynamadınız anlamıyorum ki şu koşuyu yapan oyuncunun sırtına kolunla o baskıyı uygularsan düşer. Ortada ne bir omuz omuza gelme var ne de nizami şarj. Bana ne senin postundan

Güzel kardeşim tabii ki sanane. Madem izliyorsun çıkar göster bana tek bir örnek işte ? Yalan söylüyorsun. Ben senin yalan söylediğini iddia ediyorum. Bu kadar çok izliyorsan bu oyunu aklında kalan bir örnek olmamasına imkan yok. Söyle hep beraber bakalım. Hatta ileri gidiyorum sen yalan söylemenin yanında bu oyundan zerre anlamıyorsun. Haftada 2 maç izliyorsan dişimi kırarım.

Kardeş Nwakaeme denen adam nerdeyse hakemi dövücek. Eliyle kart istiyor. Dünyanın neresinde hangi takımın oyuncusu hangi hakeme böyle davranabilir. Siz gerçekten aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz. Herif elini kaldırmış hakemin yüzüne yüzüne kart istiyor. Bu kadar mı izlediğiniz şeyden bir habersiniz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 04:42 

Objektif yöneten hakem görünce afallamışlar ve inanıyorlar da konuştuklarına. Enteresan, daha yakın zamanda oyuncun kaleci gibi top kesti var bile çağırmadı Fenere operasyon çekiliyor yazıyorlar

Vücut dili ve itirazdan verilmeyen 1 sarı mı bunca yaygaranın sebebi

Cüneyt Çakır değil herkes sürekli size çalışsın

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 246 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altayusa, Bing [Bot], birkarasevda, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], göztepelihakan, Majestic-12 [Bot], nmn, tarihyazar, umittek

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye