Zaman: 28 Kas 2021, 20:07

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 9.Hafta | Galatasaray 1 - Konyaspor 0
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 18:21 
Kullanıcı avatarı

gs nin golü kesinlikle faul değil. moskova maçındada bu şekilde açık alan bulucak gs çünkü rus takımları geri gelmeyi sevmez. ama bu kerem hakikatten bana eskiden bjk de serdar özkan diye çalım manyağı ama attığı çalımla takıma kazandırdığı hiçbişey yoktu. kerem için güzel şeyler verecek olan terimdir.

konyaspor kupa şampiyonluğu sezonundan beri iyi görmemiştim bukadar. demek hakkını vererek bu puan ve sıralamadalar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 18:32 

kerem aktürkoğlu arif abisine rahmet okutacak derecede kendini yere atıyor. bu çok dikkatimi çekmeye başladı. hakemlerin buna fazlasıyla müsamaha gösterdiğine şahit oluyoruz. bu şekilde devam ederse kendisini bir anda 2. lig beyaz-kırmızı grup seviyesinde görebiliriz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 19:50 
Kullanıcı avatarı

İstim üstü bir maçtı. Derbi haftası galip gelmek önemliydi. Hele birde Beşiktaş'ın mağlubiyeti daha değerli yaptı bu haftayı. Milli ara dönüşü her zaman sıkıntı. 2 idman yapamadan maça çıkıyor çoğu oyuncu. Milli takıma oyuncu göndermeden maça hazırlanan Anadolu takımları bu maçlarda her zaman daha şanslı hale geliyor. Yalnız Konya iyi takim. Orta sahayi çok boş bırakıyorlar ama İlhan palut bu ligin iyi hocalarından. Mentalitesini çok beğeniyorum. Domine etti demek doğru olmaz ama baskılı oynadı diyebiliriz. Buna rağmen ilk yarıda maç kopabilirdi. Domineyi geçen sene Alanya deplasmanında yaşadık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 00:11 
Kullanıcı avatarı

beşiktaş ve fener yenilmişken derbi ve avrupa maçı öncesi 3 puan iyi olan taraf.

kötü olansa oyun.son zamanlarda içerde ben bu kadar silik olduğumuz bir maç hatırlamıyorum.

bundan önceki göztepe maçı da eli yüzü düzgün başka takım olsa puan alırdı,keza geçen hafta ligin en berbat takımı ite kaka yendik.bugün de böyle.

öyle veya böyle skor geliyor ama oyun dahada böyle devam ederse işler zor.

Yedlin'i bugün beğendim,hemen hemen Boey gelince kesilmesi kesin olan Yedlin ortaya iyi karakter koyuyor bence hakkını vermek gerek,ama kapasite bu yapacak bişey yok.

Pva yine bildiğimiz gibi yakında ya formayı kaptırır ya da devre arası transfer gelir.

Kerem'e eğer konuşulan paralar veriliyorsa hemen yollasınlar ilk uçakla.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 01:51 
Kullanıcı avatarı

Boş kaleye ayak içiyle taca doğru atarsan topu yenilmeyi hak edersin. Güzel top oynadık ama gol atamadiktan sonra bı anlamı kalmıyor oyunun. Yinede ayağınıza sağlık.

ahmetovic umarım Avrupa yaparsın. Hak ediyorsun. Aldığı her topu olumlu kullandin yine. Bize Aykut kocamanin kıyağı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 02:24 

Konya sıkıcı savunma futbolu oynayan kimliğini üzerinden attı bence bu sene. Birçok maçını izledim sadece Giresun deplasmanında çok tutuklardı onun dışında hep üretmeye çalışan bir takım vardı. Bence en büyük eksiklikleri istikrarlı ve bitiriciliği yüksek bir forvetlerinin olmayışı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 08:17 

Şu gencecik kadronun başına genç takımı anlayan hoca lazım. Ajaxın yada Bayernin teknik direktörü yaşlarında ve tarzında hoca bulmamız lazım. Yabancı bulamıyorsakta Ömer Erdoğan ya da Çağdaş bu takımı ayağa kaldırır. Takımda oynayan futbolcular zevk almıyor ki izlerken biz zevk alalım. Yan pas geri pas yan pas Muslera ya pas. Top bizde kalsında nasıl kalıyorsa kalsın zihniyeti var hocada. Gerçi top rakipteykende olanları gördük oda ayrı konu. Arkadaş geçen maç Berkanın pozisyonu ortadayken Halilin pozisyonuna ne demeli. Bu futbolla devam edersek önce avrupa, sonra kupa, sonra lig kapanıverir. Felaket geliyorum diyor ama bikaç haftadır sonuçlar iyi olduğu için kimse bişey demiyor. Yoksa rizespor penaltıyı atsa bu maç berabere bitse al sana felaket senaryosu.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 13:53 
Kullanıcı avatarı

Dünyanın en iyi kadrosunu da kursak Galatasaray'dan 3 puan alabileceğimizi sanmıyorum. Galatasaray'a karşı inanılmaz iyi oynadığımız aşağı yukarı 5-6 maç hatırlıyorum fakat bir türlü yenemiyoruz. Şartlar ne olursa olsun alabileceğimiz en iyi sonuç 1 puan oluyor. Forvetten yoksun çıktığımız karşılaşmada maçın büyük bir çoğunluğunu domine ettik fakat yine olmadı. Başta İlhan hoca olmak üzere, takımı kutluyorum. Gerçekten ligin en vasat kadrolarından biriyle çok keyifli bir futbol oynuyoruz. Umarım artık şans biraz da bizim yanımızda olur ve 3 puanlık serilerimiz başlar.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 14:48 

Ahmet Karademir dün süre almış sevindim geçen senede kupa maçında gol atmıştı izlemiştim çok iyi çoçuk üstünde durulursa çok iyi yerlere gelir millet Kayserideki çoçuğu konuşuyor ama Ahmet ondan daha iyi olabilecek kapasitede inşallah bu sene daha çok süre alır ve başarılı olur..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 16:07 
Kullanıcı avatarı

Krevchenko yazdı:
kerem aktürkoğlu arif abisine rahmet okutacak derecede kendini yere atıyor. bu çok dikkatimi çekmeye başladı. hakemlerin buna fazlasıyla müsamaha gösterdiğine şahit oluyoruz. bu şekilde devam ederse kendisini bir anda 2. lig beyaz-kırmızı grup seviyesinde görebiliriz.

Senin bu degerli yazini mutlaka dikkate alacaktir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], birkarasevda, Cavani17, fba, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], nmn, tarihyazar, umittek

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye