Zaman: 03 Ara 2021, 01:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 54 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 9.Hafta | Kasımpaşa 1 - Göztepe 2
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 01:16 
Kullanıcı avatarı

yıllar sonra bizim dahi çözemediğimiz hoca dokunuşunu görmek bile mutlu etti bu galibiyetle :D haftalardır bağırdık yenilsek bile aynı şeyleri yaparak değil taktik teknik değişim yaparak yenilelim diye. Bazı oyuncuların yetersiz olmasını geçtim artık belli oyuncular öyle kanıksamıştı ki 11 oynamayı iyide oynasa kötüde oynasa farketmiyodu. Rekabet başarı getirir silkelendirir herkesi. Hocanında bir şekilde doğruyu bulacağına inanıyorum o aurayı veriyor bana. Şimdi dipten zıplayıp yukarı sıçrama zamanı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 03:18 
Kullanıcı avatarı

toprak1914 yazdı:
Hakkaten ciddi terbiye bozukluğu problemi var buralarda.

Moderasyon sağolsun, küfürbazların mesajlarının yanında benim küfürsüz yazdıklarım da uçmuş sırf bazılarının hoşuna gitmeyecek diye.

Ben de başlıkta mevzu uzamasın diye normal içerikli mesajı özelden yazıyorum 18yıl isimli arkadaşa...

İsteyen kişnesin isteyen anırsın da, doğru zamanda doğru yerde doğru kişiye anırsın bi zahmet.

-----------
Çok da önemli olmayan ek bilgi:

13. sıradaki takıma gazoz kupası verildiği sezonu taraftarı olduğum takım 4. sırada bitirdi (sonuncu olsa ne fark edecekse?!!).

tmm. aferin size.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 11:22 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle geçen sene yakaladığımız seride rimenin açtığı başlıklarla başlayıp salavat zinciri tutarken owll bozmuştu totemi. Bu başlığı da rime açtı. Trabzon başlığını da başka kimse açmasın lütfen :D

Maça gelirsek bir çoğumuzun görüp söylediği 3 lü defans kurgusu çok güzel oldu ve galibiyetle taçlandı. Milli arada buna çalışılmış olması çok sevindirici. Çok çok iyi oynamasak da iyi mücadele ettik ve belli toparlanmalar olduğunu gördük. Bu dizilişe devam edip biraz sabırlı olmalıyız. Daha da oturacaktır ve daha da güzel sonuçlar verecektir. Ilk kez oynamamıza rağmen maestro hocanım takım oyunu kurgusuna güvenebileceğimizi gördüm bu maçta. Elimizde ki bekler çok yeterli değilken ve bu düzenle beklere çok iş düserken yorulduklarında berkan kerim hamleleri de bence çok faydalı oldu. Bu şekil kullanırsak 4 oyuncumuzdan da verim alabilir ve hedef tahtası yapmamış oluruz. Halili serbest oynatmayı bırakmamız lazım halil in dinamizmi gidip gelmesi hızlı hücumlari bu diziliste de ileri 3 lüde kanat forvet gibi oynaması lazim ya da bu rolüne ayak uydurmalı ki verim alabilelim. Atakan gayet iyiydi süre almalı ama defans hattimız dino atinc kahraman olur. Yalçın kumaşı olan biri fakat çok top kaybediyor, adis dün çok istedi top indiesi oyun kurulumuna yardim etmesi. Niye oynamadınız bu kadar hafta der gibiydi. Cherifin çabası var mücadele etmiyor diyen haksızlık etmiş olur ama inanılmaz kabiliyetsiz. Bize her maç saç baş yolduruyor. Sonere de bu kesilme yaramış gibiydi. Herkesde biraz kıpırdanma vardı fakat milli ara öncesi kalan tek oyuncu irfancan. Saçma sapan hareketlerine devam ediyor. Her topta ne saçmalıcak diye bakıyoruz. Pozisyon bilgisi 0, karar vermeleri cok geç, ayağı kötü, mental olarak da yerlerde... irfancanı kaleci yapmaya daha ne kadar uğraşacağız ? Ya da mental sorunları varsa çekin kulübeye bol bol düşünsün son 16 maçtır gol yemediğimiz maç yok bunların rahat 10 unda irfanın bariz hatası vardır. Megyerinin nerde olduğu belli değil, Ardayı da irfanın kaleci olmasına cabaladığımız kadar çabalayabiliriz. Son olarak bu takıma destek olmak zorundayız. Ben en başından beri düşeceğimizi düşünmüyorum. Yalnız bu galibiyet ya da gelebilecek seri galibiyetler odağı yanıltmasın ya da unutturmasın. Bu yönetim kurulu, kan emicileri istifa edecek, etmeli.. sepil başkan yeni bir ekip kurmalı..

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 9.Hafta | Kasımpaşa - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 12:05 

nacnacnac yazdı:
Göztepemizin Camp Nou'da puan alma şansı > Kasımpaşa deplasmanında sakatlık vermeden puan alma şansı.

Teknik olarak konuşacak bir konu yok.

Maalesef bu Kasımpaşa deplasmanında da en iyi oyuncumuzu kurban verdik. Umarım uzun sürmez. Halil zaten uzun zamandır sakat sakat oynuyordu. Halil'in bu seneki kötü performansının sebebi kapasitesi dışında işler beklenmesi. Halil'in kapasitesi ve oynaması gereken oyun belli. Fazlasını isteyenler Halil'e haksızlık yapıyor.

Oyuncuları iyi-kötü ayırmaktan ziyade formda veya formda olmayan olarak ayırmak bana daha mantıklı geliyor. İrfan Can ve Ndiaye form olarak çok kötüler. Ndiaye hala saçma sapan bir şekilde ırkçılık konusu üzerinde duruyor. Bunları aşması lazım.

Sonuç olarak formsuz ve kötü bir Kasımpaşa'yı deplasmanda yenmeyi başardık. Umarım takım içinde bazı şeyler çözülmüştür ve yükselişe geçmişizdir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 54 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Michy

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye