Zaman: 05 Ara 2021, 13:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 305 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş JK | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 05:53 
Kullanıcı avatarı

Takımda o kadar çok sakat var ki salı gününe kadar kıyamet kopabilir.
Efsane olacak dediğimiz şampiyonlar ligi sakatlıklardan dolayı kabus gibi üzerimize çöktü. Biz şampiyonlar liginden arınıp tam anlamıyla lige dönersek bu ligi alırız.
Ülkede bizden başka kimsenin de avrupadan gelecek ülke puanlarını taktığı yok, başta TFF'nin.
Guruplarda 3. Olup UEFA'da oyalanırken ligi kaybetmeye gerek yok. Bu sene daha da iyi hazırlanarak seneye tekrar şampiyonlar ligini değerlendirmek olmalıdır hedef.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 10:29 

dolmabahçe yazdı:
Takımda o kadar çok sakat var ki salı gününe kadar kıyamet kopabilir.
Efsane olacak dediğimiz şampiyonlar ligi sakatlıklardan dolayı kabus gibi üzerimize çöktü. Biz şampiyonlar liginden arınıp tam anlamıyla lige dönersek bu ligi alırız.
Ülkede bizden başka kimsenin de avrupadan gelecek ülke puanlarını taktığı yok, başta TFF'nin.
Guruplarda 3. Olup UEFA'da oyalanırken ligi kaybetmeye gerek yok. Bu sene daha da iyi hazırlanarak seneye tekrar şampiyonlar ligini değerlendirmek olmalıdır hedef.

Ulke icin degil sadece kendi prestiji asil önemli olan ligin artik birdegeri kalmadiki zaten ligde şampiyonluğun en önemli tarafi sampiyonlar ligine katilmak ki artik lig sampiyonlugunun norvec sampiyonlugu kadar önemi yok ben olsaydim Antalya ve bu maca alt yapiyla cikardim Ajax a bilenirdim mesela

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 10:44 
Kullanıcı avatarı

Sakatlıkları artık hiç mi hiç kafaya takmamaya karar verdim. Yavaş yavaş dönerler, her hafta başka bir sürpriz olur, transfer sezonumuz hiç bitmemiş gibi eklenirler takıma önümüzdeki birkaç ay zarfında. Düşünsenize:

Ve Pjaniç bu hafta oynuyor!...
Vida tekrar takımda!...
N'koudou haftalar sonra çıktığı maçta harikalar yarattı!...
Taraftar Teixeira diye bir starının olduğunu hatırladı!...
vs vs

Bu arada yönetim niye ve neyin gazına gelip iki sağ beki, biri altyapıdan yetişmiş Kerem'i Uşakspor'a (ki ucuz da değil, 5.5 mliyon liraya), geçen sene devre arasında Eskişehir'den aldığımız Bilal'i Bandırmaspor'a (onu da 3.5 milyon liraya) kiraya verdi ki? Tamam, Necip Rosier'nin yokluğunda oynar ama aha işte sakatlandı. Yerini dolduracak adam da N'skala. N'skala!!! Sol bekte ne yapmış ki sağ beki idare edecek? Dün geceden beri durup durup bunu düşünüyorum, canım sıkılıyor haybeye.

Ayrıca... Dünkü haline tanık olup istatistiklerini gördükten sonra Bidon'a ne desem az gelir kanaatindeyim. Herifi top toplayıcı yapsan her iki toptan birini saçma sapan yerlere atacak demek. Yerine odun koysan, verdiğin pas o odundan daha isabetli sekecek. Öylesine vurulan topun bile hasbelkader rakibi geçme ihtimali Bidon'un çalımla geçme ihtimalinden daha fazla! Yerine tek bacağıyla Hasiç geçse daha iyi istatistik çıkarır.

Oğuzhan, Kenan ve Salih'i zaten geçtim, adamların yeterliliği bu kadar demek. Sağlık olsun. Salih'ten ümitliydim gerçi ama olmuyormuş, ilerleyen haftalarda olabilir belki. Kredisi var daha (Kenan'ın da).

Bu adamları takımda göreceğime Can'ı (çok iyi oğlan), Serdar'ı (çok gayretli oğlan), Atakan'ı (olabildiğince) ve Hasiç'i (iyileş artık be oğlum, ihtiyacımız var sana) görüp sahada mücadelelerine tanık olup yenilmeyi tercih ederim nokta net.

@faris
Geçen yıl Abu'ya s.tirsin gitsin dediğin için kızmıştım sana, ne olursa olsun bir Beşiktaşlıya öyle denmez diye. Hem zaman seni haklı çıkardı Abu konusunda, hem de söyleminin geçerli olduğu durumlar olabileceği ortaya çıktı Bidon'dan sonra.... Özür dilerim senden.

not: Ajax :?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 13:43 

@21

Takımını satan adamlara acımam.Beşiktaş forması giyiyor diye, peygamber veya evliya muamelesi yapmaya gerek yoktu, yapıştırdım küfrü :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 14:01 
Kullanıcı avatarı

Can girdikten sonra temposuyla baya bir fark yarattı.Fizik kalitesi çok iyi.Canlı izlerken belli oluyor.Uefa listesinde var mı bilmiyorum ama benim görüşüm oğuzhan ve gökhan gibi bitik adamlar yerine oynasa çok daha faydalı olur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 21:56 
Kullanıcı avatarı

dolmabahçe yazdı:
altay19on4 yazdı:
Covid olma durumları olabilir mi?

Montero için korona diye duydum sonradan açıklama geldi grip olmuş.
Diğerleri de normal sakatlıktır umarım.
Birde takımda korona salgını yayılırsa maça çıkamayız.

Benim 3 gün önce duyduğum şeye kulüp önce grip dedi, bugün korona.
Hayırdır inşallah!

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2021, 13:08 
Kullanıcı avatarı

Salonun yarısına seyirci alınacak. Dolayısıyla Akatlar'da yaklaşık 1200-1300 kişi olacak gibi gözüküyor ve çıkan biletler tükenmiş. Ümidimiz yok ancak insanlar basketbola susamış gibi gözüküyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2021, 12:06 

Bi yandan hakemlerle yarışta tutulmaya çalışan rakipler bi yanda her fırsatta bize çelme takmaya çalısan hakemler. Josefmis bilmem ne hikaye yok kirmizisi verilmis verilmemis adamlar hakemlerle puan alip pişkin pişkin bize laf söylüyorlar :D şu sezon tek istediğim derbilerde tam kadro sahada olmak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2021, 15:31 

Malum camia o kadar arsız ki, sezon sonuna kadar yaratabildikleri kadar algı yaratcaklardır.Olur da ligden koparlarsa, yarıştaki rakiplerimize göre bize algı kascaklardır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 22:34 

Bizim dün en az bir penaltı verilmedi ve sessiziz. Bir de bugüne bakın. Hak ise her yerde, herkese haktır. Ads maçı ve dünkü maç küçümsenecek kayıplar değil. Bu ligi ufak farklar belirler, sonra çok ararız. Geçen yıl bir golle bitti, sonra aramayalım. Hak zamanında istenir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 305 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], bunelan, Buyuurr, fba, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, körfezli_celik

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye