Zaman: 26 Oca 2022, 20:02

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 9.Hafta | Başakşehir FK - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2021, 22:05 

Bizim hatamız hakemin hırsızlıklarına eleştiri getirilmemesini engellemez. Ekran başından ayrılmadı, uzatmadan yedi ama eklemedi bile. Ali Palabıyık ne hoş ekliyordu mesela
Bu ligi böyle ufak detaylar belirler.
Vida'nın pozisyonu da pek temiz değildi. Gözünün önündeydi hakemin.
Çaiçara'nın elle temasını da gol nedeniyle pek izleyemedim ama elini sonra açıyor gibiydi, vücuttan ayrılıyordu.

Her şey bir yana çok namussuzca zaman geçiriyorlar sahada, yere yatan iki dk kalkmıyor oyun soğuyor, ikinci devrenin başında oldu mesela. Ndaismiye'nin neyi vardı, koşa koşa kenara giden adamın neyi olduğunu kafamda sorguluyorum. Volkan Babacan her topu ağırdan aldı, frikikte hakemle neyin sohbetini yaptı Başakşehirliler öyle. Bu saydığım hareketleri her takım yapıyor, hakemler de ortaklık ediyor bunlara. Kronometre gösterme işini fln hiçbir zaman samimi bulmadım.

Kötü oynadığın maçları kazanarak şampiyonluk yolunda ilerlersin. Kötü oynadık ama kazanabilirdik.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2021, 22:29 
Kullanıcı avatarı

Sergen hoca bariz hatalar yapıyorsun zırvalıyorsun saçmalıyorsun. artık yeter. zaten iyice şişirildiğini iyi bir hoca olmadığını düşünüyordum bugün emin oldum. kaleci dinlendirilmez hoca bi tane 1.kalecin olur önem vermediğin tr kupası gibi yerlerde öbürünü oynatırsın onun dışında sakatlık yoksa 1.kalecin oynar. kalecide rotasyon onun ritmini bozar hoca... bi karar ver hoca Ersin'i neden 2 maç oynatıp 1 maç kesiyorsun? senin şu welington ve nskala aşkını çözememiştim. hoş hangi dağda kurt öldü de nskalayı kadroya almadın hoca torpili mi bitti .... tv de yorumcu olsan adım gibi eminim bunların Beşiktaş'ta ne işi var derdin. bugün welington düzelince , demir gibi Montero'yu gencecik Serdar'ı kestin hoca. welington canlı bomba... nskala ve welingtonın torpili nerden hoca... yorumcuyken Delgado'yu beğenmezdin hoca o beğenmediğin delgado mu oğuzhan mı hoca??bunlar eksikmiş gibi bir de vitaminsiz Oğuzhan'a taktın hoca... kadro dışı kalması gereken adam kaç maçtır 11'de bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. artık bi silkelen hoca

En son jancker tarafından 15 Eki 2021, 22:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2021, 22:30 

TarafsızACM yazdı:
hahah bjk nin net 2 penaltısını es geçti hakem

koluyla çeldi
diğeri okaka çekiyor vidayı yapma kardeşim.. :D

artık bunun için VAR a gitmek durumunda kaldı yoksa br maçta VAR dan 2 penaltı söğlenmezmi [emoji38]
Yok 5

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: 9.Hafta | Başakşehir FK 3 - Beşiktaş 2
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2021, 22:36 
Kullanıcı avatarı

Welinton geçen sezon başındaki canlı bomba modunu açtı. Üstüne takım da çok tutuktu ve bir şey oynamadı. 1-1'i rakibin hatasıyla yakaladık ama onu bile koruyamadık. Maçı da haketmedik genel olarak.

Hakemin ne otoritesi var, ne kendine güveni. Çizgi çekti, Başakşehirliler etrafını sardı 1 dakika boyunca ağırlığını koyamadı. Penaltıdaki pozisyonu 2 dakika izledi. Önü açık, net pozisyon. Ya çal penaltıyı ya çalma ama 50 kere izleme be adam. Bu kadar mı güvensiz ve korkaksın.

Sonuç itibarıyla 11 resmi maçta 4 mağlubiyet. Sezon sonunda kimse 10+ sakatını hatırlamaz. Önünde içeride ŞL + GS maçların var. Küçük bir kriz ortamı yani. Hoca, ekibi ve futbolcular nasıl çıkacak bu süreçten göreceğiz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2021, 23:11 
Kullanıcı avatarı

yalnız millet sergeni neden eleştriyorsunuz adam doğrusunu yapıyor. tüm oyuncularına her türlü şansı veriyor.. oğuzhanda bu kafayla devre arasında elenecek isimlerden olacak belliki. adamlar sakatlıklardan dönüyor oğuzhan son maçlar oynuyordu başka seçenek olmazdı.

bu okaka bu maçın hakemini resmen dalgalamış. ben sadece vidayı tutuyor sandım ama larinide diğer koluyla gergi yapıpyor. Yan ofsayt kamerasından topta öle güzel yere gidiyorki larin ayak sokup gol atacağı durum.. Yani hakemde hakkatten önünde oluyor gerçi adamı VAR çağırdı berki tekrar izlemeye gerek duyulmayan pozisyonu 2dakikada penaltı verdi.

caicara kolunu bağlamış dirsek üstü kısmıyla topu iyi kesmiş.

erman toroğluda şaşırdım ben okakanın durumunu nasıl görmemiş diyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2021, 23:41 

TarafsızACM yazdı:
yalnız millet sergeni neden eleştriyorsunuz adam doğrusunu yapıyor. tüm oyuncularına her türlü şansı veriyor.. oğuzhanda bu kafayla devre arasında elenecek isimlerden olacak belliki. adamlar sakatlıklardan dönüyor oğuzhan son maçlar oynuyordu başka seçenek olmazdı.

bu okaka bu maçın hakemini resmen dalgalamış. ben sadece vidayı tutuyor sandım ama larinide diğer koluyla gergi yapıpyor. Yan ofsayt kamerasından topta öle güzel yere gidiyorki larin ayak sokup gol atacağı durum.. Yani hakemde hakkatten önünde oluyor gerçi adamı VAR çağırdı berki tekrar izlemeye gerek duyulmayan pozisyonu 2dakikada penaltı verdi.

caicara kolunu bağlamış dirsek üstü kısmıyla topu iyi kesmiş.

erman toroğluda şaşırdım ben okakanın durumunu nasıl görmemiş diyor.
Evet tarafsiz(!) nickli arkadas cok hakkiniz yendi bu mac, yoksa alacaktiniz gercekten de, fenerasyon istifa, hey Allahim arkadas :)

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2021, 01:36 

Maçtaki 2 penaltı tartışmalı pozisyonu seyrettim. Şahsi fikrim 2'sinin de penaltı olmadığı yönünde. Duran toptaki pozisyonda Okaka'nın eli anlık şekilde Vida'nın formasına gidiyor ama çekme yok. Vida eli hissedince çekilmiş süsü vermeye çalışıyor. Duran toplarda bu kadar el kol teması normal. Diğer el pozisyonunda ise turunculu oyuncu kolunu arkada bağlamış şekilde geliyor topa, olması gerektiği gibi. Önce göğsüyle müdahele etmeye çalışıyor topa fakat göğsünden seken top doğal pozisyondaki kola temas ederek yere düşüyor. Yani kolun topa gitmesi değil topun kola gitmesi söz konusu, bence penaltı değil.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2021, 09:32 

Kalıbımı basarım dün akşam verilmeyen 2 net penaltı fb'ye verilmemiş olsa ali koç ve yanındakiler tv tv gezip bildiri üstüne bildiri yayınlardı. Ligin başından beri direkt maç sonucuna tesir eden kararlara rağmen Beşiktaş yönetiminden yangın çıkaran olmadı. Üstüne üstlük fb lehine hemen hemen her maç hakem kararları varken.
Oyun kötüymüş bundan banane sen maç 1-1 ken orada penaltıyı ver bakalım maç nasıl şekle bürünüyor. antep adana sivas maçları ve dün akşam 10 a yakın penaltı es geçildi var da dinlemeye dahi tenezzül etmediler, sanki hakemlere net talimat gitmiş Beşiktaş'a penaltı çalınmayacak diye. son dakikada kabak gibi gözünün önündeki pozisyona devam dedi var uyardı 5 dakika inceliyor, skor berabere veya tek farklı olsaydı o penaltı çalınmayacaktı. yönetimin bunlara sessiz kalması olacak iş değil.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2021, 11:24 
Kullanıcı avatarı

Vida'nın pozisyonu değil bence, ikincisi penaltı. Neyse... penaltı mı değil mi tartışmalarına girmeyeceğim.

Bu takımın birinci kalecisi Ersin'dir. Mert ise Türkiye Kupası ve gerektiği takdirde Ersin'in yerini dolduracak rotasyon kalecisidir.
Wellinton ve Vida'nın yerini dolduracak iki stoper Montero ve Serdar Saatçı'dır. İstim üstündeki bu iki isim yerine sakatlıktan yeni çıkan Wellinton'u oynatmak defans zaafiyetine davetiyedir.
Töre'ye haftalarca şans verilip değerlendiremediğini görünce kesmek, teknik ekibin artı puanı, buna rağmen Can Bozdoğan gibi formda bir isim varken hakikaten bir yol olmayacağı aşikar olan Oğuzhan'ı ilk 11'e almak eksi puanın alasıdır. Oğuzhan ancak ve ancak 60. dakikadan sonra -becerebilirse- oyuna hareket getirebilecek bir yedektir.

Üzerinde ölü toprağı varmışcasına hareket edemeyen, koşmayan, pres yapmayan takım görünce asabım bozuluyor. Ama maç öncesi çimlerin sulanması, ardından yağan yağmurla birlikte kayganlaşan sahanın; sakatlıktan yeni dönen futbolcular için (Wellinton, Ghezzal, Atiba, Bats, Larin, Alex) fiziksel, daha da önemlisi psikolojik risk yaratacağını hesaplamayan teknik ekibe daha da bozuluyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 13:57 

Sergen Hoca zamanında Emre'ye de mi laf etmiş?
Geçmişte kime laf ettiyse bu sezon cevabını alıyor sanki.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Brute, extranjero, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, Majestic-12 [Bot], protokol, sherald, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye