Zaman: 17 May 2022, 03:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 67 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 9.Hafta | Bandırmaspor - MKE Ankaragücü
MesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2021, 15:40 

kubrick yazdı:
rüzgar mevzusu da oyunu etkileyebilir ama sonuçta deplasman takımı biziz, öyle hurra saldıracak durumumuz yok. bence bandırmanın rüzgar olmasın diye dua etmesi lazım :)

Bandırmada rüzgar olmama ihtimali yok. Deniz tarafına (ekrandan izleyince sol tarafa) hücum eden rüzgara karşı oynar. Diğer tarafa hücum eden rüzgar avantajını arkasına alır. Bizim dua etmemiz gereken bir şey yok. Zaten alıştı artık bizim futbolcular rüzgar olayına. Bir de bende aynı senin düşündüğün şeyleri bizim için düşünüyordum. İkinci yarıda yedekten gelecek Kerim Avcı, Guido Koçer, Burak Süleyman, Levent Ayçiçek, Arb Manaj gibi futbolcularımız var. Maçı alırsak ikinci yarı alırız diye düşünüyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2021, 17:23 
Kullanıcı avatarı

Play off donemi 2 kere gitmiştik Bandırma'ya, gergin geçmişti maçlar.

Bandirma ters ve güçlü takim. Keny iyi ve hızlı bi topcu. 1 puana üzülmem ama bizim takımda form tuttu. Güzel maç olacaktır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2021, 18:35 

Pozisyonu bol güzel maç olacağını düşünüyorum iki takımda açık futbol oynamayı seviyor. Gökay oynarsa net Ankaragücü alır maçı Allyson direk 11de başlamalı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2021, 21:39 
Kullanıcı avatarı

banbangümgüm yazdı:
kubrick yazdı:
rüzgar mevzusu da oyunu etkileyebilir ama sonuçta deplasman takımı biziz, öyle hurra saldıracak durumumuz yok. bence bandırmanın rüzgar olmasın diye dua etmesi lazım :)

Bandırmada rüzgar olmama ihtimali yok. Deniz tarafına (ekrandan izleyince sol tarafa) hücum eden rüzgara karşı oynar. Diğer tarafa hücum eden rüzgar avantajını arkasına alır. Bizim dua etmemiz gereken bir şey yok. Zaten alıştı artık bizim futbolcular rüzgar olayına. Bir de bende aynı senin düşündüğün şeyleri bizim için düşünüyordum. İkinci yarıda yedekten gelecek Kerim Avcı, Guido Koçer, Burak Süleyman, Levent Ayçiçek, Arb Manaj gibi futbolcularımız var. Maçı alırsak ikinci yarı alırız diye düşünüyorum.

Bi gün olcak kaleci aut atışını kullandıktan sonra rüzgarın etkisiyle kaleye gircek ve gol olcak

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eki 2021, 11:13 

Maç günü hava patlak. rüzgar yağmur vs... oyunu etkiler maç oynanmadan 1 puana ben razıyım 3 puanı kim alırsa iyi iş çıkarmış olur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Eki 2021, 17:35 

lokman gör oynamayacakmış galiba, şansımıza kaç haftadır kimle oynasak banko stoperleri ya cezalı ya sakat oluyor.
eren bu kadar formdayken avantaj tabi böyle şeyler.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 14 Eki 2021, 19:25 
Kullanıcı avatarı

Ban Ban yazdı:
şu stadı hava üssünün dibine yapan zihniyete diyecek sözüm yok bu yüzden dolayı gece maçı oynayamıyoruz ışıklandırma sorunu değişik alternatif proje çalışmalarıyla mutlaka giderilmeli millet çalışıyo maça gidemeyen çok kişi oluyor yeni stad yapılmayacağına göre en azından maç saatinde uçuşlar olmasın ama ışıklandırma olsun gına geldi artık.

Yıllardır Bandırma'ya gelip gidiyorum, Bandırmaspor'u da iyi kötü takip ediyorum ama bu detayı hiç akıl etmemiştim. Sebebini bilmiyordum yani. Mesajı okuyunca aydınlanma oldu resmen. :)

Ankaragücü kaybetmez gibime geliyor.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 14 Eki 2021, 20:58 

Bandırma'ya yeni futbol stadı yapılıyormuş ama Bandırmaspor için değil Bandırma 17 Eylül Üniversitesi için. Stat için ödenek bile çıkmış. Bizim Başkan'da Üniversite Rektörü ile konuşarak, o stadın daha büyük yapılmasını ve Bandırmaspor'un orada oynamasını önermiş. Rektör olumlu karşılamış ama daha büyük stat için çıkan ödeneğin arttırılması gerekiyor. Bir de bizim önümüzdeki senelerde Süper Lig'de oynama ihtimalimiz var. Süper Lig kriterlerine uygun bir stat için çok daha fazla ödenek gerekir ve AKP'li hükümetin Atatürk'ün şehri Bandırma'ya öyle bir yatırım yapmayacağını tahmin etmek çok zor değil.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2021, 08:46 
Kullanıcı avatarı

ankaragücü kaybetmez o ivmeyi yakaladı.

bandırma iyi takımda şu hucum elemanları şut çekmeyi öğrenmeli. (adanaspor maçı) hariç tabiki. hatta adana maçında bir düzüne gol atsada çok cılız vuruşlar var.

bandırmaspora katı defans yapıp markajla kapatsan gol atma şansı çok düşük.. izlediğim maçlarda geneli rakibin aralara sarkıp pozisyon bulmaları.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2021, 10:39 
Kullanıcı avatarı

Geçen sezon Ümraniyespor-Samsunspor maçında kural hatası yapan hakemi atamışlar maça. İnşallah kendini tekrar ispatlamak için saçma sapan kararlar vermez iki takım adına da. Bu ligde hakemler gerçekten çok kötüler, VAR bu ligde şart oğlu şart.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 67 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cordelia1912, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jameican1912, Overkill

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye