Zaman: 02 Ara 2021, 12:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 2022 DK Elemeleri 8. Maç | Letonya - Türkiye
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 00:30 
Kullanıcı avatarı

Norveç +5 averaj önde. Cebelitarığa fark yapsak bile kapanır mı bilmem... En iyi 3. ye birşey varsa ordan yol alırız Çünkü puan olarak şuan avrupa elemelerinin en çok puan toplayan grup 3. sü biziz. Arkamızda polanya var. Son maça garantileyip çıkan bir hollanda çok asılmaz gibi. Norveçin fikstürü bize göre zor bekleyip göreceğiz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 00:43 
Kullanıcı avatarı

Hakan Çalhanoğlu'nun milli takım performansından memnun olan var mı ? ya da çok büyük futbolcu olduğunu düşünen? eski bir futbolcu arkadaşım tamam kötü ama milli takımda kim iyi oynuyorki normalde çok büyük futbolcu diyor zaten kariyeri oynadığı takım belli diyor. ben de diyorumki interde olması mucize . 2 3 seneye kalmaz ülkemize transfer olacak ve sonrada silinip gidecek.

Başa Dön

Tribundergi HQ
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 00:49 
Kullanıcı avatarı

Hakan Çalhanoğlu, kendi liginde iyi futbol oynuyor ve övgü alıyor.
İtalyan medyası milli maç arasında Hakan'ın Inzaghi tarafından daha fazla kullanılması gerektiği yönünde bir makale yayınlamıştı. Kadro geniş, opsiyon çok. Az süre alıyor.
Milan'da kötü performanslar sergilemedi, orta kalite bir kadro ile yapabileceklerinin en iyisini yapmaya çalıştı.

27 yaşında.
Karlsruhe, Hamburg, Leverkusen üstüne Milan. Orda 4 sezon. Şimdi Inter.
3 sezon Inter'de oynayıp 30'unda Süper Lig'e gelecekse, fena bir kariyer sayılmaz.

Milli Takım kampında kafasına silah dayanan bir oyuncu olarak Hakan, oynayabilerek zaten yapabileceğinin fazlasını yapıyor. Verim almak hocasının işi. Kulüp takımlarında olduğu gibi. Silah mevzusundan sonra bir daha Milli Takım forması giymek istemeyebilirdi ve kimse de bir şey diyemezdi.

Başa Dön

TD Editör
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 00:54 
Kullanıcı avatarı

Ressambob yazdı:
Norveç +5 averaj önde. Cebelitarığa fark yapsak bile kapanır mı bilmem... En iyi 3. ye birşey varsa ordan yol alırız Çünkü puan olarak şuan avrupa elemelerinin en çok puan toplayan grup 3. sü biziz. Arkamızda polanya var. Son maça garantileyip çıkan bir hollanda çok asılmaz gibi. Norveçin fikstürü bize göre zor bekleyip göreceğiz.

3.ye şeker bile vermiyorlar.
En iyi 2'ler arasında çekişme.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 00:55 
Kullanıcı avatarı

jancker yazdı:
Hakan Çalhanoğlu'nun milli takım performansından memnun olan var mı ? ya da çok büyük futbolcu olduğunu düşünen? eski bir futbolcu arkadaşım tamam kötü ama milli takımda kim iyi oynuyorki normalde çok büyük futbolcu diyor zaten kariyeri oynadığı takım belli diyor. ben de diyorumki interde olması mucize . 2 3 seneye kalmaz ülkemize transfer olacak ve sonrada silinip gidecek.

Ben Hakan´i Karlsruher SC döneminden beri takip ediyorum, acikcasi o zamanlar kendisini cok begeniyordum ve Mesut Özil´den daha büyük futbolcu olup daha iyi kariyer yapacagini düsünüyordum. Ama o cok begendigim Hakan KSC´de futbolu birakti. Özelikle Leverkusen transferinden sonra her sezon gittikce geriye giden bir Hakan var. Bu kadar büyük transferi nasil yapti hala anlamis degilim. Hakan´in bu kadar üst seviye takimlara transfer yapip oynamasi benim icin Yunanistanin 2004 avrupa sampiyonlugu yada 2016 daki Leicesterin Premier League sampiyonlugundan daha büyük bir futbol mucizesidir. Eskiden yine kötü oynasa bile arada bi frikikten gol atiyordu, kornerden asist falan yapiyordu. onlarida yapmiyor artik.

Başa Dön

Tribundergi HQ
 Mesaj Başlığı: Re: 2022 DK Elemeleri 8. Maç | Letonya 1 - Türkiye 2
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 01:02 
Kullanıcı avatarı

Buna kahkaha attım.
Hocam tamam son dakika galibiyeti adamı dağıtır da, sen de darmağın oldun :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 01:07 
Kullanıcı avatarı

bu arada grubu ikinci bitirsek bile isimiz baya zor.
Grup ikincileri 4er takimli 3 tane gruba ayrilacakmis ve her grubun sampiyonu Dünya kupasina katilacak. yani 10 tane grup ikincisinden sadece 3 takim dünya kupasina gitme hakki kazanacak.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 01:21 
Kullanıcı avatarı

Şimdi gel de Norveç maçına yanma.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 01:37 
Kullanıcı avatarı

Nakamura yazdı:
bu arada grubu ikinci bitirsek bile isimiz baya zor.
Grup ikincileri 4er takimli 3 tane gruba ayrilacakmis ve her grubun sampiyonu Dünya kupasina katilacak. yani 10 tane grup ikincisinden sadece 3 takim dünya kupasina gitme hakki kazanacak.

Buna ek olarak, gruplarını ikinci bitiren 10 takımın içerisinde en iyi 6 ülke arasında olmak önemli. Play-off iki aşamalı oynanacak. 10 İkinci + 2 Uluslar Ligi takımı, 2 eleme oynayacak ve 12 -> 6 -> 3 şeklinde bir yol izlenip, 3 ülke daha Dünya Kupası'na gidecek. Bu elemeler tek maç üzerinden oynanacak ve ilk tur maçları en iyi 6 takımın sahasında oynanacak.

Bizim grup 6 takımdan oluştuğu için Cebelitarık ile oynadığımız maçlardaki puanlar silinecek. Dolayısıyla bu iyilerin arasına girme ihtimalimiz %20 civarında. Bu demektir ki play-offa kalsak bile, Sırbistan-Polonya-İsviçre-Rusya-Hırvatistan gibi ekipler ile yarı finalde tek maç üzerinden deplasmanda karşılaşacağız. İşimiz bayağı zor olacak.

--

Hollanda - Norveç maçının berabere bittiğini varsaydığımızda,

Norveç - Letonya
Türkiye - Cebelitarık
Karadağ - Türkiye

Bu maçlarda 5 averaj fark atmamız lazım. Haaland ve Sörloth'un olacağı Norveç, Letonya'ya muhtemelen en az 2 atar. Görünüşe göre Cebelitarık'a en az 6 atmamız gerekecek. Hollanda-Norveç maçı enteresan olacak. Norveç kazanırsa grup lideri, berabere kalırsa ikinci, yenilirse elenecek gibi bir durum oluşuyor.

En son kenzel tarafından 12 Eki 2021, 01:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2021, 01:38 

inadına_körfez yazdı:
Şimdi gel de Norveç maçına yanma.

Norvec letonya karadag.? Hangisine yanalim.? 3 üde evimizde ve 2 si 2 fark olmak uzere one gectik bu kadar mallik ancak bizde olurdu:evil:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Buyuurr, flexx, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk, Ressambob

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye