Zaman: 02 Ara 2021, 18:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 184 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka | 2021-22
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2021, 19:55 
Kullanıcı avatarı

Trolluk yapanlari ciddiye almayin beyler bu adam senede 1-2 gelip karistirip gidiyo bizim topici. Esas trollugu ben yapiyim hadi transfer yasagini kaldirip cer cop amator furbolcu alcagimiza keske pivot alsaydik o parayla takima :D bugun efesi sallaya sallaya yenerdik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2021-22
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2021, 20:22 

Arkadaş hep aynı forumda 7/24 takılan kişiler. Forumdan geriye bu kardeşlerimiz kaldı. Çoğunun maçlara filan gittiğide zannetmiyorum. Kötü olduğu gün gibi ortada trasferler için fiyasko dersin atlarlar. 3. ligteyiz Basketbola bu kadar harcama bizim durumumuzda bir kulüp için yanlış, bu kafayla olmaz dersin - Basketbol düşmanları sizi, şpor kulüdür diye saldırırlar. Forum değil tımarhane mk :lol:

Yanlız dikkat ediyorum dışarıdan insanlarin kulüple ilgili tespitleri genelde hep 10 numara oluyor. Tabi kişiselleştirmeden saygı çerçevesi içinde yazılanlardan bahsediyorum.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka | 2021-22
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2021, 21:17 

Barbaros1912 yazdı:
Arkadaş hep aynı forumda 7/24 takılan kişiler. Forumdan geriye bu kardeşlerimiz kaldı. Çoğunun maçlara filan gittiğide zannetmiyorum. Kötü olduğu gün gibi ortada trasferler için fiyasko dersin atlarlar. 3. ligteyiz Basketbola bu kadar harcama bizim durumumuzda bir kulüp için yanlış, bu kafayla olmaz dersin - Basketbol düşmanları sizi, şpor kulüdür diye saldırırlar. Forum değil tımarhane mk :lol:

Yanlız dikkat ediyorum dışarıdan insanlarin kulüple ilgili tespitleri hep 10 numara oluyor.
Tabi kişiselleştirmeden saygı çerçevesi içinde yazılanlardan bahsediyorum.

Doğru diyorsun içerdeki maçları saymazsak galiba fazla maça gitmiyorum sadece
üni-ksk akdeniz temsilcisi olduğum dönemde Fethiye, Alanya, Ankara, Aydın, Niğde , Kahramanmaraş, İstanbul gibi yerlerde zannedersem adına futbol dedikleri peşinde 22 kişinin koşturtulduğu bir branş için deplasman yapmıştık.

Voleybol ve Basketbol Genç takımlarımızın Antalya deplasmanlarında yerimizi almış.

Basketbol için Ankara Kupa Finaline ve Konyaya deplasman yapmıştık.

Bunlar şehir dışında okurken yaptıklarımdan sadece bazıları idi.

Forumda dediğin gibi bizim renktaşların tespitleri hiç yerinde olmuyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2021, 22:04 

rapsodi yazdı:
Trolluk yapanlari ciddiye almayin beyler bu adam senede 1-2 gelip karistirip gidiyo bizim topici. Esas trollugu ben yapiyim hadi transfer yasagini kaldirip cer cop amator furbolcu alcagimiza keske pivot alsaydik o parayla takima :D bugun efesi sallaya sallaya yenerdik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kesinlikle katılıyor ve ekliyorum keşke 10-15 bin kapasiteli daha modern bir salonla hedefi eurolig koyabilsek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2021, 22:51 

SeferKSK yazdı:

Yazan aklı başında bir çok kişi hala var. Geçmişte bu forumda kulüp ve tribün adına güzel paylaşımlar yapan bir çok kişide maalesef artık yazmıyor.

Bir önceki yazdığım yorumda bahsettiğim kardeşlerimizden biride evet sensin.
Ne yapalım,ben herkesi olduğu gibi kabul etme taraftarıyım. Olurda bir gün eski günlere dönersek,tekrar tribünler ve gerçek rekabetler konuşulmaya başlandığında buralarda normale döner. Haydi iyi geceler gençler :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2021, 08:55 

Barbaros1912 yazdı:
SeferKSK yazdı:

Yazan aklı başında bir çok kişi hala var. Geçmişte bu forumda kulüp ve tribün adına güzel paylaşımlar yapan bir çok kişide maalesef artık yazmıyor.

Bir önceki yazdığım yorumda bahsettiğim kardeşlerimizden biride evet sensin.
Ne yapalım,ben herkesi olduğu gibi kabul etme taraftarıyım. Olurda bir gün eski günlere dönersek,tekrar tribünler ve gerçek rekabetler konuşulmaya başlandığında buralarda normale döner. Haydi iyi geceler gençler :D
Sana verdiğim cevapta işine gelen kadarını anlaman hakkında yeteri kadar bilgi verdi kardeşim.Yazmayanların bir çoğu sen ve senin gibi yazıları ile saldıran kişiler yüzünden yazmıyor.Biz kalanlarda beşiktaşlı gereksizin yazdıkları yetmiyor gibi bir de sizle mücadele ediyoruz. Her şeyin eskiye dönmesini istiyorsan önce sen ve senin gibi eskiye özlem duyanların gerek yazıları ile gerek fiziki olarak kendi renktaşlarına saldırmayı kesmesi ve hatasını kabul edip kendini geri plana çekmeyi bilmesi gerekiyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2021, 09:55 

Basketbol maçından çok futbol maçına gitmişimdir, saçma sapan bir dünya deplasmana da gittik. Çarşının, Karşıyakalı futbolcu menajerlerinin, Karşıyaka abilerinin bir dünya hatasını gördük. Çoğu da futbolun içinde oldu. Ama şu forumdaki 2-3 edepsiz gibi hiçbir Karşıyakalıya dil uzatmadık

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2021, 11:38 

Futboldaki trasferlerin fiyasko olduğu yazılıyor, bilgileri yok ama yazana gıcık olduklarından hemen müdahil oluyorlar.

3. ligteyiz kulübün ekonomik durumu malum, basketbola bu kadar harcama bizim durumumuzda bir kulüp için yanlış deniliyor. Ekonomik durumla ilgili hiç bir fikirleri yok, kulübün durumundan kendileride mutsuz ama hemen yine müdahil oluyorlar.

Cevap yazılıncada, bize saldırıyorlar o klasik basketbol düşmanları demagojisi yine başlıyor. Neyi savunduklarının farkında değiller. Hep aynı 7/24 hesaplar.

Beşiktaşlının biri çıkmış. ''3 tane iyi futbolcu transferi yapmayı becerememişler Karşıyaka taraftarını yine basketbolla, amerikalı transferleriyle uyutuyorlar'' yazmış. 3 gündür bunun muhabbeti yapılıyor.

Forum değil tımarhane diyorum ya :lol: Allah hepimize sabır versin.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2021, 12:56 

Basketbol x Futbol münakaşalarına olabildiğince hiç girmemeye çalıştım çünkü bu konuda bir yere varamıyorduk bu güne kadar ama geçmiş entrylerde gördüğüm 2 tane komik yorumu gördüm ve yazamadan geçemedim.

Bir arkadaş demiş ki çok doğru zamanda çok güzel yatırımlar yapıyoruz ilerde meyvesini alacaz falan diye saçmalamış. Sen basketbolda hiç birşeyin meyvesini alamazsın çünkü avrupa basketbolu para falan etmiyor ilerleyen dönemdede etmeyecek. Tüm dünyanın ekonomik olarak küçüldüğü bu dönemde o kafandaki düşünceler hayal.

Diğeride demişki '' al transfer yasağını kaldırdık gördün mü ne oldu? o halde basketbola kimse ses etmesin ''. İyi o zaman ana branşı salalım basketboldan devam.

Şimdi gelip şunuda diyecekler eminim '' ama sponsor basketbola harcanmasını istiyor!!'' O paraları futbola harcatmasınıda bilirsin ama bunun için çok keskin kararlar alınması lazım. Siz rahat olun biz holdingi bıraksak onlar bizi bırakmaz gayet makul rakamlara reklam yapıyorlar. Git desenizde gitmezler.

Ana branşın futbol olduğu unutulmamalı.. Holding bunu sağlayamıyorsa vedalaşılır ki zaten çarşının açıklamasından sonra seneye neler olacak bakalım. Ha keşke her branşta cayır cayır başarılı olsak. Hangi branşın maçına gideceğimizi şaşırsak. Ancak işler öyle değil. Senin ana branşın futbol bu haldeyken basketbola 1 tl fazladan harcama yapılamaz. Unutulur gidersin ki zaten Karşıyaka markası unutulmaya başladı bile. Öyle avrupada armamızı taşıyoruz falan bırakın bu işleri. Futbolda yok isen kimse seni hatırlamaz 2x2=4. Son yıllarda semte şöyle bir dönünde bakın bakalım Karşıyaka forması hariç her forma giyilir oldu artık.

Ya sağlam bir futbol branşımız ve küçük alt branşlarımız olacak ( yelken vb ) ya da spor kulübüyüz diyerek kendimizi kandıracağız. Gelen para belli, şube sayısı belli.

Edit : Şunuda eklemeden geçmek istemiyorum. Zühtü Bey ve arkadaşları zeytin ağacının altında FUTBOL branşında İzmir'deki gavurları yenebilmek için bu kulübü kurdular. Bu asla unutulmasın. Tüm Karşıyakalı dostlara sevgiler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2021, 15:03 
Kullanıcı avatarı

Luisher yazdı:
Basketbol x Futbol münakaşalarına olabildiğince hiç girmemeye çalıştım çünkü bu konuda bir yere varamıyorduk bu güne kadar ama geçmiş entrylerde gördüğüm 2 tane komik yorumu gördüm ve yazamadan geçemedim.

Bir arkadaş demiş ki çok doğru zamanda çok güzel yatırımlar yapıyoruz ilerde meyvesini alacaz falan diye saçmalamış. Sen basketbolda hiç birşeyin meyvesini alamazsın çünkü avrupa basketbolu para falan etmiyor ilerleyen dönemdede etmeyecek. Tüm dünyanın ekonomik olarak küçüldüğü bu dönemde o kafandaki düşünceler hayal.

Diğeride demişki '' al transfer yasağını kaldırdık gördün mü ne oldu? o halde basketbola kimse ses etmesin ''. İyi o zaman ana branşı salalım basketboldan devam.

Şimdi gelip şunuda diyecekler eminim '' ama sponsor basketbola harcanmasını istiyor!!'' O paraları futbola harcatmasınıda bilirsin ama bunun için çok keskin kararlar alınması lazım. Siz rahat olun biz holdingi bıraksak onlar bizi bırakmaz gayet makul rakamlara reklam yapıyorlar. Git desenizde gitmezler.

Ana branşın futbol olduğu unutulmamalı.. Holding bunu sağlayamıyorsa vedalaşılır ki zaten çarşının açıklamasından sonra seneye neler olacak bakalım. Ha keşke her branşta cayır cayır başarılı olsak. Hangi branşın maçına gideceğimizi şaşırsak. Ancak işler öyle değil. Senin ana branşın futbol bu haldeyken basketbola 1 tl fazladan harcama yapılamaz. Unutulur gidersin ki zaten Karşıyaka markası unutulmaya başladı bile. Öyle avrupada armamızı taşıyoruz falan bırakın bu işleri. Futbolda yok isen kimse seni hatırlamaz 2x2=4. Son yıllarda semte şöyle bir dönünde bakın bakalım Karşıyaka forması hariç her forma giyilir oldu artık.

Ya sağlam bir futbol branşımız ve küçük alt branşlarımız olacak ( yelken vb ) ya da spor kulübüyüz diyerek kendimizi kandıracağız. Gelen para belli, şube sayısı belli.

Edit : Şunuda eklemeden geçmek istemiyorum. Zühtü Bey ve arkadaşları zeytin ağacının altında FUTBOL branşında İzmir'deki gavurları yenebilmek için bu kulübü kurdular. Bu asla unutulmasın. Tüm Karşıyakalı dostlara sevgiler.

Tamam, fakat burada kimse basketbol futbolun önüne geçsin, ana branş futbol değildir demiyor ki !
Herkes futbol şubenin layık olduğu yere gelmesini istiyor , arzuluyor. Eminim kombine kartlarını da almışlardır.
Fakat şartlar bu , kongrede alınan kararlar ortada .
Ne yapalım şimdi biz ?
Basketbol takımını desteklemeyelim mi ?Bu başlıkta bilgi paylaşmayalım mı?
Futbolun durumu berbat ve hala basketbol konuşuyor olmamız nedeniyle yemediğimiz hakaret kalmadı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 184 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, Bing [Bot], BVB, Google [Bot], Google Adsense [Bot], pesto, roxrox, sencokyasa1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye