Zaman: 02 Ara 2021, 18:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 770 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 77  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2021, 09:10 

çok zor periyoda giriyoruz isteyen kabul etsin isteyen etmesin bariz hoca zaafımız var inşallah en az hasarla döneriz bu dönemeci

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2021, 09:14 

Jaba06 yazdı:
batıkent06 yazdı:
Geçen sezon ve Bu sene hiç bir maçta tek pası yerini bulmayan,rakibe basmayan,orta yapamayan,şut atma bilmeyen ve aldığı her topu ezen GERALDO ismindeki gereksizi ilk 11 çıkaran adamın hocalığı sorgulanır.Takım 45 dk 10 kişi ile oynadı.Bu Dalcı son maç fişek gibi oynayan İshak Ve Murat Uçarı ise yanında yedek oturttu.Bu adamdan hoca falan olmaz.Takım öne geçtiği her maçda bu Dalcı bişiler bulup saçmalıyor.tuhaf değişiklikler yapıyor.Zaten oyun okuma ve taktik falanda yok.Bari takıma karışma kendi haline bırakta 3 puan alalım...Son İstanbul spor maçında da 1 gol atıp öne geçtik ve sonra DALCI takımı geri yasladı.Saçma değişiklikler yaptı.Ama rakip beceriksizdi.Menemen ise cezayı kesti.Attı 2 gol bize...Mustafa Dalcı ne kadar erken yollanır ise süper lige çıkma şansımız artar.

Sorun şu Geraldo'yu Dalcı mı oynatıyor yoksa menajerler mi?
Tabiki hoca da çok eksik. Rakibi hiç analiz etmemiş. Menemen çok genç,diri bir takım ama hoca orta sahayı boşalttı resmen. Erdem yaşlı Murat çok yardıma geliyor ama gitti Geraldo gibi rezil,beş para etmez bir adamı oynattı. Aydın Karabulut bile daha iyidir bu adamdan.

Bundan sonra takım kurulurken İshak yazılıp ona göre dizilmeli. İshak gerçekten dinamo.

Geraldo nun yeteneksizliğini formsuzluğunu,dalcının hoca olmadığını şunu bunu geçtim,insan biraz tribunlerin taraftarın nabzını yoklar,bu adam için haftalardır homurdanmalar başlamış en ufak hatasında takım iyi gitse bile tribünlerden tepki alacağı belli,sen tutuyorsun adamı kendi sahanda ki maçta 11 e koyup taraftarın önüne atıyorsun,neyse ki tribunlerin kendine hayrı yoktu maçta,normal zamanda geraldonun ilk hatasında tribun sahaya iner, takımda ne motivasyon nede başka bir şey kalırdı..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 13:16 

şimdi takım iyi gidiyor diye övüyormuşuz gibi olacak ama hocaya ciddi ayıp ediliyor artık.
ilk geldiğinde eyvallah hepimiz eleştirdik, 2 maç kötü oyun sonrası yerden yere vurduk ama bence artık sınavı geçmiştir. dün sporanki yayınında da söylediler, 5 hazırlık maçı + tsyd maçı + 7 lig maçı, adam 13 maçtır mağlup olmayan, nerdeyse gol bile yemeyen bi takım yarattı. biz hala sanki adam vebalıymış gibi iki kelime iyi bişey söylemekten çekiniyoruz.

denizliyi yendik, bizden sonra denizlinin nasıl gittiği ortada. gençleri yendik, bizim maç sonrası her maçı kazandılar, menemeni elimizden kaçırdık, o menemen kafaya oynayan her takıma çelme taktı, ligin en zor deplasmanın bursada biraz zorlasak 7-8'e gidiyordu maç. adamın başarısına sürekli bi kulp takıyoruz. dalcıyla aynı puanı toplayan hikmete tapıyorduk nerdeyse, bu adama en ufak iyi şey söylemek günahmış gibi bi nefret var ilginç şekilde.

geraldo tercihini eleştirdik eyvallah hata yaptığını anladı, geraldonun gevşek hareketlerinin cezasını çat diye kesti kadroya bile almadı. istese "ya zor deplasmana gidiyorum belki sıkışırsam son 10 dakika sahaya atarım 2 çalım atar" diye düşünebilirdi, bursaya bile götürmedi. şahverdinin saçmalıklarına 2 maç katlandı, nerdeyse paf takıma gönderecek adam kayboldu. sinan'a insanlar demediği hakaret kalmadı, inatla oynattı, adam chielli'ni gibi havada karada her topu kesiyor.

şu adamın kafası biraz rahat olsa, en ufak hatasında bütün camianın üstüne binmeyeceğini hissetse çok daha acayip bi takım ortaya çıkabilir ama ben bu çekingenliğin devre arasına kadar gideceğini düşünüyorum. ne zaman bu takım şampiyon olacağına artık inanılır, o zaman aradaki buzlar erir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 13:33 
Kullanıcı avatarı

kubrick yazdı:
şimdi takım iyi gidiyor diye övüyormuşuz gibi olacak ama hocaya ciddi ayıp ediliyor artık.
ilk geldiğinde eyvallah hepimiz eleştirdik, 2 maç kötü oyun sonrası yerden yere vurduk ama bence artık sınavı geçmiştir. dün sporanki yayınında da söylediler, 5 hazırlık maçı + tsyd maçı + 7 lig maçı, adam 13 maçtır mağlup olmayan, nerdeyse gol bile yemeyen bi takım yarattı. biz hala sanki adam vebalıymış gibi iki kelime iyi bişey söylemekten çekiniyoruz.

denizliyi yendik, bizden sonra denizlinin nasıl gittiği ortada. gençleri yendik, bizim maç sonrası her maçı kazandılar, menemeni elimizden kaçırdık, o menemen kafaya oynayan her takıma çelme taktı, ligin en zor deplasmanın bursada biraz zorlasak 7-8'e gidiyordu maç. adamın başarısına sürekli bi kulp takıyoruz. dalcıyla aynı puanı toplayan hikmete tapıyorduk nerdeyse, bu adama en ufak iyi şey söylemek günahmış gibi bi nefret var ilginç şekilde.

geraldo tercihini eleştirdik eyvallah hata yaptığını anladı, geraldonun gevşek hareketlerinin cezasını çat diye kesti kadroya bile almadı. istese "ya zor deplasmana gidiyorum belki sıkışırsam son 10 dakika sahaya atarım 2 çalım atar" diye düşünebilirdi, bursaya bile götürmedi. şahverdinin saçmalıklarına 2 maç katlandı, nerdeyse paf takıma gönderecek adam kayboldu. sinan'a insanlar demediği hakaret kalmadı, inatla oynattı, adam chielli'ni gibi havada karada her topu kesiyor.

şu adamın kafası biraz rahat olsa, en ufak hatasında bütün camianın üstüne binmeyeceğini hissetse çok daha acayip bi takım ortaya çıkabilir ama ben bu çekingenliğin devre arasına kadar gideceğini düşünüyorum. ne zaman bu takım şampiyon olacağına artık inanılır, o zaman aradaki buzlar erir.

Nokta.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 18:28 

kazanan haklıdır kardeşim böyle gitsin sezon sonuna kadar gerisinin hepsi boş

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 20:53 

kocaeli maçının sonunda ne bu takımdan ne bu hocadan ne de bu yönetimden bir yol olur demiştim. hocaya ve yönetime karşı inanılmaz önyargım vardı.2 sene üst üste düşmenin getirdiği travma, takımda beklentisi yüksek oyuncuların gitmesi yerine gelenlerin yaş ortalamasının filan yüksek olması derken çok fazla eleştiri yaptım. dalcının bu takımı hocası olmadığını, geçen sene öne geçtiği maçlarda otobüs çekmesi, oyunu okuyamaması gibi sebeplerle çok fazla sert söylemlerde bulundum ama bu hafta itibariyle biraz özeleştiri yapıyorum.

ileri ki haftalar ne getirir ne götürür bilmiyorum ama son iki hafta beni inanılmaz mutlu etti. menemen maçında berabere kalsakta takımın isteği arzusu çok iyiydi. bu hafta için zaten söylenecek çok fazla bir şey yok. çok iyi top oynadık. defans hattının maşallahı var. erdem bu şekilde devam ederse 15 asist yapar. sinan ile yusufta 10 civarı gol atar gibi. pintoda fena top oynamıyor. orta saha da herkes işini yapıyor. zahid takım aklını yukarıya çekti. ishak çok çalışkan. kanatlarda üretkenlik var. erenin attığı goller kadar bir kornerde kafayı vurup rakibin önüne düşünce kayarak müdahale etmesi ve kontra atağa çıkarken koşarak batuhandan topu alması çok önemli işaretler. genel anlamda takım olduk gibi. inşallah devamı gelir ve ben sene başında yaptığım yorumlardan utanırım. yazdığım yorumlardan birinde bu sene hep olumsuz yorum yaparak totem yapacağım dedim ama dayanamadım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 21:08 

O zaman geriye tek bir şey kalıyor. Gruplar ya tek ses olsun ya da sessiz olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2021, 10:30 

iyi gidiyoruz. ama bu süreçte kötü sonuçlarda olacaktır. çünkü herkes güçlü. inşallah sezon sonu yeniden hak ettiğimiz yerde oluruz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2021, 08:49 

Nazar değmesin çok iyi gidiyoruz. Bu hafta bende stadyumda ki yerimi alacağım. Özellikle futbolcu grubu 7 haftada gösterdiği performans ile desteği fazlasıyla hak etti.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2021, 22:50 

Erzurum maçı yüzünden ceza yemişiz, tribünler kapanmış bir kısmı. Valla ben en ufak küfür, hakaret duymadım.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 770 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 77  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], BVB, DelNaja, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], roxrox, sencokyasa1925, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye