Zaman: 03 Ara 2021, 01:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 39 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 8.Hafta | Antalyaspor 1 - Adana Demirspor 2
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2021, 02:34 

maçı stad da takip ettim. antalyaspor hakkında söylenilecek çok bişey yok kötü günlerindelerdi. geçen seneki 6-3-1li antalyayı çoğu kişi beğenmesede ben beğeniyordum en azından iyi savunuyorlardı ama bu sene oyunları daha da geriye gitmiş. halbuki kadroları geçen seneye göre oldukça iyi. yalnız bu hacı wright iyi mi kötü mü tam çözemedim. sahada dev gibi duruyor ama fiziksel kapasitesinin yarısını kullanamıyor, hava toplarının nerdeyse hepsine samet vurdu. ek olarak bu boffinle antalyanın en kısa zamanda vedalaşması lazım, ligin cezasahası dışından en çok gol yiyen kalecisi olabilir arkadaş. yeter ki şut çek hobi niyetine alıyor adam içeri.

adsye gelicek olursak birşeylerin yerleştiği net farkediliyor seyrederken. genel olarak oyuncu bazında kötü denilebilecek birisi yoktu. ads taraftarı sanırım çok tutmuyor ama sinan gayet faydalı oyuncu, geçen senede beğeniyordum bu senede aynen devam ediyor. hasan kılıcta kadroda tutulmalıydı aslında gayet kaldırırdı bu ligi. en çok stambouliyi beğendim, çok sakin topçu. sürekli tehlikeli noktalarda top almasına rağmen rahat oynuyor. en önemlisi adamın lider karakterli olduğu 50mtden belli yani 22 kişi arasında saha içinde en çok konuşan topçuydu herhalde sürekli önünü/arkasını uyardı maç boyu. balotelli de koşmuyor filan ama cezasahasında gol kokusunu aldığı zaman üç kişiyi deviriyor adam hayvan gibi güçlü. top dağıtımıda epey iyiydi bugün hep bu standartta oynasa +8-10 asist yapar diyeceğimde balotelli adam işte canı isterse oynuyor. bizim yunusuda beğendim, kaçırdığı golü sağ taraftan al ver yapa yapa şahane hazırladı ama bitiremedi, gol olsa güzel gol olacaktı.

En son Bizans1905 tarafından 02 Eki 2021, 04:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2021, 03:06 
Kullanıcı avatarı

Bizans1905 yazdı:
hasan kılıcta kadroda tutulmalıydı aslında gayet kaldırırdı bu ligi.
Hasan Kılıç'ın kendisi gitmek istedi hocam, gittigi de iyi oldu...Karakterli oyuncular lazım bize...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2021, 03:13 
Kullanıcı avatarı

Guekedn yazdı:
Ben Antalyaspor taraftarını severim, zamanınsa küme düşmeyelim diye kendi takımlarını ıslıklayan insanlar.
Antalya playofflarının hepsinde bizi misafir etmiş insanlar

Başlığı meşgul etmek istemiyorum olan olmuş biten bitmiş ama şu alıntıladığım kısım asla ''büyük camia'' nın yapmayacağı kısım. Ads eses bursa sakarya kocaeli vs kendi takımını başkası düşmesin diye ıslıklamaz, play off finali varsa herhangi bir takımdan taraf olmaz. Kendi camiamı eleştirmek için yazıyorum, sen fırsat verirsen herkes tepene biner. Ben senelerdir sadece kendi menfaatini düşünen, yerine göre herkese ve her şeye karşı durup kendini ezdirmeyen ve ''taraf'' olmayan bi tribün istiyorum. Ancak kafa adamlar diyebileceğimiz 2-3 kişide bile bu tavrın çeyreğini göremiyorum. Kardeşlik bitti diyen kasabın yanına elinde pankartla foto çekinmeye gidin, dk 6 da ankaragücü çekin, herifler pankart asarken yardım edin, sahada kendi takımınızı ıslıklayın. Saygı böyle kazanılmaz.Ads den saygı bekleyen de polyannadır. Zaten birilerinden saygı beklemek de saçmadır, çünkü önce kendisine saygısı olmalı bu tribünün.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2021, 03:24 
Kullanıcı avatarı

Yorumlarınıza buyuk oranda katılıyorum @hamitbey07 hocam...Bu islerde dostluk mostluk falan hikaye...Herkes cıkarı kadar dost...Örneğini yasadık daha 1-2 hafta kadar once...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2021, 03:40 
Kullanıcı avatarı

Bu arada sosyal medyadaki yorumlara bakıyorum da kendi takımlarını bir yana birakmislar, hala Demirsporla ilgili paylasımların altına yorum yetistirmeye devam ediyor malum takım taraftarları.. :lol: Artık nasıl bir travma yarattıysa Demirspor kendilerinde...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2021, 09:40 
Kullanıcı avatarı

Takımdaşlık devam etsin yeter, bu kadroyla bu ligde her türlü iş yaparız. Çok önemli 3 puandı.

Antalyalı dostlara selam, ligin devamı için gönülden başarılar. 2.lig’de Çok playoff a gittik Antalya’ya, hep de iyi muamele gördük.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 8.Hafta | Antalyaspor 1 - Adana Demirspor 2
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2021, 09:42 
Kullanıcı avatarı

mavirick yazdı:
Aslında deplasman tribünlerine izin verilse bu sosyal medya kışkırtıcılığı bu kadar dikkat çekmeyecek, daha çok tribünler baz alınacak ama

Bence de büyük etkisi var.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2021, 11:38 
Kullanıcı avatarı

Yusuf Şimşeğin hocalık yapıp Süper Lige çıktığımız sezonda passolig yeni yeni hortlamaya başlamıştı o seneler hiç maça girmemiştik kendisini süper lige çıkaran hoca olarak anacağız başka bir bağımız yok. Bu maç deplasman seyircili olsaydı Adana Demirspor taraftarının kontrol noktasında bekletilmesini engellemek şehirde dolaşmaları için gerekli hamleyi yapardık 07 Gençlik yeni derneğimizde misafir ederdik içeride her zaman rakiptir her takım taraftarının olduğu gibi.
Maça gelince geçen yılın bütün yükünü sırtlayan Amiltonun ısrarla yedek oturtulmasından sonra fatura bu haftada hocaya çıkar

Adana Demirspor'a kalan maçlarında başarılar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 13:59 

sırf şu zemin yüzünden küme düşürülmeli antalya. futbol katilleri ya.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 39 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, Bing [Bot], funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, kuzeyinkrali, SeferKSK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye