Zaman: 30 Haz 2022, 07:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 300  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 11:45 

Beto'nun emeklerine laf eden çarpılır. Lakin son senesinde her maç hatalı goller yiyordu o da . Nitekim gönderilmesi doğru karardı bence. Ha gönderilme tarzını vs. bilmiyorum, kötü bir şekilde gönderildiyse ayıbın kralı yapılmış. Ama bu takımın hiç bir kademesinde iyi bir yönetici olmadığı için şaşırmamak lazım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 11:50 
Kullanıcı avatarı

Takımda inanılmaz başı bozukluk , kötü yönetim var şu an . Cherif efendi halen daha golden sonra yaptığı boş muhabbeti uzatıyor ben inanamıyorum ortalık gergin ve takım durumu sıkıntılıyken bu akılsızla kimse konuşmamış mı akıl verilmemiş mi.

Şimdi yalan konuşmaya boşuna umut dağıtmaya gerek yok. Sene başından beri oynadığımız maçları düzgün bir takım 6'da 6 yapardı. Ama bu oyun yapısıyla ve oyuncu tercihleriyle şimdiki puanı alıyosun işte. Kaç maçta elimize kadar geliyor maç ama tutamazsın zihniyet sıkıntılı maça ortak olamıyosun ki tutasın. Maçın ne savunmasında ne hücumunda her yerde kötüsün ve farklı bir şey denemek istemiyosun nasıl çıkılcak bu girdaptan? Psikolojik olarakta her hafta geriye gidiyosun böylece. Şimdi kime sorsan ligde düşme adaylarından görüyolar seni.

Artık baş ağrıları ve mide krampları geçiriyorum aynı isimleri her hafta inadına sahada gördükçe. Tv başında benim umudum kalmıyo ki sahaya çıkan isimler nasıl inansın mücadelelerine. Daha nasıl ibretlik durumlar yaşıcaz sahada Gsnin 2. golü gibi. Bir sol bek öyle rahat geçilmemeli. Orta saha sonerin aldığı pozisyon laf olsun diye böyle saçma gol yenilmez. Mesele gol de değil rakip öyle rahat geçiyor ki orta sahayı cevap veremiyosun omurgasız ayağa kalkmaya çalışmak bizimki. Varsın yenilelim yine ama farklı birşey deneyerek yenilelim adım gibi eminim ki bu vasat ve mücadelesi eksik kişiler gidince daha iyi olcak herşey.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 12:18 

Beto’nun son sene performansı çok düşmüştü ancak yedekte olsa futbolu bırakana kadar takımda kalması gerekiyordu. Şuan takımda ciddi şekilde lider ve abi eksikliği var. Takım isyan etmiyor ruhsuz hevessiz.

İrfancan’ın bence dün bu kadar dağınık ve kötü olmasının sebebide takım içindeki huzursuzluk ve baskıyı kaldıramamasıydı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 13:18 

Beto reyiz,bu ülkeye gelmiş geçmiş en kariyerli 10 yabancı futbolcudan biriydi. Ne kadar değeri bilindi, tartışılır.Performanstan öte ,ego savaşına kurban gittiyse,çok yazık. Şu an yüceltiklerimizi de görüyoruz.

İlhan Şahin'ın , Mustafa Fedai'nin görevi, yaptıkları, yapamadıkları hakkında çarşamba günü bir açıklama bekliyor insanlar. Umarım M.Sepil halı altına süpürmez bu konuyu.

Bir de, onca antrenör yedik çiğ çiğ, her gelen aynı adamları sahaya sürüyor. İlginç değil mi ? Yahu burada, olması gereken muhtemel kadroları çıkarıyor arkadaşlar,her biri birinden değişik, ama ne hikmetse bu reelde göremiyoruz. Bu antrenörlerin hepsi mi aynı kafa yapısına,aynı göze sahip ?

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 13:18 

Başkana laf söyleyemeyen tayfa ilhan şahine aşırı takılı,öyle veya böyle sorun sıkıntı
MEHMET SEPİL,bu duruma gelmemizin baş aktörü MEHMET SEPİL ,kendi hevesini kaçıran ,taraftarın hevesini kaçıran MEHMET SEPİL,5 senede süper lig'de takımı Gençlerbirliği,Altınordu kıvamına getiren sezon bitsin diye maç geçiren hedefsiz takımı yaratan MEHMET SEPİL

5 senede odun olsa her sene 1 adet adam takıma monte edip iskelet kurardı.Basit bakkal hesabıyla anlatayım.

Harcayacak 1000 tl paran var transferde 5 senedir tek hedefi ligde kalmak olan asalak bir halde takılıyorsun,yeni stad yaptın gelen giden kazanıp çıkıyor.

bu 1000tl 'yi 10'a bölüyorsun 10 tane 100 tllik adam alıyorsun,3ünü oynatıyorsun 7 tanesini bedavaya besliyorsun ve hepsinden 100tllik verim alıyorsun,öte yandan bu 7 tane oynatmadığın adamdan kurtulmak için ekstra 50 tl harcıyorsun.

Ne yaptı 1350

Sıradan ticaret bilen ,standart zeka seviyesine sahip diğer takım başkanları ne yapıyor.1000tl ile iki tane 500tllik adam alıyor.Seyirci ,heyecan,galibiyet parası yayın geliri olarak geri dönüyor ve bu 1000 tl'yi bile harcamamış oluyor.

Ne yaptı 0,hadi 1000 yapsın.

Evet Grande Sepil,bir geriye dön bak bakalım.Sorun sensin

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 13:58 
Kullanıcı avatarı

Takım içinde abi, lider yada her neyse mevcut şartlarda çok zor.
Mehmet Sepil klasik şirket kafasıyla, futbolcu, hoca, teknik kadro ne yapıyor, ne ediyor diye gözü kulağı olsun diye İlhan Şahini görevlendirmiş anladığım kadarıyla. Epeyde bir yetki vermiş, transferde menejerlere aracılık ediyor, oynayacak oynamıyacak oyunculara karar verebiliyor, sezon sonu sözleşme yenilenecek yada yenilenmeyecek futbolcularla ilgiili tavsiyelerde bulunuyor, hocaların saha içi ve saha dışındaki faaliyetlerini raporluyor.
Kısacası Mehmet Sepil ve diğer yöneticiler futboldan anlamadıkları için, birde damat çıktı başımıza, şu an kulübün futbol aklı İlhan Şahin gibi görünüyor. Ona yardım eden, fikir veren vardır yoktur bilmem ama ön planda olan kendisi. Mehmet Sepilde takımın gelir gider bütçesi ile ilgilenen yöneticisini verdiği rakam ve İlhan Şahinin verdiği bilgiler doğrultusunda transfer bütçesi belirliyor.
Şimdi sorun şu ki, bu şirketlerde de aynıdır, bu tarz kişilerle iyi geçindin mi işler gıcır yürür kendi adına ama ola ki zıtlaştın işte o zaman mobbinginde, haksızlığında kralını görürsün.
Hatay maçında Soner efendi iki stopere nerde durmalarını öğretiyor sanki kendi görevini eksiksiz yerine getriyor. Takımın kaptanı Halil olduğuna göre yetkiyi kimden aldığı belli.
Berkan tribüne gelip devreye kadar sabredin, bu takıma transfer
yaptıracağız diye yapılmayan yada yaptırılmayan transferlerin itirafında bulunurken kimi ikna edecekleri yine belli.
Mehmet Sepil İlhan Şahini görevden alsa bile yine aynı görevlerle birini yerine koyar. Burada önemli olan bu işten anlayan, bu işe laik ve adalet duygusunu benimsemiş birinin gelmesi. Kendisine yanlananları kayıran biri olmasın yeter.
İdeye transferinde antremanda keyiften ellerini ovuşturan o menejerlerin görüntüsü gözümün önünden gitmiyor.
Son olarak taraftarın karşısına çıkmaya cesareti olmayanlar haindir gözümde.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 15:16 

Göztepe taraftar token ı neredeyse 3 kat arttı son 3-4 haftada. Kripto piyasasını takip edenler bilir BTC şu an düzeltme döneminde ve durum böyleyken altcoinlerde düşer. Socios ekosisteminde de 2 hafta önce halka arzı yapılan İnter dışında hiçbir takımın token ı bu kadar yükselmedi. Anlayacağınız çok absürd bir yükseliş. Piyasa tabiriyle 1 aydır balinalar mal topluyor. Aklıma çarşamba günü beklenmedik bir açıklama gelme ihtimalini düşündürdü. Hayırlısı olsun.

En son hsm35 tarafından 27 Eyl 2021, 16:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 17:38 

eXeLanCe35 yazdı:
hsm35 yazdı:
Göztepe taraftar token ı neredeyse 3 kat arttı son 3-4 haftada. Kripto piyasasını takip edenler bilir BTC şu an düzeltme döneminde ve durum böyleyken altcoinlerde düşer. Socios ekosisteminde de 2 hafta önce halka arzı yapılan İnter dışında hiçbir takımın token ı bu kadar yükselmedi. Anlayacağınız çok absürd bir yükseliş. Piyasa tabiriyle 1 aydır balinalar mal topluyor. Aklıma çarşamba günü beklenmedik bir açıklama gelme ihtimalini düşürdü. Hayırlısı olsun.

Derken.....

Birşey bildiğim yok Paribu vs.. Gibi bir listelenme haberi de olabilir. Ancak grafiğe tekrar baktım 6 eylülden bu yana 4 katın üstünde artmış. Bu kadar ciddi artışı ben şampiyonluk haftaları ve messi transferinde gördüm fan tokenlarda. Birisinin ciddi bir beklentisi var Göztepe ile ilgili ama bu borsa listelemesi, Nft anlaşması gibi kriptoyla ilgili birieylerde olabilir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 23:12 
Kullanıcı avatarı

Beto, İlhan Şahin yüzünden gittiyse İlhan Şahin e helal olsun o zaman.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2021, 02:40 
Kullanıcı avatarı

yarın sabah ilhan denen arkadaşın klüple bütün ilişiği tamamen kesilse
bütün sorunlar bitecek mi sanıyorsunuz
çok beklersiniz
başkanımıza tesis ve stad için ne kadar teşekkür etsek azdır,emekleri ödenmez
ama maddi manevi düzgün bi yapı kurmayı başaramadı hem de 5 senedir
son 5 senede bize kazık olarak giren nerden baksan 30 40 topçu vardır
bunlardan nemalanan,bize getiren,üstüne komisyon alan,başkanı kafalayanlar kimlerdir
isim isim
şahıs şahıs
bilen var mı
ilhan la fedai zikredildi
başka kim topçu getiriyorum ayağına bu klübü sikti senelerdir
bilen var mı arkadaşlar ?
..................
hadi onlar çakal...başkan sen her sene nasıl tufaya düşüyosun birebir aynı şekilde
bu kadar kolay kanıyosan bunca sene nasıl iş adamlığı yaptın ki...büyük muamma
hadi ilk sene geçirdiler...2. sene siktirle kovman gereken isimleri sen nasıl beslersin,adamları zengin edersin....ağlamıcan ondan sonra hiç...anca yol alırsın
ki sepil dönemi tamamen bitti zaten,yazın çok istedi sıyrılamadı,yumurtlar yakında
.................
sahaya dönersek geçen sene halilin insan üstü peformansı bizi ligde tuttu
ondan önce son maçta ankaragüçlü oyuncu ellerini açası geldi öyle kaldık
ilk sene en iyi senemizdi
................
bu yapılanmadan ve takımdan herhangi bi yol olacağını hiç sanmıyorum
.................
alnacak galibiyetler yanıltıcı olur tüm sorunların konuşulmasını engeller...bu zamana kadar olduğu gibi
................
bu klübün yarınları olacağını hiç düşünmüyorum,görmüyorum
işte sırf bu yüzden de ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE GÖZTEPE...
düşündükçe yazdıkça kuruuyorum
eski zaman olsa bu lavuklar tesisten evlerine gidemezdi
dua etsinler güzel zamanda tezgah açmışlar
ama herşeyi de bi sınırı var
çok şiştik

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 300  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye