Zaman: 06 Tem 2022, 23:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 300  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2021, 22:31 
Kullanıcı avatarı

Olsun be Göztepe den ne gelse kabulümüz ister sevinç ister keder senin sevgin ömre bedel…

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 01:00 
Kullanıcı avatarı

canlarfeda35 yazdı:
Kare yazdı:
Sepil Göztepe A.Ş yi Rus bir oligarka satma üzere.
gözünü aydın...

Ailenizdeki dişilere küfürmu istiyonuz her yarraga atliyonuz

Allah düsmanının bile şereflisini versin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 09:23 

afra tafranla küstüm oynamıyom tribinle içimize soktuğun şerefsizlerinle tesisin su parasını otobüsün giydirilmesini hesaplayan yavşak yalakalarınla bi siktir ol git artık

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 10:37 

Simdi macta 2 tane pozisyon var biri cicaldau ve alpaslanin topu elle elleyip pozisyonu izlemeye bile gitmeyen hakem.

Bu gs maclarinda ne oluyorsa 3-1 lik yenildigimiz macta aynisi oldu resmen katledildik buna ragmen fatih terim mac sonu hala hakemden dert yanarken neden bu papatya bey ve saz arkadaslari sesini cikarmaz , baska takim olsa yer gok inlemisti.

Tek bir kisiyi hedef almamak lazim ilhan sahin gibi ornegin daha genis bakilmasi sart.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 10:42 
Kullanıcı avatarı

İrfancan panter olsa teşvik aldı derler, hatalı gol yedi her yerde yine şike/teşvik/transfer vs imaları. iğreniyorum bu 3 takımla yapılan maçlardan.

İrfancan'ın bu psikolojiden toparlayabileceğini çok zannetmiyorum. Türk insanı duygusal oluyor, bu mecrada kendisini çokça savundum ama bu maçla kırılma yaşar formu daha kötüye gider diye düşünüyorum. umarım yanılırım.

Giresun maçında olası bir mağlubiyeti düşünmek istemiyorum.

ayrıca "keyif" alıyor muyuz? Tarihin en başarılı Göztepe'sinde keyifler yerinde mi?

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 10:59 

Taraftarımız eski kaptanımıza;
"Seni seviyor ve özlüyoruz Kaptan Umarım bize geri dönersin. Bizden neden ayrıldın?"
Diye mesaj attıyor Eski Kaptanımız Beto’nun cevabı; İlhan Şahin Diyor

Göztepe Tv Facebook hesabından paylaşmış. Ekran görüntüsü mevcut yükleyemedim. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 11:09 
Kullanıcı avatarı

Hatta sadece ilhan sahin değil klüpten nemalanıp yolunda olan sözde tribünden gelen herkes gidecek gitmeli kimsenin çiftliği değil bu klüp nasıl gözünü boyayip kafa kola almışlar başkanı aklık mantığım almıyor

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 11:09 
Kullanıcı avatarı

Mesele Beto'nun gönderilmesi değil, gönderilme şekliydi. Papatya-İlhan bir olup dedikoduyla gönderdiler işte. Koskoca takımın asbaşkanı hiç utanmadan çıkıp ''Gs şu kadar teklif etmiş, biz o paraya çıkamıyoruz'' dedi. Beto tarafından yalanlanınca utanıp düzeltme gereği duymadı. Sözleşme yenilemek için teklif dahi yapmamışız. Her zaman olduğu gibi giden oyuncuyu taraftarın gözünde değersizleştirme çabası yani.

Neyse; bunlara çok güvenen başkan çıkıp konuşsun bakalım. Ödüllü sosyal medyacılarımız bi metin çözer çarşamba gününe. Tüm sorunlarımız hallolur artık.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 11:18 
Kullanıcı avatarı

rolanddeschain yazdı:
Hatta sadece ilhan sahin değil klüpten nemalanıp yolunda olan sözde tribünden gelen herkes gidecek gitmeli kimsenin çiftliği değil bu klüp nasıl gözünü boyayip kafa kola almışlar başkanı aklık mantığım almıyor

Kulüp çalışanlarının hepsinden olmasa da bir kısmının Göztepeliliği'nden şüphem yok. Şu ortamda çıkıp inisiyatif alamıyor, sessiz kalıyorlarsa yazıklar olsun. Çiftlikte at koşturan Göztepe düşmanlarına onlar engel olmayacaksa kim olacak.

Herkes maaşını alıp kenara çekilsin. Güle oynaya küme düşelim. Tam olsun o zaman.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2021, 11:24 

kulübün tek çıkış yolu küme de düşse yeni bir yapılanma ve devir. Keşke paramız olsa sen ben biz diyip taraftar taşısa bu armayı. Sepil yapsaydı bu zamana kadar haydi haydi yapardı. Ne dediysek ne ettiysek bizi dinlemedi hep birileri savundu hep birilerine güvendi. Değişmez bu saatten sonra. Umudum yok benim açıkçası ha Göztepe bu ama zor. İşin kötü tarafı uzun seneli sözleşmeler var. Olurda ters kepçe olursak çok uğraşırız. o yüzde 5 lik yatırımcılardan da bir yol olmaz. Bize Türk futbolunu bilen yaygaracı hak arayıcı takımı ateşleyici transferden anlayan hem yönetim hem de takımı hakikaten sahiplenecek bir sportif direktör lazım. Bu sportif direktör hem haberlere çıkacak hem medyaya hani iş bitiren masaya elini vuracak bir tip. Bizim kulüpte şu an sadece Maestro maç sonu açıklama yapıyor medya ile bağlantımız o kadar.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 300  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, inadına_körfez, Majestic-12 [Bot], obafemi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye