Zaman: 05 Tem 2022, 21:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 5. Hafta | Adana Demirspor 4 - Gaziantep FK 0
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 23:04 
Kullanıcı avatarı

Süper galibiyet.
Tebrikler Adana Demir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 23:32 
Kullanıcı avatarı

merhabalar. tebrik ederim galibiyettem oturu. niyetim galibiyeti lekelemek yada futbolcunun gunahini almak degil ama djilabodji eger agir kazma degilse sike yapmis olabilecegini dusunuyorum.

ikinci ofsayt golunde yedigi icler acisi calimdan sonra geri donmek icin kosmuyor yuruyor adeta.

ikinci golde yedigi vucut calimini amator topcu yemez, hadi yedin diyelim donmek yakalamak ilk anda gol olmazsa yeniden pozisyon almak icin bi cabasi yok yuruyor.

ucuncu gol ise evlere senlik akil alir gibi degil. topu cok basit bi hatayla kaptiriyosun, futbolda bunlar var ama o topa kosmuyosun bile. hadi diyelim disari cikacak zannedip hareketlenmedin, rakip topu aldi hala yuruyor. ortasahadan adamlar geldi hala yuruyor. bu terbiyesizliktir takim arkadaslarina kufretmektir ayiptir.

dorduncu golde adam yanindan dumduz top surerek geciyor, direk penalti mudahalesi yapiyor. topla isi yok direk gostere gostere ayaga mudahale ediyor.

cok rica ediyorum en azindan ozeti izleyin ve dikkatinizden kactiysa bu gozle yeniden degerlendirin. yorumlarinizi merak ediyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2021, 04:56 
Kullanıcı avatarı

belhanda yokluğu ile fark yaratıyor.tebrikler adana demir

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2021, 09:03 
Kullanıcı avatarı

212 yazdı:
merhabalar. tebrik ederim galibiyettem oturu. niyetim galibiyeti lekelemek yada futbolcunun gunahini almak degil ama djilabodji eger agir kazma degilse sike yapmis olabilecegini dusunuyorum.

ikinci ofsayt golunde yedigi icler acisi calimdan sonra geri donmek icin kosmuyor yuruyor adeta.

ikinci golde yedigi vucut calimini amator topcu yemez, hadi yedin diyelim donmek yakalamak ilk anda gol olmazsa yeniden pozisyon almak icin bi cabasi yok yuruyor.

ucuncu gol ise evlere senlik akil alir gibi degil. topu cok basit bi hatayla kaptiriyosun, futbolda bunlar var ama o topa kosmuyosun bile. hadi diyelim disari cikacak zannedip hareketlenmedin, rakip topu aldi hala yuruyor. ortasahadan adamlar geldi hala yuruyor. bu terbiyesizliktir takim arkadaslarina kufretmektir ayiptir.

dorduncu golde adam yanindan dumduz top surerek geciyor, direk penalti mudahalesi yapiyor. topla isi yok direk gostere gostere ayaga mudahale ediyor.

cok rica ediyorum en azindan ozeti izleyin ve dikkatinizden kactiysa bu gozle yeniden degerlendirin. yorumlarinizi merak ediyorum.
Bu futbolcunun maçtaki performansını herkes görmüştür, tüm yorumcular da bahsetti. Belki hocasına vs bir mesaj yolluyordur, bilmediğimiz bir hikaye vardır. Varsa Antepli bir arkadaş aydınlatsın bizi.

Galibiyete gölge düşürmez, en kötü 1-0 olurdu 2-0 olurdu ama yenerdik. Rakibin kaleyi bulan şutu yok zaten. Şike kelimesini de oyuncunun ne kadar kötü oynadığına dikkat çekmek için mübalağa amaçlı kullandığını varsayıyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2021, 10:26 
Kullanıcı avatarı

Djilobodji’nin bu maçta bilinçli olarak sabote ettiği kesin ama bunun Adanademirspor’la alakalı olma ihtimali %1 bile değil
10 gün önce Antep’te 2-0 kaybettiğimizde sahanın en iyisiydi bu adam
Muhtemelen ödemelerde sıkıntı var veya hocaya mesaj yollamış etik dışı bir şekilde

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2021, 10:47 

dolmabahçe yazdı:
Süper galibiyet.
Tebrikler Adana Demir.

Teşekkürler...

212 yazdı:
djilabodji

Hoca da izledi aynı maçı. Oyundan alabilirdi. 90 dakika sabretmek zorunda değildi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2021, 11:37 
Kullanıcı avatarı

yunusun golüne kadar sahada antep yoktu zaten çok hızlı başladık. tek ciddi pozisyonları var ilk yarıda, orada sagalın faulü var zaten. mario attığı gollerde biraz geride kalabilse çok şık gollerle maçı erken kopartırdık. asso çok hızlı ve güçlü bir oyuncu, girdikten sonra üç golünde yapımcısı oldu. erol bulut hakemden dert yanmış takımla ilgili bir sıkıntısı yok sanırım. komşuya kalan maçlarında başarılar dileriz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2021, 12:11 

Aeq yazdı:
yunusun golüne kadar sahada antep yoktu zaten çok hızlı başladık. tek ciddi pozisyonları var ilk yarıda, orada sagalın faulü var zaten. mario attığı gollerde biraz geride kalabilse çok şık gollerle maçı erken kopartırdık. asso çok hızlı ve güçlü bir oyuncu, girdikten sonra üç golünde yapımcısı oldu. erol bulut hakemden dert yanmış takımla ilgili bir sıkıntısı yok sanırım. komşuya kalan maçlarında başarılar dileriz.

Baskan burayi tam anlayamadim geride olsa 3luk mu atacak.? Adan zaten golleri atmis dedigin gibi isin espirisi tabi. Yazilim hatasidir elbet

Çok net galibiyet tebrikler ama bundan sonra bir tane disinda kesinlikle isim oyuncu alinmamalidir belhenda sakatlandigindan beri Ads top oynamaya basladi 1 oyuncunun tribini her takim kaldirabilir ama 2 3 oldumu takim dagilir

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2021, 12:54 
Kullanıcı avatarı

başkan, ofsattan attığı gollerde çizgiye bakıp biraz geriden çıkabilse çok güzel goller attı demek istedim. özellikle ikinci golde rakip defansın baskısıda yoktu arkada tekti. herkesin bildiği şey aslında bu adam kale ile karşı karşıya kalırsa atmama ihtimali düşük. attığı golden çok takıma, şehire aidiyet duygusunun oluşması sevmesi daha önemli.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2021, 13:05 
Kullanıcı avatarı

Adana Demirspor 4 0 Gaziantep FK Tribün videosu
https://youtu.be/Hyu1nXtUMnE

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 17EylulBND, Bing [Bot], Gelivera, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK, Milat1914

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye