Zaman: 02 Ara 2021, 13:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1891 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 190  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 13:54 

Ben takımın bu halinin keyfini çıkaracağım. Belli bir süre buraya yazmak istemiyorum. Siz nankörsünüz. :) Nerde o arkadaş keyfi yerinde mi ?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 14:15 
Kullanıcı avatarı

Ya neye nasıl tepki verilecek onu bile bilmiyorsunuz. Arkadaşlar 5 senedir kaçıncı hoca değişikliği değişen tek bir şey oldu mu ? Aynı diziliş, aynı kadro, aynı değişiklikler. Bu kadroları, kimin oyuna gireceğini, transferde hocaların fikri alındığını falan hala düşünen var mı ? Artık bi ayılın ya. Berkan dün çıkıp en önde geliyorsa iyi niyetinden süphe duymam. Berkanı kestiler yerine adam aldılar da berkan mı oynamadı. He performans eleştirisi yapalım . Hatta sonerin o gamsız oyununa sövelim de ama Göztepenin çok daha ciddi sorunları var. Bu kadar hoca değişirken faturanın başkasına kesildiğini gördünüz mü ? Bu ilham şahinin vasfı nedir ? Iki senelik adamı kapo kapo diye takıma getirenlerle bir bu tezgahı yapanlar. scout ekibi, işler denkken topçudan önce fotoğraf karelerine koşanlar, takıma ne olduğu belli olmayan adamları getiren transfer komitesi, bunlara müdahale edemeyen göz yuman başkan vekili .. herkes bu kulüpten kovulmalı. Bu durumun faturasını kesemeyen başkanın kendisine fatura çıkar !

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 15:02 

Mactan sonra tribunler tepki verirken, oyuncular yuhlanmisken, tribune cagirip kendince ayar vermeye calisirken, isyan marsi okuyup, karsilarinda galibiyet almis gibi 3lu cekip ziplamak nasil bir kafaydi ben anlayamadim. Dusunen, yapan arkadaslar anlatirsa sevinirim ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 15:22 
Kullanıcı avatarı

breeze yazdı:
Ya neye nasıl tepki verilecek onu bile bilmiyorsunuz. Arkadaşlar 5 senedir kaçıncı hoca değişikliği değişen tek bir şey oldu mu ? Aynı diziliş, aynı kadro, aynı değişiklikler. Bu kadroları, kimin oyuna gireceğini, transferde hocaların fikri alındığını falan hala düşünen var mı ? Artık bi ayılın ya. Berkan dün çıkıp en önde geliyorsa iyi niyetinden süphe duymam. Berkanı kestiler yerine adam aldılar da berkan mı oynamadı. He performans eleştirisi yapalım . Hatta sonerin o gamsız oyununa sövelim de ama Göztepenin çok daha ciddi sorunları var. Bu kadar hoca değişirken faturanın başkasına kesildiğini gördünüz mü ? Bu ilham şahinin vasfı nedir ? Iki senelik adamı kapo kapo diye takıma getirenlerle bir bu tezgahı yapanlar. scout ekibi, işler denkken topçudan önce fotoğraf karelerine koşanlar, takıma ne olduğu belli olmayan adamları getiren transfer komitesi, bunlara müdahale edemeyen göz yuman başkan vekili .. herkes bu kulüpten kovulmalı. Bu durumun faturasını kesemeyen başkanın kendisine fatura çıkar !

Halil milli takıma seçilince video çektiler. Konuşanlar: Papatya, İlhan, İsmail.

İlhan diyor ki; A takıma yükselince saçının kesilmesine müsaade etmedim, korudum. Ötekiler desen ayrı saçmalıyor.

Yani oyuncunun bireysel performansından, başarısından bile pay kapma çabası var. Halil-Alpaslan olayında üçünün de payı vardır. Hiçbirinin sorumluluk alıp ''Yahu biz de şu hususta hatalıyız. Oyuncuyla taraftarı karşı karşıya bıraktık'' dediğini duymadık.

İyi günlerdeki bu birlikteliklerini kötü zamanlarda da görmek istiyoruz ama sessiz sessiz kenarda takılmak işlerine geliyor herhalde.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 16:52 
Kullanıcı avatarı

Kendimizi kandırmayalım Sepilin kurduğu bu sistemden bir yol olmaz 2x2 4

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 17:04 

Kurduğu sistem zorlanarak ligde kalma, pamuk ipliğine bağlı 18-19 örnek. Hadi 1-2 sene tökezleme kredisi verilir de 5 senedir aynı. Misal Lille 17-18'de düşme hattındaydı, taraftar sahaya inmişti, ondan sonraki 3 sezonda Lille 2 kez şampiyonlar ligine gitti, şampiyon oldu.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 18:06 
Kullanıcı avatarı

Konyaspor u gıpta ile izliyorum. Hoca takımdan maksimum verim alıyor resmen, geçen seneden beri üstüne yavaş yavaş ama hep bişeyler daha koyarak...
Şu adama Konya' da sunulan ortamı İzmir' de sunamadık.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 18:27 

brk35 yazdı:
canlarfeda35 yazdı:
Maşallah Anakaragücünde ne futbolcular varmış,süper lige dağıtıyorlar resmen kadrolarını,nasıl düştüler akıl alır gibi değil.Atakanı alırsak büyük iş yapar bizimkiler.Net bir santrafor transferi ve sağ bek alırsak kadromuz baya iyi olur

Ankaragücü gerçekten kadro olarak düşecek takım değildi nasıl oldu da düştüler ben hayret ettim,. Endri çekici , gürcü kanat oyuncusu , borven, kitsiu , Atakan , bir tanede iyi bir siyahi oyuncuları vardı hepsi gerçekten iyi topçular ,
Çekici yi konya kapmış isterdim Göztepemizde görmek.kaldi kitsiu inşaallah onu kaçırmayız

Bu mevzu daha lig baslamadan transfer döneminde konuşuldu burda , dün Hataydaki gürcü kanat bu gün Konya'da çekici , kitsiu Antepte, bu adamları izledikçe iç geçiriyoruz , bu forumdaki insanlar bunları görüyor , bizim koca profesyonellerimizin görmeme ihtimali var mı gerçekten

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 19:06 
Kullanıcı avatarı

Birileri Sepil başkanın, Göztepenin paralarını har vurup harman savuruyor, Sepil başkan hala farkında değil ve bu insanları koruyor. İşte yeterince bilmediğin bir alanda girişimcilik yaparsan bu şekilde zorluklar yaşarsın. Sepil başkanın iyi niyetinden şüphe duymuyorum ama bana göre sürekli yanlış yönlendiriliyor ve taraftara o kadar uzak ki, taraftarın söylediği doğruları bile anlamamakta direniyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 20:52 

extranjero yazdı:
Konyaspor u gıpta ile izliyorum. Hoca takımdan maksimum verim alıyor resmen, geçen seneden beri üstüne yavaş yavaş ama hep bişeyler daha koyarak...
Şu adama Konya' da sunulan ortamı İzmir' de sunamadık.

İlhan Palut bizdeyken Obinna'yı sağ bek falan oynatıyordu.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1891 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 190  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: antinkuntin, Bambino, Bing [Bot], Bulut1912, cubot, EmreFR, Google [Bot], Google Adsense [Bot], sencokyasa1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye