Zaman: 04 Ara 2021, 10:02

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 107 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 6.Hafta | Göztepe - Hatayspor
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2021, 20:09 
Kullanıcı avatarı

KenarMahalle yazdı:
footballcity yazdı:
Arkadaşlar şuan Izmirdeyim. Hazır buradayken ve denk gelmişken bu maça gelmek istiyorum. Kale arkasından almayı düşünüyorum. Hangisini tavsiye edersiniz.

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoş geldin güzel İzmir'imize. 3. Kategori Doğu tribününden bilet alırsan hem tribünün içinde olursun hemde seyir zevkin olur.
Hoş buldum. İzmir gerçekten çok güzel.
İstanbul gibi karışık değil.
Ben Karsiyakadayim Alaybeyde.
Statyuma nasıl geleceğimi bilmiyorum. Galiba vapurla Goztepeye gelip sonrasını yürümek gerek.
Izban ile daha mı kolay olur. Ne tavsiye edersiniz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2021, 20:30 

[/quote]Hoş geldin güzel İzmir'imize. 3. Kategori Doğu tribününden bilet alırsan hem tribünün içinde olursun hemde seyir zevkin olur.[/quote]Hoş buldum. İzmir gerçekten çok güzel.
İstanbul gibi karışık değil.
Ben Karsiyakadayim Alaybeyde.
Statyuma nasıl geleceğimi bilmiyorum. Galiba vapurla Goztepeye gelip sonrasını yürümek gerek.
Izban ile daha mı kolay olur. Ne tavsiye edersiniz.

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/quote]

evet ksk'den vapur ile geçebilirsin Göztepe'ye fakat bu hatta çok sık vapur seferleri yok. vapur seferleri saatlerine izdeniz.com.tr bakabilirsin.

2. Alternatif Alaybey'den İzban'a binip, Halkapınar ya da Hilal durağında inip daha sonrasında hemen indiğin yerden "fahrettin altay" yönüne giden metroya binerek gidebilirsin. İnmen gereken durak; Poligon ya da Fahrettin altay durağı. İki duraktada inebilirsin, mesafe olarak hemen hemen 10 dakika yürüme mesafesinde stada.

3. Alternatif Alaybey'in iç tarafından ksk-y.garaj dolmuşları geçiyor. Yeni Garaj yönüne giden dolmuşlardan birine binerek stadyum metro'da inip oradan Fahrettin altay yönüne giden metroya binip stada geçebilirsin. İneceğin durak yukarıda yazdığım gibi Poligon ya da Fahrettin altay durağı.

4. Alternatif ve Şahsi önerim; Ksk'den Konak yönüne giden vapur'a binerek. Konaktan fahrettin altay yönüne giden tramvay'a binip Güzelyalı durağında iniyorsun. Direkt Kulüp binasının önünde inmiş oluyorsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2021, 21:37 
Kullanıcı avatarı

Kuzeyden aldım bileti.
Güzergah olarakta izbana binip Halkapınar da aktarma yapıp Fahrettin Altay durağında ineceğim . 10 dk da yürürüm. Galiba benim için en kolayı bu olacak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2021, 22:04 
Kullanıcı avatarı

footballcity yazdı:
Kuzeyden aldım bileti.
Güzergah olarakta izbana binip Halkapınar da aktarma yapıp Fahrettin Altay durağında ineceğim . 10 dk da yürürüm. Galiba benim için en kolayı bu olacak.

Vapur + Tramvay en mantıklısı. Hem daha kısa hem ufak bir İzmir merkez turu bile sayılabilir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2021, 22:24 

Atınç isterse kaplumbağa olsun, tecrübesiyle her türlü bu takımda oynar,Soner Berkan kesik yemezde hoca taraftarın önüne bu adamları atarsa,tribün tepki göstercek,iki kere iki dört.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2021, 22:32 
Kullanıcı avatarı

İzmirAltay yazdı:
footballcity yazdı:
Kuzeyden aldım bileti.

Vapur + Tramvay en mantıklısı. Hem daha kısa hem ufak bir İzmir merkez turu bile sayılabilir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@KenarMahalle de bu güzergahı tavsiye etti aslında . Belki bu şekilde yaparım.
Saol

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2021, 00:43 

footballcity yazdı:
Arkadaşlar şuan Izmirdeyim. Hazır buradayken ve denk gelmişken bu maça gelmek istiyorum. Kale arkasından almayı düşünüyorum. Hangisini tavsiye edersiniz.

Karşıyaka Konak vapuru sonrasında tramvay olabileceği gibi,

Alaybey’ den tramvay veya otobüs ile Bostanlı vapur iskelesine geçip, oradan arabalı vapur ile Üçkuyular vapur iskelesine geçebilirsiniz. 15 dakikalık aralıklarla kalkıp, 25 dakika sürüyor ve güzel bir Körfez turu olur. Üçkuyular’ dan da sahilden yürüyerek stada geçebilirsiniz.
Ben her zaman olduğu gibi, yarın da stada bu şekilde gideceğim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2021, 02:30 
Kullanıcı avatarı

Takımdan zaten pek umudum yok birde bu bilet fiyatları eklenince üstüne yarın stad da 2000 kişi olursa iyi. Etrafımda kim varsa maça gitmiyor. Yıllar süren hedefsizlik , git gide düşen oyuncu grubu kalitesi taraftarda bir bıkkınlık hissi yarattı , kimsede heyecan kalmadı. Halil , Obinna , Arslanagic dışında ilk 11 oynayacak adam yok. Castro , Beto , Jahovic'in eski hali , Selçuk , Sabri , Demba Ba , Traore'lerden nerelere geldi takım...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2021, 10:43 

canlarfeda35 yazdı:
Atınç isterse kaplumbağa olsun, tecrübesiyle her türlü bu takımda oynar,Soner Berkan kesik yemezde hoca taraftarın önüne bu adamları atarsa,tribün tepki göstercek,iki kere iki dört.
Atınç maç tecrübesi 23-24 yaşındaki bir stoperin maç tecrübesine eşit.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2021, 10:54 
Kullanıcı avatarı

Adisin performansı düşük olsa da ölüsü ndiaye kazmasından iyidir. Altay maçında ndiayenin yakaladığı pozisyonların en az 2 sini gözü kapalı gole çevirirdi adis. Ndiaye başka bir boyut o çocuk yolda yürürken bile ayaklarını doğru kullanamayıp düşme tehlikesi yaşıyordur. Artık hocanın 3 lü defansa dönmesi gerek bence. 3-4-2-1 bizim için çok doğru ve alternatifi yüksek bir oyun dizilişi bence. Forma savaşını da kızıştıracak bir imkan yaratır. Obinna yanına yalçın ya da atakanla başlanıp defans hattı kahraman atınç dino ile kurulabilir. Kanatlar solda burekovic sağda halil yapılır. Ikisi de kanat bek şeklinde oynayabilecek hızdalar. Tijanic lorency ya da iyi oynamışken neden kesildiğini anlamadığım beykanla pas trafigi son derece iyi olabilirm önde pres için de gayet hızlı ve komdisyonlu bir kadro olur. En uçta adisle adisi de tekrar yukarı çıkartabiliriz. 4 3 2 1 sistemi bize hiç bir şey kazandırmıyor. Takım pas falan yapamıyor gol de atamıyor. Biraz cesaret iyi çalışılmış oyunlarla çok faydalı olacağına inanıyorum. Sonerle berkan bu saatten sonra anca kupada klk turlarda oynasın.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 107 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Sinan1965, TATÜ, vosvos

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye