Zaman: 04 Ara 2021, 09:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 57 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 5.Hafta | Bursaspor 4 x Samsunspor 1
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2021, 23:58 

Bursa'dan galibiyet bekliyordum maçtan önce ama skor beklentimin üstünde oldu. Bursa bunun sinyallerini aslında Altınordu'ya yenildikleri maçta vermişti. Altınordu kalecisi yıldızlaşmıştı o maçta. Erzurum deplasmanında da ilk yarıda kaçan penaltı yakmıştı Bursa'yı. Şans bir tutmaz iki tutmaz ama sonunda bir döner pir döner.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 00:32 
Kullanıcı avatarı

Maç öncesi kadroda sağ bek ve stoperde orta saha oyuncularını görünce F.T.nin kulaklarını çınlatmıştır herkes. Üstüne bir de o taraftan ( şans da olsa ) golü yiyince yine gitti bu maç dedim içimden ama takım bu akşam diğer maçlara göre daha istekli ve coşkulu oynadı galibiyeti de hak ederek kazandı. Umarım bu hafta bir başlangıç olur ve Bursaspor gibi bir camiada oynadıklarının farkına varırlar.

Samsunspor iyi takım ama bir yerlerde sorun var gibi. Özellikle fofanayı çok beğendim üst düzey oyuncu yürüyerek adam geçiyor resmen. İlk 11 e direk yazılacak adam ama enteresan şekilde M.Akyüz kanat oynadı. Kalan maçlarında başarılar Samsuna.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 01:21 

Gördüğüm kadarıyla birden fazla kişi İsmail'i övmüş, mutlu oldum. Şampiyonlar Ligi sarmalına girip bu maçı fark etmedim, yoksa izlerdim, fark edemediğime pişman oldum.

Zahmet olmazsa, İsmail'in bu iyi-olumlu performansı devamlı hale geldi mi, kendini 11'e attı mı gibi sorulara cevap verebilir misiniz? Ve oyun kurucu olarak mı oynatıyor hoca, ya da box to box gibi bir görevi mi var? Teşekkürler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 02:15 

Geçen sezon bir kaç kez Ertuğrul Sağlam ile olmayacağını hatta bir maçtan da sonra da Ertuğrul Hoca ile yolların ayrılabileceğini yazmıştım, Samsunlu bir kaç arkadaş da kesinlikle ayrılık olmaz tarzında şeyler söylemişlerdi ancak sene sonu sıkıntılı bir ayrılık oldu, şampiyonluğa da ulaşılamadı aynı zamanda.

Samsunspor'da Mehmet Altıparmak'da olmayacak sanki, yanlış hatırlamıyorsam Hatay, Erzurum ve Antep'e hep sonradan giderek şampiyon yapmıştı, belki Samsun'da da başarılı olur beni yanıltabilir ama bana olamayacak gibi geliyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 06:23 
Kullanıcı avatarı

Evet bu takımın atak oynamasını istiyoruz, göze hoş gelen futbol istiyoruz ama Real Madrid, M.City vs vasat takımlara karşı oynarken bile bu kadar arkayı boş bırakmıyor atak oynayacağız diye. Bu maç için söylemiyorum, oynadığımız 4 maçta aynı şekilde, milyon tane pozisyon verdik. Böyle bir sistem, oyun planı yok. Takım halinde hücum yapan takımlar takım halinde savunmaya hızlı dönen, geride hızlı oyuncular bırakan ya da Yugoslav faulü vs taktikleri olan takımlar. Boli'yle biz ne deniyoruz anlamadım. Hücuma çıktığımızda 4 maçta da orta sahamızı geçen her top pozisyona dönüştü. Maçtan önce öne geçersek kazanırız diyordum, 1-0 öne geçtiğimizde beraberliğe razıydım! Bu nasıl bir oyun mantığı Allah aşkına...

Ha iyi oynasaydık Bursaspor yine kazanırdı, güzel oynadılar, kazanmayı hakettiler, tebrikler.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 09:16 

Bursaspor sabırlı oynadığı gereksiz açılmadığı her maçı çok rahat alabilecek kapasitede bir takım olmuş,dün harika oynayarak net skor aldılar,oyuna sonradan giren azeri futbolcunun bu sene adından çok bahsedilir,kim bulup getirmişse bravo..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 09:40 
Kullanıcı avatarı

ag2315 yazdı:
Bursaspor sabırlı oynadığı gereksiz açılmadığı her maçı çok rahat alabilecek kapasitede bir takım olmuş,dün harika oynayarak net skor aldılar,oyuna sonradan giren azeri futbolcunun bu sene adından çok bahsedilir,kim bulup getirmişse bravo..

scout ekibi keşfi, sezon başı şampiyonlar ligi elemeleri oynuyordu bu adam, sözleşmesine 50 bin euro gibi komik bir serbest kalma modeli koymuşlar, kulüpler transferde davalık oldu ama çok faydalı olacağını belli ediyor oyun stiliyle.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 09:56 

bursa çok fiyakalı döndü lige gerisi gelir artık samsunda ise yasin dışında öyle sahada ben burdayım diyen adam yok iyi de yatırım yapıyorlar bu senede sonuç gelmezse sürdürülebilir mi bu gidişat meçhul

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 10:08 

samsun'un durumu varlık içinde yokluk gibi bişey.
şu ligde herkes iyi-kötü süper lig kaşarlarıyla dolu kadro kurarken ali ülgen'ler soner'ler falan ligi bunlarla nasıl bitirecekler merak ediyorum.
iç sahada yine çoğu maçı vurup geçerler ama kafa deplasmanların hepsinde çok büyük sıkıntı yaşayacaklar gibi gördüm. yani bütün sezon tomane ha oynadı ha oynayacak diye beklemek akıllı iş değil.

diğer tarafta da bursa'nın 2 siyahi kanat oyuncu hakikaten çok iyi. yarın süper lige çıksınlar, gözü kapalı banko yazarsın. ama yine de bu sonuca çok aldanmamaları lazım çünkü gördüğüm kadarıyla final gözüyle bakıyorlardı bi gün önce başkan yemek veriyor..vs yani çok ekstra motivasyon vardı. her maça bu kadar full gazla oynatamazsın.
ama yine de bursa tuzla maçını da kazanırsa sonraki hafta bizle oynuyorlar, acayip güzel maç olur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 10:27 
Kullanıcı avatarı

Bu ve bunun gibi başlıklar ülkede aslında insanların sosyolojik olarak nasıl bir yıkımda olduğunun aslında kanıtı. Yani başlık 5 sayfa olmuş dün okumuştum bursalı kardeşler feryat figan bu takım ligde kalsın yeter, herkese can suyu oluruz vb. kelimeler. Maç skoru belli olduktan sonra aynı cümleleri samsunlu arkadaşlar yazmış :) Aslında bu bursa-samsun özelinde olan birşey değil türk futbolunun ve türk insanının yanlızca kısa sürede başarı odaklı talepleri ile alakalı bir durum. Ben dün inanın girip bursalıların bu kadar takımı kötülemelerine ve samsundan fark yeriz cümlelerine karşın yazacaktım bursa iyi top oynuyor Altınordu maçında sinyallerini aldım güzel bir galibiyet alabilirsiniz diye sırf Lin edilmeyim diye yazmadım :D keza düşündüğüm gibide oldu. Kendi renkdaşlarımda yıllardır bu takım şöyle bu takım böyle yok küme düşer vs. 3 hafta peşkeşe galibiyet gelsin bu seferde hoşgeldin avrupa söylemleri filan :) Valla ülke olarak bu tez canlılığı aşamadığımız sürece maalesef bir katkı sunamayacağız. Maça gelirsek güzel oyun güzel bir galibiyet. Tebrikler bursa.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 57 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, pesto, Spanksk, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye