Zaman: 02 Ara 2021, 11:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 468 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Bursaspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2021, 15:01 
Kullanıcı avatarı

Allah size de bize de sabır versin Kaderdaşlar (özledim yahu sizi :D )
Aynı hayal kırıklıklarını yaşıyoruz. Dünyanın transferlerini yaptık, fabrika ayarlarımızla fazlasıyla oynadık, saçma sapan hoca değişikliklerine gittik, neticesinde galibiyet yüzü bile göremedik

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2021, 15:51 
Kullanıcı avatarı

mavirick yazdı:
Aynı hayal kırıklıklarını yaşıyoruz. Dünyanın transferlerini yaptık, fabrika ayarlarımızla fazlasıyla oynadık, saçma sapan hoca değişikliklerine gittik, neticesinde galibiyet yüzü bile göremedik

mavirick, üzerime vazife değil elbette ama o başkandan acil kurtulun kardeşim. yakacak kulübün önündeki en az 10 yılını.

bak biz bahsettiğin fabrika ayarlarını bir bozduk normale dönmek için imanımız gevriyor ama hala çalkalanıyoruz.

varsın takımda Abdulkerimler, Hayatiler oynasın ama borca girmeden denk bütçeyle gitsin kulüpler. Kocaelispor'un ağzı öyle bir yandı ki adamlar kılı kırk yarıyor artık para harcarken.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2021, 16:09 
Kullanıcı avatarı

Korkarım o treni artık kaçırdık be güzel kardeşim. Başarıya olan susamışlığımızı fena kullandı adam, kulübün sahibi oldu. Bu satten sonra koca yükün altına kim girer kim girebilir? Kaldı ki sizde olan altyapıya da sahip değiliz. Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan şiiri modundayız...

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2021, 16:39 

sege yazdı:
mavirick yazdı:

mavirick, üzerime vazife değil elbette ama o başkandan acil kurtulun kardeşim. yakacak kulübün önündeki en az 10 yılını.

bak biz bahsettiğin fabrika ayarlarını bir bozduk normale dönmek için imanımız gevriyor ama hala çalkalanıyoruz.

varsın takımda Abdulkerimler, Hayatiler oynasın ama borca girmeden denk bütçeyle gitsin kulüpler. Kocaelispor'un ağzı öyle bir yandı ki adamlar kılı kırk yarıyor artık para harcarken.

Şu yazıyı görünce tebessüm ettim o kadar şey yaşandı Kocaelispor'u bitirmesi için yaratılan Körfez Fk kulübünde yönetici olan kişi şimdi bizim Başkan Mevlüt'e en son 3 milyon + Maç başı 1 Milyon verdi. 115 Kilo forvet'e 300 bin Euro verdi bu sadece bildiklerimiz..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2021, 16:56 
Kullanıcı avatarı

@mavirick

adamı sosyal medya üzerinden yıldırın.. bizim toy 2. başkan gibi sizinki de pek seviyor twit mivit işlerini.. bizimki gibi sizinki de pek alıngan.. yağdırın anasını satayım.. illa ki bir yerde lanet olsun der..

@körfezlee

vallahi davulun sesi uzaktan hoş geliyormuş demek.. tencere dibin kara, benimki senden kara durumu:)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2021, 13:21 
Kullanıcı avatarı

Koca koca kulüplerin haline bak. Hadi kalkın desek ülke fethedecek camialar bu düzene seyirci kalıyor.

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 09:37 
Kullanıcı avatarı

altınordu maçından sonra yapılması gerekenleri yazdık, çok açık ve basitti aslında.
bu takım geride beklemez, bu takım önde top oynadığı her an gol bulma potansiyelinde.

massimo bruno bu takımın en efektif oyuncusu, elinde böyle bir oyuncu varsa oynatacaksın.

namık alaskarov hem elton hem de ofosudan önce ilk yazılması gereken isim kanada.
özellikle deplasman maçlarında çok daha faydalı oynayacaktır.

ismail maşallah takımı benimsemiş, kiralık oyuncuların en büyük sorununu aşmış bile, inşallah dünkü performansını sürekli hale getirir.

bir parantez de emirhana açmak istiyorum, inanılmaz formsuz oynuyor sezon başından beri, gerçekten gitmek istiyorsa tutmanın manası yok, bu hali zarar veriyor takıma.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 21:32 
Kullanıcı avatarı

Görüyormusunuz? Başlığınıza bir yazdım uğurlu geldim, patlama yaptınız. Önemi değil seve seve yaptım, ihtiyaç duyduğunuzda çağırın gelirim, yan başlıktayım :D

Tebrikler, darısı başımıza.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2021, 22:10 
Kullanıcı avatarı

Valla ben takımın kalitesinin bu ligden çıkmak için fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum. Zaten fiziksel olarak hazır değilken üstüne ne kadar gudubetlik varsa oldu. Erzurum maçı penaltı kaçtı üstüne son dk 35 metreden adam kariyer golünü attı. Altınordu maçı ilk şut gol yetmedi kalecileri maçın yıldızı oldu. Bir tek Eyüp maçında mağlubiyeti hakettik.
Şu abuk subuk gol yeme sorununu çözerse hoca gerisi gelir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2021, 15:24 
Kullanıcı avatarı

Yorum yazmak için golü bekledim ama onu da atamadılar. Fatih Tekke'yle bu iş olmaz. Burası Almanya değil. Tecrübeli biri gelmeli. Bursaspor deneme tahtası değil.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 468 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: augustus, Bing [Bot], Emre, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hasanca, Majestic-12 [Bot], Ressambob, SeferKSK, Sinan1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye