Zaman: 27 Eki 2021, 17:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 45 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: 5.Hafta | Kocaelispor 3 - Balıkesirspor 1
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2021, 21:28 

Tarih:16.09.2021
Saat:17:00
Stadyum: Kocaeli Stadyumu

Balıkesirspor'un maçı Pazartesi günü Perşembe günüde bizimle oynayacaklar ben Kocaelispor taraftarıyım ama sonuçta çok saçma bir program biz Pazar oynadık rakip Pazartesi oynayıp Perşembe bizimle oynayacak neye göre ayarlamışlar bu fikstürü cidden şaşırıyorum

MRA İstifa..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 5.Hafta | Kocaelispor - Balıkesirspor
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2021, 21:57 

Bu maçtada 4 ön liberoyla gol yememeye oynatırsa MRA şaşırmam
Adamın kovulma korkusu var çünkü ya yenilirsek, 60 küsür yaşında adam ne yer ne içer sonra.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2021, 22:10 
Kullanıcı avatarı

Hocamız bu maç için planı vardır.
Yenemesekte sıkıntı yok, uzun vadeli düşünüyoruz hocam canın sağolsun.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2021, 11:55 

Dün Balıkesir'de mağlup oldu Perşembe günü bizimle oynayacaklar arada fazladan 1 gün dinlenmiş bir Kocaelispor olacak umarım Bolu maçındaki gibi ruhsuz sahada yürüyen bir takım olmaz zaten bu maçta da puan kaybedersek MRA hocamız yine anlatmaya devam eder ama tribünlerde film kopar bu maçı saat 17:00'de oynatan federasyona itiraz etmeyen yönetime selam olsun. Sanayi şehri bir ilde millet mesaideyken maç oynatan zaten tek bir bizim federasyon vardır..

Son olarak MRA İSTİFA

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2021, 12:48 

Balıkesirspor transfer yapamadı. Kimsenin yüzüne bakmadığı oyuncularla ve gençlerle yoluna devam ediyor. Tek şansımız oturmuş bir kadromuz olması. Yaklaşık 4-5 sezondur birlikte oynayan oyuncularla ligde kalma savaşı veriyoruz. Kocaelispor uzun senelerdir 1.ligden uzak kalmanın dezavantajını yaşıyor. Balıkesirspor ise 1.ligin şifresini çözdü. Ben maçta kora kor bir oyun ve mücadele bekliyorum. Kocaelispor'a Balıkesirspor maçı sonrası her maçta başarılar diliyorum. 10KolikleR'den Hodrimeydan'a selam olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2021, 22:08 
Kullanıcı avatarı

Balıkesir diyince tribün olarak en zevk aldığım maç gelir aklıma.
O sezon çıkamamıştık belki ama şehir taraftar bütünleşmesi yakalayarak 17 maç üst üste yenilmemiştik tesislerde hiçbir şey yoktu daha lise 1 deyim ozamanlar. Bir an önce iç sahada maç oynayalımda tribün yapalım diye bakıyoruz her hafta 90 dakika bağırmak için. çok şey yazdık buralara o sezonla ilgili harbiden o zamanlar aklıma geliyorda şimdi duygulanıyorum. Tribün desen söyleyecek söz yok tuna durmaz kasap özgür serhat boz. Amatörde efsane tribünler yaptık ama o sezonda efsaneydi biz harbiden dipleri görsekte tribün olarak en güzel zamanlarda o tribündeydik be.

https://www.youtube.com/watch?v=Dw8j21C_NiU&t=6s

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2021, 09:13 
Kullanıcı avatarı

ben bu maç için kenara 0 puan yazdım. Ama tuzla'ya yenildiğimiz için o maçtaki 1 puanı burada almak fena olmaz. Şans biraz yüzümüze gülse keşke

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2021, 11:20 

Casual10 yazdı:
Balıkesirspor transfer yapamadı. Kimsenin yüzüne bakmadığı oyuncularla ve gençlerle yoluna devam ediyor. Tek şansımız oturmuş bir kadromuz olması. Yaklaşık 4-5 sezondur birlikte oynayan oyuncularla ligde kalma savaşı veriyoruz. Kocaelispor uzun senelerdir 1.ligden uzak kalmanın dezavantajını yaşıyor. Balıkesirspor ise 1.ligin şifresini çözdü. Ben maçta kora kor bir oyun ve mücadele bekliyorum. Kocaelispor'a Balıkesirspor maçı sonrası her maçta başarılar diliyorum. 10KolikleR'den Hodrimeydan'a selam olsun.

Kardeş sen tahta açılmasa bile Tuzla maçını kazanacağınızdan emindin. Yani sen "tahtayı açamasak bile Tuzla'yı yeneceğimize eminim" demiştin. Sanki gençlere değer verdiğiniz için onları oynatıyormuşsunuz gibi konuşuyorsun her yerde. Başka çareniz yok o yüzden mecburen oynatıyorsunuz. Bu maçta kora kor mücadele bekliyormuşsun. Yahu Kocaelispor sizi harcar. Taraftarlığa sözüm yok ama biraz gerçekçi olmak gerekiyor. Bu sene düştünüz işte, bunun kaçarı yok. Aşağıdaki ligde bile işiniz çok zor olacak. Kocaelispor geçen hafta yaptığı hatayı bu maçta telafi eder. Hazırlık maçı kıvamında çok rahat bir galibiyet alır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2021, 13:32 

skor ne olursa olsun hocaya acilen yol verilmeli

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2021, 14:32 
Kullanıcı avatarı

İzlediğim kadarıyla Balıkesir iyi mücadele ediyor ve hırslı bir ekip.
Bizde ise bu maç dahil önümüzdeki 3 maçta hoca istekli/agresif ve üretken futbol oynatamaz ve en az 5 puan çıkartamazsa güven iyice sarsılır ve yollar ayrılır.

Kümede kalmaya ya da orta sıralara oynamaz Kocaelispor.Ya da oynarız kabul de ederiz ama bu kadar kaşar ve maliyetli topçu ile değil.Hem kendi çocuklarını yetersiz diye göndereceksin dışarıdan bir dünya adam alacaksın(yaşları ve maliyetleri yüksek) ondan sonra istikrarmış kalıcılıkmış falan kimse inanmaz size.
Şehrinden ve alt yapından 3-5 tane genç yetenek alıp koysaydınız belki inandırıcı olabilirdi.Herkes de sabır gösterirdi, bu takımdan da daha ısıran bir takım olurdu.Ama bu kadroyla bu sözlere inanası gelmiyor adamın.Paralar yine çöpe atılmış olacak başarısızlıkta.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 45 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], pesto, umittttt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye