Zaman: 02 Ara 2021, 19:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 572 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Transfer Dedikoduları 2021-22
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 01:01 

bayern yazdı:
b10 yazdı:
[quote="bayern"]

Oğulcan parasını verene kadar önemliydi herhalde, yazmamışsın :D
Neyse Taylan ile Berkan'ı toplasan ne Josef eder ne Gustavo. İkisinin de yetersiz olduğunu Gsliler de biliyor, sen şimdi övmüşsün ve rakiplerinin yerlilerini hiçe sayarak. Yerli meselesinde Gs en önemli mevkiyi kaybediyor.

Kerem'in Marcao'dan neden dayak yediği en büyük eksisi. İyi işler yapıyor ama çok da top eziyor. Yetersiz kadronuzda herkesi ilah yapmayın yani.

Fener'de Ferdi, Mesut da var hani; bizde Kenan, Rıdvan, Ersin de var.

Daha da ileriye gideyim, Gs'den Muslera dahil hiçbir oyuncu Beşiktaş'ta on bire girecek formda değil.

iyi de yerlileri mi kıyaslıyoruz genel kadroyu mu? taylanla gustavo-josefi niye kıyaslıyorsun? oğulcanı unutmuşum evet bak kenan denen futbolcu dışında her şeye benzeyen adamdan daha iyi. mesut fenerde sahaya çıkamadığı zaman fener en iyi oyununu oynuyor. rıdvan yazmışsın adamın önüne umut meraşı aldınız abi :D

Kenan'ı kesip de Kerem'i oynatmıyor diye nasıl da zırlıyorsunuz.
Bir yıl bile geçmedi, basın bağırıyordu: Terim, Kenan'ı İstiyor
Avrupa Şampiyonası elemelerinde takımın ası olan birine futbolcu dışı her şey diyen birisiyle kalite mi tartışayım
Sizin UEFA kupanız var, bitti.[/quote]terim kenanı istese 1.5m bonsevisli barış alper yerine aldırırdı ama en başından beri oraya barış alperi istedi, geçen sene martta keçiöreni arattırmış, hatta ailesi ile bizzat görüşmüş. birinin maaşı yüksek, diğerinin maaşı düşük ama bonservisi var ikisininde toplam maliyeti maaş ile totalde 3milyona tekabül ediyor. yani hoca kenanı gerçekten isteseydi barış alperden çok daha kolay transfer olurdu. o yüzden yalan konuşmaya gerek yok. size kenan ile mutluluklar. barış alper getirdiği içinde hocaya teşekkürler :)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 09:54 

Yahu Beşiktaş iyi kadro kurdu bunu kabul ediyor herkes ama bu ülkede ne iyi kadrolar ile başarı gelmedi. Yerli konusunda en iyi durumda Fenerbahçe 2.de biziz bence 2 maç kötü oynadı diye adam Muslera ersini kesemeze getirmiş lafı. Görmemiş iki yıldız almış kendini Barselona sanmış

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 11:17 

abi sen kenana iyi futbolcu diyorsan bjknin yerlileri gsden iyi demen tabiki normal. pardon benim hatam.

gs için son gün 21 yaşındaki büyük wonderkid assuncao yazılıyor. piyasa değeri 7m. oyuncu sosyal medya hesaplarından galatasarayı takibe almış. fmden özellikle bildiğim mükemmel bir genç. umarım gerçekleşir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 11:32 

Kagit ustunde iyi transferler yaptik ama dogru önemli olan saha icinde bu takimin ne yapacagi birbirleriyle uyumunun nasil olacagi.

Kenan Karaman konusu da bi acayip cocuk bize geldiginden beri inanilmaz elestiriliyor ve bir çoguda haksiz bana gore. Cok ust duzey bir futbolcu oldugunu bende dusunmuyorum iyi bir takimda is yapabilecek bir oyuncu o kadar da yerin dibine sokulacak bir oyuncu degil. Bu sene bizde kendini gelistirme şansı da var 3. Yerli oyuncu olarak iyi süre bulacağını düşünüyorum.

Daha önce hiç izlemedim sadece bizde bir hazirlik maçını izledim ama bende Can Bozdoğan'dan ümitliyim stili değişik orta saha oyuncusuna göre biraz hızlı gibi geldi inşallah o da kendini gosterip biraz daha geliştirip rotasyonda yer alir. Artik olur olmaz bilmem ama ben bi ışık gördüm o çocukta.

En son brscnctn tarafından 08 Eyl 2021, 12:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 11:59 
Kullanıcı avatarı

Onun yerlisi öyle, bizim yerlimiz böyle lafları falan gereksiz bence, bakın keyfinize, sahada belli olacak her şey. Önümüzde 50 civarı maç var.

Bir de kimseyi paçavraya dönmüş milli takımdaki sakil performanslarıyla değerlendirmemek lazım. Futbol takım oyunu ve milli takım da şu an uzak ara "takım" olmaktan en uzak takım bu topraklarda. Hal böyleyken değerlendirmeler de ona göre yapılmalı bence. Mesela Kenan günün şartlarında rotasyon olsun, alternatif yaratsın diye yapılan bir transfer. Çok bir şey beklememek lazım, yine de Sergen Hoca uğraşır didinirse mevkini ve oyun stilini oturtabilir. Gayretkeş eleman, içeri dışarı çapraz koşuları, adam eksiltmeye çalışmaları, kaleyi hissetti mi şut çekme çabası falan güzel. Gönül isterdi ki onun yerine Elayis Tavşan olsun. çok yönlü forvet oynayabilen 21 yaşında, pırıl pırıl bir genç.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 12:04 

b10 yazdı:
abi sen kenana iyi futbolcu diyorsan bjknin yerlileri gsden iyi demen tabiki normal. pardon benim hatam.

gs için son gün 21 yaşındaki büyük wonderkid assuncao yazılıyor. piyasa değeri 7m. oyuncu sosyal medya hesaplarından galatasarayı takibe almış. fmden özellikle bildiğim mükemmel bir genç. umarım gerçekleşir.

vallahi geldi. şaka gibi. saat 16.00da istanbuldaymış.
fmde ben bu adamı 2 sezonda 50 milyona citye falan satıyorum inanılmaz bir topçu oyunda

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 12:44 

Gs nin yeni transferini izlemedim daha önce ama tam ihtiyac duyulan bölgeye alınan bir oyuncu keske avrupa listesine yazılsaydı daha önce transfer edilip. Ama tipi Gedson'a çok benziyor en azindan resimde öyle gözükmüş. :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 13:59 
Kullanıcı avatarı

hayırlı olsun assuncao porto benfica görmedi biz mi gördük diye ön yargı ile yaklaşılmamalı.

bizim scout ekibine güveniyorum satın alma opsiyonlu kiralanmış hadi bakalım.

edit:fmde bi bakayım dedim adam şuan cityde :D

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 15:05 
Kullanıcı avatarı

assuncao iyi değil arkadaşlar, videolarına da baktım ama fransız scout bir arkadaşla konuştum birebir benim dediğimi onayladı.

assuncao bir kere güçlü ve yırtıcıı bir orta saha değil, yumuşak bir orta saha. onun dışında hızı yavaş sayılır. pas kalitesi de orta seviye. oyuncu o dönem yetenekli bir grup içinde gösteriliyormuş diğer 4 arkadaşı büyük takımlara transfer yaparken bu yerinde kalmış. o patlamayı yapamamış.

artı yönü yaşına göre sahada olgun sakin duruyor, az pas hatası yapıyor ama gs'a ne tempo verir ne direnç katar. gs orta sahasında ciddi bir durağanlık ve yumuşaklık vardı. ya gedson gibi güçlü ve hızlı bir oyuncu gelecekti ya da çiğ et yiyen bir orta saha.

gs gençlere yatırım yaptı ama şampiyonluğu kenara attı. bu orta saha yapıısı ile ligde ilk 3'e oynarsın avrupa'da sadece birkaç oyuncu parlatmaya o kadar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 15:45 

Assuncao transferi ya tutarsa gibi geldi bana, bakalım neler yapacak...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 572 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Susuzdede35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye