Zaman: 28 Kas 2021, 21:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 752 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 76  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2021, 19:46 
Kullanıcı avatarı

Jaba06 yazdı:
Yönetim içi sıkıntılar var diyorlar...

Faruk Koca hariç yönetici mi var ki? Erdem'le mi atıştılar acaba? :D gülüyorum ağlanacak halimize.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2021, 21:18 

Jaba06 yazdı:
Yönetim içi sıkıntılar var diyorlar...

Laf olsun diye göz boyamak için yazdı adamları listeye yönetimde Ankaragücü’nün rengini mazbatayı aldığı gün öğrenen tipler var hocadan transfere kadar da komple herşeyi kimseye sormadan yaptı yapıyo

bir de üstüne heriflerden para mara istemeye kalktıysa canına tak eden iki üç tanesi hadi lan demiştir

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2021, 07:13 

transfermarkt'a girin, sözleşmesiz oyuncuları seçin, milyon tane iş yapacak forvet var. mokhtar ve ghayas zahid bile boşta şu an.
gençlerde oynamış skuletic var kule gibi forvet, daha 30 yaşında.

bu adamların yanında 500 bin euro falan yazıyor ama transfer dönemi bitmek üzere, 200 versen koşa koşa gelecek bin tane oyuncu bulursun.
yani kafayı yememek elde değil, ben evimde laf olsun diye bakarken bile içim gidiyor, bunlar kulüp yönetiyor sırf ahbap dost işi olsun diye döne dolaşa nadir çiftçi'yle falan anlaşıyorlar.
hatta eren'e verilen parayla şu baktığım listeden 3 tane takımı şampiyon yapacak oyuncu bulurum.

mokhtar'ı sezon başı getirsen hem yasağa konu olan borcuna kolaylık yapardı, hem de şu an geraldo'dan daha kötü oynardı diyen çıkmaz herhalde.
iyi yapılan işleri nasıl övüyorsak yanlışa da yanlış deriz, eğer bu sene çıkmazsak sırf şu son 2 nokta transferi inatla yapmadıkları için çıkamayız. yaptın bi hata ereni getirdin eyvallah (ki bence ismi ve kariyeri sebebiyle alınabilecek bi riskti) bari telafi edecek bi nokta atışı yap, desinler ki ya en azından elinden geleni yaptı. aatıf ve eren beklenen formu bi türlü bulamazsa biz ne yaparızı 1 kişi bile düşünmüyor mu şu kulüpte?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2021, 10:57 

kubrick yazdı:
transfermarkt'a girin, sözleşmesiz oyuncuları seçin, milyon tane iş yapacak forvet var. mokhtar ve ghayas zahid bile boşta şu an.
gençlerde oynamış skuletic var kule gibi forvet, daha 30 yaşında.

bu adamların yanında 500 bin euro falan yazıyor ama transfer dönemi bitmek üzere, 200 versen koşa koşa gelecek bin tane oyuncu bulursun.
yani kafayı yememek elde değil, ben evimde laf olsun diye bakarken bile içim gidiyor, bunlar kulüp yönetiyor sırf ahbap dost işi olsun diye döne dolaşa nadir çiftçi'yle falan anlaşıyorlar.
hatta eren'e verilen parayla şu baktığım listeden 3 tane takımı şampiyon yapacak oyuncu bulurum.

mokhtar'ı sezon başı getirsen hem yasağa konu olan borcuna kolaylık yapardı, hem de şu an geraldo'dan daha kötü oynardı diyen çıkmaz herhalde.
iyi yapılan işleri nasıl övüyorsak yanlışa da yanlış deriz, eğer bu sene çıkmazsak sırf şu son 2 nokta transferi inatla yapmadıkları için çıkamayız. yaptın bi hata ereni getirdin eyvallah (ki bence ismi ve kariyeri sebebiyle alınabilecek bi riskti) bari telafi edecek bi nokta atışı yap, desinler ki ya en azından elinden geleni yaptı. aatıf ve eren beklenen formu bi türlü bulamazsa biz ne yaparızı 1 kişi bile düşünmüyor mu şu kulüpte?

Bu yönetim 2-3 yıldan beri bu takımın başında. İyi yaptıkları hiçbir şey görmedim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2021, 13:29 
Kullanıcı avatarı

15 yaşında falan Hakan abinin(Minti Başkan) yanında başladım Ankaragücü tribününe her maça gitmeye. Yıllardır VIP hariç girmediğim hiçbir tribün kalmadı(bundan sonra da girmem VIP'e).

X, Y, Z bir çok kişiyle arkadaş oldum ama artık ne yapacağımı kendim de bilmiyorum. Çaresizlik, sesini duyuramamazlık vs. canıma tak etti gerçekten. Mecbur mu babacığım Ankaragücü bu işini bilmezler tarafından yönetilmeye? Gerçekten merak ediyorum bu durumu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2021, 15:29 
Kullanıcı avatarı

Yine yasak gelmiş. 1.6 milyon lira bu yönetim için çerez parası. Transfer yapmamak ve Erdemin biriciği Ereni kesmemek için yol yapıyorlar bence, değilse de bu durum kimse kusura bakmasın böyle şeyleri düşündüren kendileri.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2021, 16:44 

”Teknik direktör Mustafa Dalcı ile yıllık 3 milyon TL üzerinden sözleşme imzalanması konusundaki soru üzerine de Başkan Faruk Koca, şunları söyledi:

“Bu rakam, sadece kendisine ödenen bir rakam değil. Ekibi ile birlikte ödeme yapılıyor. Ayrıca geçen sezon bizden doğru dürüst para almadı, takımdan ayrılınca da kalan parasını istemedi. Bütün bunlar değerlendirilerek kendisi ile sözleşme yapıldı.”

Allah aşkına şu nasıl bi kafa ne demek ya nasıl bir ilişkiniz var abi bu adamla babası olsa bu kadar düşünmez koruyuo kollamaz millet bunu göndersin diye bakarken herif geçen sezon boştaki dönemlerini falan hesaplayıp sözleşme yapmış

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2021, 17:11 

Tarihin en güçlü,harika, mükemmel yönetimi bizim dönemimizde yasak gelmeyecek diyordu oysaki... Bir açıdan iyi olmuş Erdem,Yıldız kardeşler,başkan vb yiyemeyecek...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2021, 17:22 

MKE Ankaragücü Kulüp Başkanı Faruk Koca, eski teknik direktörleri Hikmet Karaman’a olan borçtan dolayı transfer yasağı geldiğini doğruladı.

Başkan Faruk Koca, VİRALSPOR’a yaptığı açıklamada, Hikmet Karaman’ın yaklaşık 1,5 milyon liralık alacağından dolayı kulübe transfer yasağı getirttiğini söyledi.

Bir ay içinde ödeme taahhüdünde bulundukları halde Hikmet Karaman’ın alacaklarının peşin ödenmesini istediğini ifade eden Koca, “Transfer sezonunun bitmesine 3 gün kala Ankaragücü’nü zor durumda bırakmak amacıyla yapılmış bu hareketin takdirini taraftarımıza bırakıyorum. Yasağı kaldırmak için çalışacağız. Büyük ihtimal kaldırırız da. Yasak kalkarsa Nadir Çiftçi ve yabancı 8 numara transferi yapacağız. Nadir Çiftçi’nin işlemleri tamam. Yabancı oyuncu ile ilgili son görüşmeler yapılıyor. Kesin bir şey yok ama bu transferin gerçekleşme ihtimali yüksek. Yasağı kaldıramazsak da Ankaragücü TFF 1. Lig’in en iyi kadrosuna sahiptir. Rahatlıkla Süper Lig’e yükselecektir” dedi.

Faruk Koca, geçen sezon devre arasında gündemlerine gelen Ghayas Zahid ile bu sezon da ilgilendiklerini hatırlatarak, “Zahid’in menajeri ile Sorloth’un menajeri aynı. Zahid’in Kıbrıs Rum kesimi takımı ile sözleşmesi sona erince menajerinden ısrarla istedim. Bir ay bizi oyaladı. Biz de baktık olmayacak On numara transferini yaptık. Zahid bir kulüple anlaşamayınca bu kez menajer bizim kapımızı çalmaya başladı, biz reddettik.” ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Mustafa Dalcı ile yıllık 3 milyon TL üzerinden sözleşme imzalanması konusundaki soru üzerine de Başkan Faruk Koca, şunları söyledi:

“Bu rakam, sadece kendisine ödenen bir rakam değil. Ekibi ile birlikte ödeme yapılıyor. Ayrıca geçen sezon bizden doğru dürüst para almadı, takımdan ayrılınca da kalan parasını istemedi. Bütün bunlar değerlendirilerek kendisi ile sözleşme yapıldı."

Her satırına ayrı sinirlendim. Valla dalga geçiyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2021, 20:19 
Kullanıcı avatarı

Adam bizimle açık açık tşk geçiyor. Sonumuz hayır olsun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 752 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 76  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Angora06, Bing [Bot], birkarasevda, BrandonStark, Buyuurr, cordelia1912, CREATİVE, devrimciTS, Emboma, fikofik, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, Hydrozn, ilrimed, KonyalıBalkAdm, körfezlee, Lazarov, Majestic-12 [Bot], mccalebb, sorrento, tarihyazar, TİMİ88, ultrasfanzin, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye