Zaman: 27 Eki 2021, 16:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 688 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 69  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 18:02 

Eren hiçbir şey oynamasa tecrübesiyle kalıbıyla 10 gol atar diyordum ama gerçekten bitik oğlu bitik. acilen forvet almamız lazım. ben artık ismi falan da geçtim, nadir çiftçi gelecekse o gelsin, bundan daha rezil olamaz. hadi ilk 2 maçın günahı olmaz ama 3. maç azıcık arkana gelen topa da çuval gibi devrilip ıskalama be kardeşim, ben izlerken geçmiş kariyerine üzülüyorum.

onun dışında bizim 35'liklerin arasına ali kaan gibi ulaş gibi gençleri mutlaka yerleştirmemiz lazım. bi mevkide yaşlı adam oynatıyorsak yanına dinamik bi genç koyacaksın ki birbirlerinin açıklarını kapasın. ishak-ali kaan şahane ikili oldu mesela.

bizim mutlaka artık iyi oyun kötü oyun demeden Ankara derbisini almamız lazım. işte o zaman bu negatif enerji 'hadi artık şu takıma sahip çıkalım' havasına döner, oyuncular da farkında ki gol sonrası eksiksiz herkes kutlamaya geldi falan. daha ligin çok başındayız, şu rezil halimizle ilk 6'ya attık kendimizi, fisktür de güzel gidiyor. bu hafta top yönetimde, 2-3 fırsat transferi büyük hava değiştirir, ondan sonra artık eryamanda iş bize düşüyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 19:34 

Erdem Karagöl;Eren ve Abdullah gibi yıldız oyunculardan sonra Nadir Çiftçi'yi de getirmiş.

https://twitter.com/bsmedya/status/1432 ... 91777?s=19

Jorguera,Hasan ve Ozan'ı alsak keşke. Bir de Paixao...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Ağu 2021, 01:00 
Kullanıcı avatarı

Merkeze topu dağıtacak bir oyuncu, forvete ( bu saatten sonra yerli kalmadı ) ve defansa başta olmak üzere en az 4 transfer lazım rotasyonda bile oyuncu yok !

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Ağu 2021, 01:21 
Kullanıcı avatarı

Bu Erdem Karagöl olayı çok can sıkıcı. Gençlerbirliği'nde yaptıkları gün gibi ortada. Nadir Çiftçi ile senelik 300 bin Euro olmak üzere 2 yıllık sözleşme imzalandı deniliyor. Madem Nadir'e 300, Eren'e 400 verecektin Börven kalsaydı ya da Rodallega alınsaydı olmaz mıydı?

Bu sözleşmelerle Süper Lig'e çıkamazsak belimizi doğrultamayız. Ki bu kadro Süper Lig'e çıksa da orada oynatabileceği tek bir oyuncusu olmayan bir kadro. Neyse, oluruna bırakıp göreceğiz.

Doğum günün kutlu olsun iki gözümün çiçeği.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Ağu 2021, 10:52 

denizli galibiyeti çok kritik zamanda geldi faruk kocanın zaten dalcıyı göndereceği yok işi inada bindirdi yok yere 15 gün milli arada birbirimizi yiyecektik

denizliyle iyi zamanda oynadık iki duran top işi çözdü oyun anlamında öyle bariz ilerleme yok inşallah şu ara bize yarar yalnız erendir geraldodur abdullah duraktır bunlarla çok işimiz var bir de skor alındıktan sonra takımın laubaliliği çok sıkıntı o kaçan goller hayra alamet değil

en sonda nadiri almışlar herhalde yıllık 300 bin eurodan artık fotoğraf çok net ortada bariz takımı kendilerine borçlandırıp mecbur ediyolar yarın ilk sıkıntıda beyefendi cart diye 150 milyon şahsi alacağım var diye ortaya çıkacak herkesin elini kolunu bağlayacak yoksa şu memlekette nadire seneliği 300 bin euro verecek bir insan evladı yok zaten nadire de senelik 3 milyonu yedirmezler yarısını alabiliyse ne mutlu ona en azından şu sözleşmelerle falan 1 senede borç bitirecem yok 25 milyon bağışladım evleri hibe ettim işinin hikaye olduğu tescillendi

şu kadro şu kafa yapısıyşa süperlige çıksak ayrı çıkmasak ayrı dert sonumuz hayrolsun

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Ağu 2021, 11:34 

Dün Metiner Erdem'e katıldığı programda sunucun geçen haftaki rakamlarla ilgili herhangi bir dönüş oldu mu sorusuna her hangi bir düzeltme gelmediği cevabını duyduktan sonra Nadir'e verilen parada hiç şaşırtmadı beni. bir menajere kulüp peşkeş çekildi istediği gibi at koşturuyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Ağu 2021, 16:00 
Kullanıcı avatarı

Borven falan kalmazdı çünkü adama verdiğin 400 se adamın cebine minimum 350 falan gidiyordur, 50k menajerine o da belki. Şimdi Nadir 300 alıyor gözüküyorsa 50 cebine girer, 250 başkalarının cebine. Sanmıyorum gittiklerinde yönetici alacağı kaldığını, aksine ceplerine para bile giriyor olması olası :lol: erdem karagöl Canteros dan Pinto dan beri bu kulübün içinde zaten, şimdi 3 değil de 10 topçusu vardır, düzen aynı düzen.

Doğum günün kutlu olsun Ankaragücüm, inşallah 120 yaşını da görürüz, ölmez de sağ kalırsak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2021, 15:16 

Ali Kaan'ı daha 16 yaşında Amasya alt yapısından beri takip ediyorum. Zaten 1 senede Okan Buruk ve ekibi keşfedip Akhisarspora almışlardı.
Geçen sene ilk maçında (Alanya) hiç oynamadığı (bölgede defansın solunda) bölgede oynatarak adamın kariyerini bitiyordu.
Zaten kendisi de en son hocaya durumu anlatmıştı ve bir dahada forma yüzü görememişti Karaman döneminde.
Gol atmasına cok sevindim 8 numara oynasın her maç üstüne koyarak da gider.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2021, 16:50 

Takımda forvet yok ısrarla transfer yapmıyorlar ya da yandaş forvet bulamıyorlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2021, 18:10 

Yönetim içi sıkıntılar var diyorlar...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 688 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 69  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], DeLorean, devrimciTS, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pomak_1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye