Zaman: 04 Ara 2021, 11:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 904 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 91  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 19:00 

Mevlüt Erdinç diyolar eğer olursa fark yaratabilir bu ligte.Bence isabetli bir transfer olur hücum hattımıza.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 19:39 

DirtySanchez yazdı:
Mevlüt Erdinç diyolar eğer olursa fark yaratabilir bu ligte.Bence isabetli bir transfer olur hücum hattımıza.

İş bitti 2 yıllık anlaşıldı. Dino efendiyi neden aldılar hala çözemedim ona verilen her para benim zoruma gidiyor..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 20:15 
Kullanıcı avatarı

Pa dibba'nın maliyetini yazmış bugün Hayrettin Albayrak ama benim net duyduğum bonservis sözleşme ve menejerlik ücreti toplam 1.7 milyon euromuş. Eyüpspor başkanı 130 milyon bütçe yaptık demiş. Bu şartlarda yabancılardan aldığımız performansı normal görüyorum. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Benim şahsen eleştirdiğim Tisdell ve Cisse'nin toplam menejer ücreti dahil toplam ikisinin maliyeti 260 bin euro. Tek yanlış atış Dino o da çok acayip topçu 2 ay kamp gördü insan 3 kilo verir ya adam ilk günkü gibi.

Mevlüt'ün gelmesi yabancı sınırlaması karşısında elimizi çok güçlendirecek belli ki. Semih'in Samsun maçındaki performansı Cisse'den formayı aldı bence. Şöyle bir 11 ile;

----------Korcan--------
Semih-Diogo-Musa-Atila
----------Mandjeck-------
----Omolo--Transfer--
Benhur---------------Cabezas
-----------Mevlüt-----------

Bence hala 8 numaraya ihtiyaç var Mehmet Taş ve Yılmaz Samsunspor maçında gösterdi ki bizi ileri taşıyamayacaklar. Diğer 10 numaralarımız ise fiziksel olarak yetersiz. Mevlüt transferi 8. yabancı transferine yol açabilir.

Orta sahanın göbeği nicelik olarak ligin üstünde ama nitelik olarak yerlerdeyiz. Takımda ya 6 numara var ya da 10 numara tek 8 numaramız yetersiz Yılmaz.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 20:23 

Mevlüt'ün ismi tamam da bakalım sahada neler yapacak? Geçen sene baya oynamış maç eksiği yok hiç olmazsa ama ben mevlüt'ten hiç emin değilim. Öyle 15 20 gol atacak biri değil bence. Umarım yanıltır beni.

Takım şu an tamam, bu saatten sonra transfer lükstür. Mehmet taş orta sahaya geçince topladı. Yılmaz son iki maçta da gayet iyiydi. Hiç gerek yok o bölgeye transfere. 10 numara en sorunsuz bölgemiz. İlyas gayet iyi yedek olarak da irfanla yiğitali gayet yeterli. Artık tamamız. Bu takımın uyum sorununu atlatması kaldı geriye.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 20:45 

Cabezas için o yörenin futbolunu yakından takip eden 1-2 kişiyle konuştum.Baya iyi referans verdiler.Mental olarak sıkıntılı bir futbolcu olduğunu ama gerçekten kafayı verip oynamak isterse süper lige bile fazla olduğunu düşünüyorlar.Potansiyelli oyuncu yaşı da artık çok genç değil kariyeri açısından konsantre olup kariyerindeki patlamayı bizde gerçekleştirebilir.Umutluyum Cabezas'tan.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 20:56 
Kullanıcı avatarı

Mevlüt yardımcı forvet gibi daha çok ileri top atıp tutup takımın çoğalmasını sağlayacak biri. Yinede iş yapar gibi. Hoca 4-4-2 oynayabiliriz demişti zaman zaman. Bahattin ve Mevlüt yan yana iyi olabilir.
Belki Mandjeck tek ön libero olursa İlyas'ın arkasını toplayabilir mi bilemiyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 22:16 
Kullanıcı avatarı

mevlüt bence iyi oldu on tane dino gelse bir mevlüt etmez bence... takımda hala doğru düzgün 8 numara yok...

korcan
ismet
doğukan

semih
cisse

hasan(Sakat)
taha(sakat)
mevlüt
alpay
diogo

atila
musa

mandjeck
mehmet taş
omolo

yılmaz özeren

ilyas kubilay
yiğit ali bayrak
irfan başaran

benhur keser
tisdell

dilaver
cabezas
pereira

mevlüt
dino
bahattin
isa

korcan; semih, diogo, musa, atila; mandjeck; benhur, ilyas kubilay, cabezas; bahattin, mevlüt erdinç olabilir. Orta alan cok boş kalır gibi. 8 numara kesinlikle şart takımda 8 numara yok yılmaz oynuyor oda yetersiz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 22:54 
Kullanıcı avatarı

Dino instagram hikayesinden bombayı bırakmış bence. Bu taş bize mi yoksa başka bir şeye mi bilemem ama ben okur okumaz Dino gitti dedim

Resim

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 23:07 

Mali yükü olmayacaksa gitmesi çok iyi olur. En fazla para verilen 2. oyuncu(belki Mevlüt sonrası 3. olmuştur). Euro'yla olan sözleşmeden çıkmak iyi olacaktır bizim için.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 23:19 
Kullanıcı avatarı

Yinede bize yakışmayan, olmaması gereken bir durumdu bence. Adamın fazla kiloları, maç eksiği biliniyordu, keşke en başından anlaşılmasaydı. Adam zaten kelimelerle anlatılamayacak kadar lüks bir hayat yaşıyor, Bentley'in aşağısına binmiyormuş. Burada saçma sapan bir otelde kalıyor geldiğinden beri. Bu kadar lüks yaşayan bir adam aylardır otel-tesis-stat üçgeninde gidip geliyor. Futbolcuyu da mutlu etmek, memnun etmek zorundayız bir yere kadar.
Adam zaten ailesinden, çocuklarından uzakta, tek gördüğü yer Alparslan Türkeşten sahile bakmak. Her allahın günü adama kaç tane mesaj atılıyordur kilolarıyla ilgili. Sosyal medyada adamın her gün dua paylaşması bile linçlenmiş.

Keşke en başından bu yola girmeseydik. Mevlüt transferi sonrası o da ipleri kopardı herhalde. Çıkar kokusu bir kaç güne.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 904 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 91  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Aretias, asparagas63, Bing [Bot], cordelia1912, Google [Bot], Google Adsense [Bot], küçükçekmeceli, pesto, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye