Zaman: 02 Ara 2021, 12:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1891 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 190  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 18:56 

Psycho yazdı:
Berkan 3 maçtır saha içinde bende beğenmiyorum.
Murat ise bu sezona iyi başladı,geçen senede fena değildi.
Bırakın şimdi 3 sene önceki Murat paluli yi.

Murat ilk maç berbattı, son 2 maç iyi, senede iyi oynadığı 2-3 maç bu haftalara denk gelmiş olabilir. 19-20 de yedekten girdiği dönemler, 20-21'den daha iyiydi, milli takım çok abartı olmuş.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 18:58 
Kullanıcı avatarı

Size göre 2 sene öncede halil vitaminsiz ve yetersizdi.
Ben iddia ediyorum 2 sene sonra paluli Milli takımda.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 18:59 
Kullanıcı avatarı

Hahahha Paluli Milli takıma mi :mrgreen: :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 19:06 
Kullanıcı avatarı

Ne yalan söyleyeyim ben de Paluliyi başarılı buluyorum. Bir kere müthiş mücadeleci. Bir savunmada, bir hücumda. İleri geri dinamo gibi çalışıyor adam. Savunması gayet iyi zaten, geçen sene hücuma yeterince destek veremiyordu. O konuda sıkıntı vardı. Bu sene o konuda da gayet iyi katkı veriyor. Daha özgüven kazanırsa daha da iyi olabilir. Biraz heyecanlı yapısından dolayı bazen hatalar yaptığı düşüncesindeyim. Bu kadar taraftar baskısında oynayabilmek kolay bir şey değil. Ben destekliyorum kendisini.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 19:07 

Paluli’yi savunuyorum bizim taraftar birine taktı mı takar bu seneye çok iyi girdi geçen sene de kötü değildi

Aldığı paraya göre de değerlendirmek lazım. Alpaslan gs’den yıllık 600k euro alıyor bizde muhtemelen 250-300k euro alıyordu alt ligden geldiği düşünülürse. Murat da tahminimce max 300k euro alıyordur. Bu paraya oynatacağın ve daha fazla verim verecek bir tane adam bulamazsın. 800k euro verir lines’i getirirsin ama 500k fazla vermeye değecek performans sağlar mı? Hiç sanmıyorum…

Topçu gömmeyi bırakıp takıma yoğunlaşalım kimseye bir faydası yok.. berkan murat meselesi çok uzadı. Ne edepsizlikleri var ne tembellikleri efendi adamlar terlerinin son damlasına kadar mücadele ediyorlar iyi kötü katkı veriyorlar istatistikler ortada. Kerim’in kafasında al da at dedi ağzına soktu topu berkan o mesafeden görülsün biraz bunlar

Çok sık td değiştiren klasik kulüplere döndük bu hiç hoşuma gitmiyor olan gelmeyecekse çok anlamı yok diyordum ama olmuşsa da hayırlısı olsun deyip yeni gelen hocaya destek olmak şart. Tayfun korkut olmuş diyorlar kaşarlaşmamış kendini ispat peşinde koşan isimlerle devam ediyoruz. Bu zamana kadar işe yaradı mı yaramadı mı tartışılır öyle veya böyle ligde kalıcı olduk. İnşallah tayfun korkut başarılı olur hayırlısı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 19:17 
Kullanıcı avatarı

Murat Paluli=Sabri Sarıoğlu diyorum. Adama söylenen onca lafa rağmen bu performansı iyi bile. Bu kadar lafa on numara profesyonellik gösteriyor. Üstelik Halil’in yükselen performansında katkısı olduğunu düşünüyorum.

Hoca konusuna gelirsek; hem geç kalınmış hem de erken bir hamleydi. Geç kalınmıştı, çünkü takımı yeni sezona hazırlamamalıydı. Erken dememin nedeni hocayla başladıysan 3. Hafta sonunda göndermeyeceksin. Sorunun teknik taktik olduğunu düşünmüyorum. Bence hoca başkalarını istedi, yönetim bu senekileri aldı. Hoca da oynatmayarak yönetimle inatlaştı. Sonu oldu. Yabancı hoca konusunda kararsızım. En doğru tercih Okan Buruk olur. Olmazsa ver takımı Yılmaz Hocaya.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 19:24 

Seneye Liverpool a göndeririz öyleyse.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 19:33 

Paluli iyi niyetli ve çalışkan bir oyuncu. Sahada elinden geleni yapıyor, mücadele ediyor ama yeteneksiz ve yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Berkan ise tabir yerindeyse kıçını kaldırmaktan aciz, hem çok hantal hem çok yetersiz bir oyuncu. Rakip ceza alanında 1 oyuncumuz ve 5 rakip oyuncu varken bile dan dun orta kesiyor. (Tabi rakip ceza alanında neden 1 oyuncumuz var atak esnasında burasıda ayrı bir soru ve sorun..)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 19:52 
Kullanıcı avatarı

taktikçi yazdı:
Olay Tijaniç te patladı. Kulüp transfer politikasını değiştirmiş, bonservisi ile oyuncu alıp, parlatma yolunu seçmiş, Ünal hoca bunlar çöp, önce bir kanıtlasınlar kendini misali ,kadroya almayıp son dakika küfür eder misali oyuna sokunca ipler koptu. Malatya maçında Halili rakibin sarı kafası kitlemiş, yardımcıları 5 dakika boyunca Lourenyi oyuna sokup, Halili ters kanada sürme konusunda zor ikna etti.
Konunun ne taktikle, nede puanla alakası var. Tamamen değişen transfer politikasından kaynaklanan durum.
Bu sebepten muhtemelen yine yönetimin sözünden çıkmayacak bir hoca gelecektir.

Bu yazdıkların doğruysa tek bir açıklaması var: G.tüyle inatlaşan donuna sıçar.
Takımın lehine olacak bir değişikliğe karşı çıkmak, sağ bek Kerim’i mevkisinde bir kez değerlendirmeden stopere evirmeye çalışmak falan izahı olmayan işlerdi.

Başkan bu sebeple ayrılık kararı alıyorsa sonuna kadar haklıdır. Tamam kadroda eksikler olabilir. Hocanın görevi önce eldekilerden verim almaktır. Bizimki safi zarar vermeye başladı; bu işin sonu iç sahada yuhalanmaya kadar gidecekti. Vaktinde gönderiliyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 20:02 

Otonom yazdı:
Seneye Liverpool a göndeririz öyleyse.
Kusura bakma ama çok amaçsız boş bir yorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1891 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 190  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, Bing [Bot], footballcity, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lular, SDR 1925, sencokyasa1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye