Zaman: 03 Ara 2021, 01:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 895 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 90  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 10:35 
Kullanıcı avatarı

- Passolig sistemini oturtmaya başlayacağız gibi ama bu işlerden anlamayan özellikle teknoloji kullanma konusunda yetenek olarak biraz daha zorluk yaşayan 40 yaş üstü için uğraştırıcı. Yok pasoligi cıkart yok pasolige para at yok başka kredi kartı seç yok passo uygulamasını indir yok hes uygulamasını indir insanları bunaltabiliyor. Dün maça 45 dakika varken dışarıda sadece 10 15 dayıya yardımcı oldum kimine para attık kimine uygulama indirdik aslında hepsi 5 dakikalık iş ama bizim dayılar gelemez bu işlere allahtan gişelerde yığılma olmuyor yüzde 50 diye.

- Şu tribünde ki düzeni ayarlamayalıyız. Hodrimeydan üstte olacaksa maraton üst daha kalabalık olmalı bence. Hem tv hem stadda iyi görüntü olmuyor. Pandemi olsa da 12 15 bine oynayacağımız maçlar gelecek unutmayalım. Eski maraton altta kenarda duran 35 40 yaş üsttü tribüncüler yine maraton alttalar üstte çıkmayı tercih etmemişler. Bestelere ordan eşlik ediyorlar. Ayrıca diğer maçlarda insanlar için daha cazip gibi duruyor maraton alt önemli tribüncü kesim yine oraya gidecek gibi. Örneğin ben 5 senedir maratona gitmezken şimdi diğer maçlarda maraton altı tercih edebilirim. Ses daha fazla yüksek geliyor diye grup yukarıda diye kimse alıskanlıklardan vazgecmez.

- Sorum basit maç öncesi nerede köfte yiyelim? Stad açıldığından beri bunu keşfedemedim. Farklı 2 ,3 yerde yedim hiçbirinden memnun kalmadım bana mı denk geliyor bilmiyorum da tadları çok kötüydü. İnadına körfez abi anlar bu işlerden.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 12:09 
Kullanıcı avatarı

Maç öncesi köfte Yeniyalı Mahallesi’nde, Köfteci Baba Salih’te yenir.[emoji41]

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 12:25 
Kullanıcı avatarı

zebercet41 yazdı:
- Passolig sistemini oturtmaya başlayacağız gibi ama bu işlerden anlamayan özellikle teknoloji kullanma konusunda yetenek olarak biraz daha zorluk yaşayan 40 yaş üstü için uğraştırıcı. Yok pasoligi cıkart yok pasolige para at yok başka kredi kartı seç yok passo uygulamasını indir yok hes uygulamasını indir insanları bunaltabiliyor. Dün maça 45 dakika varken dışarıda sadece 10 15 dayıya yardımcı oldum kimine para attık kimine uygulama indirdik aslında hepsi 5 dakikalık iş ama bizim dayılar gelemez bu işlere allahtan gişelerde yığılma olmuyor yüzde 50 diye.

- Şu tribünde ki düzeni ayarlamayalıyız. Hodrimeydan üstte olacaksa maraton üst daha kalabalık olmalı bence. Hem tv hem stadda iyi görüntü olmuyor. Pandemi olsa da 12 15 bine oynayacağımız maçlar gelecek unutmayalım. Eski maraton altta kenarda duran 35 40 yaş üsttü tribüncüler yine maraton alttalar üstte çıkmayı tercih etmemişler. Bestelere ordan eşlik ediyorlar. Ayrıca diğer maçlarda insanlar için daha cazip gibi duruyor maraton alt önemli tribüncü kesim yine oraya gidecek gibi. Örneğin ben 5 senedir maratona gitmezken şimdi diğer maçlarda maraton altı tercih edebilirim. Ses daha fazla yüksek geliyor diye grup yukarıda diye kimse alıskanlıklardan vazgecmez.

- Sorum basit maç öncesi nerede köfte yiyelim? Stad açıldığından beri bunu keşfedemedim. Farklı 2 ,3 yerde yedim hiçbirinden memnun kalmadım bana mı denk geliyor bilmiyorum da tadları çok kötüydü. İnadına körfez abi anlar bu işlerden.

Diyetteyim dün deneme imkanı bulamadım :lol:

Pasoligi ben akşam 17:00 gibi yeniledim. Yalnız baya uğraştırdı. Dediğin gibi bunu bizim taraftara anlatmak bir hayli zor. Bir de HES ayağına tanımlı değil falan uyarı verdi giremezsiniz falan şok oldum birden neyse sonra uygulamayı güncelledim gerekli izinleri verdim oldu. Ne dertli iş ya maça gelmesinler diye salak salak sistem yapıyorlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 06:46 
Kullanıcı avatarı

Köfte fiyatları bilet fiyatlarıyla mi doğru orantılı acaba. Köfte ayran 30₺ olmuş stadda.
Misafir arkadaşları stada bırakıp ben malum aşı yok girmedim stada, hoş komiser abi orada fark edip içeri aldirayim dedi, yok dedim maç TRT de izlenir :D

Stadın etrafında gezerken bir sürü insanın turnikelerden değil, turnikelerin yanında bulunan içerden açılan kapılardan içeri alındığını gördüm.
Emniyet görevlisi diyip polisler içeri aldirdi bu şahısları üzerlerinde forma atkı hiçbir şey olmayan insanlar Maraton alt tribününe giriş yaptı.

Geçen maç bu yüzden ceza yedik sanırım, stada uygunsuz taraftar sokmaktan. TFF temsilcisi kaçırmiyor böyle şeyleri.

Birde şu dikkatimi çekti stadın etrafında lisanslı ürün satışı yapılan hiçbir yer yoktu.
Maç öncesi çarşıda yeni açılan mağazaya bakalım dedik kapalıydı.
Herhalde stadın orada satış yapacaklar diye stadın oraya erken geçtik orada da kimse yok nasıl iş bu arkadaş.
41 bin forma satalım diyorsun, satış yaptığın yer yok mağaza maç günü kapalı, şaka gibi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 09:12 

Maçtan çıkışta bir taraftar kardeşimiz çukura düşmüş. Bacağı kırık, topuğu çatlak, şaka gibi...

1.5 yıla yakın süredir şu stadda seyircili maç oynanmıyor. Stadı artık buraya nasıl yaptığı geçtik ama en azından bu süre zarfında yolları, otoparkları, tramvayı yapılamaz mıydı bu stadın.

Köyün içine uzay üssü kurulmuş gibi...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 10:05 
Kullanıcı avatarı

Stadın yollarınin yapımı ve tramvayın stada kadar gelmesi 2023-2024 sezonuna yetişme ihtimali varmış.
Tramvayda önceliği şehir Hastanesi'ne verdiler maalesef.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 13:56 
Kullanıcı avatarı

Yok mu TSK da bir havacımız. Tatbikatlarda yanlışıkla stada bomba atsın yeni stad yapalım.

Uygun kamuoyun oluştuğunda yeni stad için baskı yapmamız ya da kulübün çok kar etmesini bekleyeceğiz. Bir milli maç verseler Türkiye'ye rezil olsak anca o zaman kafalarına dank eder.

Bu stad olduğu sürece bizim için gelecek tehlikede. O çöp kokusuna misafirini getirdiğinde bir daha gelmez. Her geçen gün bizim için kötüye gidecek ilerleyen süreçte.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 14:11 
Kullanıcı avatarı

Kutu gibi bir stad Sekapark'a ne de yakışırdı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 14:51 

Yoldu tramvaydi masraf yapmasinlar
Seka parka stad yapsalar daha az maliyet olur

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 17:39 
Kullanıcı avatarı

tisdell ve dino konusunda hala ısrarcıyım. Semihi beğendim benhur yine bilindiği gibi. takım hala çok bencil... kontralarda ne yapacaklarını bilmiyorlar ayrıca bencillik yapıyorlar... 14 gün ara inşallah daha iyi olur. çoğu taraftar hala maça giremiyor. bu hes ayarlarını zaten kimse bilmiyor artık mesele passo cıkarmak değil mesele bilet alabilmek. Bence 4-5 bölgede stand kurup taraftara yardımcı olunmalı örneğin hayat eve sıgar uygulamasından izinleri vermeyi göstermeli 2. aşı 14 gün muhabbeti, covid muhabbeti bunlar hakkında devamlı videolar yayınlanmalı. Kulüp görevlileri bile doğru düzgün bilmiyor adam tffnin son duyurusundan önce kombine almış giremiyor ne yapacağını bilmiyor. Onu geçtim kulüp görevlileride bilmiyor kulüp müdürü toplantı yapıp anlatıp bilgilendirmesi gerekir. bilboardlara afiş yapılabilir sokaklara asılabilir emin olun o zaman herkes ne yapacağını öğrenmiş olur herkes maça girer hala maça gitmek icin can atan binlerce taraftar var. Stad konusunda artık çok geç bu saatten sonra değişmez ama izaydaş için eylem yapılsa tramvay vs diğer konular icin eylem yapılsa o zaman olur iste... su tramvay, ulaşım ve otoparkı cözseler yeter ismetpasaya ulaşım cok kolaydı. Alikahyaya 1 hat gidiyor sadece ismetpaşaya gebzeden gelen de 1 otobüsle carsıdan gelende 1 otobüsle geliyordu cok rahattı... ben hic bilmem ismetpaşaya özel araçla gittiğimi yol üstünden biniyordum stadın önünde iniyordum mis gibi dönüşte de aynı şekil 10 dakika mesafe çarşıya bunda öyle değil ki trafik zaten bunaltıyor araba koyacak yer yok oranın vatandaşı olan bazı çakallarda kendi arsalarını otopark diye millete kiralıyor yazık günah. Belediye bu işleri çözmeli.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 895 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 90  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: bafaranca, Bing [Bot], Cavani17, Google [Bot], sencokyasa1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye