Zaman: 04 Ara 2021, 10:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 104 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 3.Hafta | Altay 0 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 10:56 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle ben bir Fenerli olarak Mustafa hocanın neden 3-5-2’ye benzer bir oyunla sahaya çıktığını anlamadım. Ha,bi an için ulen acaba bizim Vitor hocanın taktiğini birisi sonunda çözdümü acaba da demedim değil?

Sonrasında maç içerisinde ilk 15 dk gördüm ki,defans hattımız öylesine muhteşem bir savunma organizasyonuna sahip ki -maşallah- , rakip takımı kaleye dahi yaklaştırmayacak,tehlikeli şut çektirmeyecek bir mentaliteye sahip olmuşuz. Bunu en son Daum takımlarında görüyorduk. Birazda Aykut hoca zamanı. Ben hala ilk 3’e direkt olacak şekilde 3 transfer ile bam başka bir takım olacağımızı düşünüyorum. Hem ofans hemde defans olarak + takım oyunu/uyumu olarak. Süper Lig bug’ı olarak gol yeme,1-2 golde atacak ofans oyuncun olsun,şampiyon olursun taktiğini oturtmaya başladık gibiyiz sanki.

Sonu şampiyonluk olsun inşallah Fenerbahçem!

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 11:53 

takım herseyden önce kazanma alışkanlığı yakalamış bu çok sevindirici bizim adımıza.ferdi için acaba soruları oluşmaya başlamışken kredisini uzattı ekmeğini taştan çıkarıp yok posizyonda gol kazandırdı.altay'ın ilk 2 maçını izlememiştim ama en korktuğum maçtı 5-6 haftalık fikstürde.çok kolay geçti.bunun sebebnini de altaylı arkadaşlar açıklamış.

altay tribünleri fulldu.demekki böyle olabilecek (ceza alınmayacaksa).doluluk açısından güzeldi ama full istanbul besteleri soylediler.daha yaratıcı bir tribün bekliyordum.

serdar azizin posizyonu için tv de yorumcular kafa topuna cıkan oyuncunun doğal hareketi olarak yorumlanıyor dediler,bundan dolayı var uyarmamıştır dediler ama bana göre penaltı çalınabilirdi.serdar aziz in kulağının çekilmesi açısından da iyi olurdu.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 12:04 
Kullanıcı avatarı

Tribünlerde bir dolu bir boş koltuk uygulaması var normalde. Bilet satışı da buna göre yapılıyor. Bu kuralı ihlal eden takımlara 32 bin tl para cezası kesiyor tff. Muhtemelen her maç yiyeceğiz bu cezayı. Çoğu takım taraftarı aşı + 14 gün süre durumunu tamamlayamadı hala, milli takım arasından sonra daha dolu tribün göreceğimizi düşünüyorum tff nin de %75 kapasiteye çıkarma planları olduğu konuşuluyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 12:24 
Kullanıcı avatarı

Murat Akça ve İbrahm ile bir sezon gitmeyecek 3lü savunmaya Ceyhun hamlesi yapılabilir bence. Yerli transfrlerinde yetersiz kaldı Altay ama bu saatten sonra yerli stoper alınmalı tabi kaldıysa

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 12:35 
Kullanıcı avatarı

clad yazdı:
takım herseyden önce kazanma alışkanlığı yakalamış bu çok sevindirici bizim adımıza.ferdi için acaba soruları oluşmaya başlamışken kredisini uzattı ekmeğini taştan çıkarıp yok posizyonda gol kazandırdı.altay'ın ilk 2 maçını izlememiştim ama en korktuğum maçtı 5-6 haftalık fikstürde.çok kolay geçti.bunun sebebnini de altaylı arkadaşlar açıklamış.

altay tribünleri fulldu.demekki böyle olabilecek (ceza alınmayacaksa).doluluk açısından güzeldi ama full istanbul besteleri soylediler.daha yaratıcı bir tribün bekliyordum.

serdar azizin posizyonu için tv de yorumcular kafa topuna cıkan oyuncunun doğal hareketi olarak yorumlanıyor dediler,bundan dolayı var uyarmamıştır dediler ama bana göre penaltı çalınabilirdi.serdar aziz in kulağının çekilmesi açısından da iyi olurdu.

Öncelikle tebrik ederim.
Maçı eve gidince tekrar izledim. Full İstanbul bestesi demişsin fakat hemen hemen her tribünün kendine uyarlayıp söylediği bir kaç beste dışında birebir İstanbul tribünlerine ait beste söylendiğini duymadım. Hatta çoğunluk kendi bestelerimiz söylendi.

Bu yorumum da genel görüşüm olsun;
Alt liglerde çok mücadele verdik ve bu mücadelemizde büyüyerek daha kemik kitle ile buraya geldik. 18 yıl önceki Altay taraftar profilinden çok farklı, güzel gönülden seven ve her geçen gün büyüyen bir tribünümüz var. Eminim izleyenler de bunu net olarak farketmiştir. Tribünlere gelen herkeste siyah beyaz çoğunluğu lisanslı ürün görmek renk uyumu açısından da önemliydi. Ayrıca bu pandemi döneminde görsel açıdan organizasyon yapmak için çabalayan tüm abi kardeşlerin eline sağlık.
Saha bizim işimiz değil, biz tribünleri güzelleştirmek ve bu armayı en iyi şekilde temsil etmek için mücadelecimize devam edeceğiz.
Var olsun armasında İZMİR yazan Büyük ALTAY.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 12:45 

@VahapÖzALTAY

18 yıldır süperlige çıkamamış bir takımın tribününü buralara taşımak kolay değil.hem de bu şekilde kalabalıklaştırarak.kendi evinde deplasman yaşayacağı günler geride kalmış en azından Altay'ın.İzmir insanını ayrı bir severiz zaten.İnşallah daha da artarak güzelleştirirsiniz istediğiniz ortamı yakalarsınız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 12:52 

Serdar Aziz yapmış yine yapacağını. Senede 10 15 kırmızı kart görmesi gereken adam 1 2 kartla sezonu kapatıyor...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 13:29 
Kullanıcı avatarı

Serdar Aziz hakikaten psikolojik problemi olan bir adam. Zevk alıyor bence bu yaptıklarından.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 13:36 

Jaba06 yazdı:
Serdar Aziz yapmış yine yapacağını. Senede 10 15 kırmızı kart görmesi gereken adam 1 2 kartla sezonu kapatıyor...

Anadolu takımlarına gelsin her maç kırmızı yer bu kafayla. Bakın Gökhan Gönül'e bir Anadolu takımıyla 2 maça çıktı ağlamaya başladı. Yıllarca Bjk-Fb formasıyla kollanmaya benzemiyor tabi..

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 3.Hafta | Altay 0 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 13:44 
Kullanıcı avatarı

Serdar Gs'deyken mac gunu gida zehirlenmesi gecirdim diyip maldivlere tatile giden adam. Sorun bu adamin hala fb gs gibi takimlarla sozlesme imzalayabiliyor olmasinda. Fb hocasi tum papazlari yolladi bence bunuda yollarsa tertemiz bir kadrolari olucak huzur ve mental acidan. Yaptigi harekette bilincli gibi sicilinde cok var boyle ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 104 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KsT_SuC, SeferKSK, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye