Zaman: 03 Ara 2021, 00:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 3.Hafta | MS Kocaelispor 1 - 0 Samsunspor
MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2021, 23:04 

topla oynama yüzdesi bir şey ifade etmiyor gol atamadıktan sonra
burda ümraniyeye karşı %70 le oynadık heralde 3 tane attılar bize
yatma olayını abartıyosunuz bizim taraftarın en sevmediği şey

geçen seneki play of futbolunu oynuyoruz ben sevmiyorum
bu tarz oyunu ama geçen sene play offtan şampiyon olduk

biz kendimize kötü diyoruz zaten samsununda pek bi farkı yokmuş
kaliteli ayaklar var ama bizimkiler daha iyi mücadele etti
mancek iyi top kesti iyi mücadele etti
peraire bitik adam

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2021, 23:21 

Hayatım boyunca unutamadığım maçlardan 2 si Samsun maçıdır hele bir tanesi tam hainlik şovmenlik uğruna bir şehirin en güzel gecesini berbat etti İlk gece maçında Samsun ile kupa maçı Serdar Çakman şov yaptı maçı yarıda bıraktı sonra çıkamadı Samsunlu oyuncularda çıkmadı maç yarıda kaldı. O maçtan sonra zaten hakemliği bitti diğeride Tahkim kurulu Samsun’da galip gelmemize rağmen 3 puanı sildi kart cezası nedeniyle 2.maç İzmitde oynanan maç inanılmaz keyifliydi o Samsun kadrosu 2010’da Şampiyon olan Bursa kadrosundan bile daha iyiydi 10 kişiyle yenmiştik

Eskileri andıktan sonra bugün oynanan maçta hiç zevk alamadım 2 takımda bu lige yakışmıyor ama oyun olarak 2 takımda çok kötüydü hele bizim siyahiler her maç bu adamları alanlarındaki kulaklarını çınlatacağım biz Kocaelisporuz en kötü zamanlarda Bile kontratak oynamadık yakışmıyor bu oyun bize Samsun camiasına gelecek maçlarda başarılar dilerim

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 00:20 
Kullanıcı avatarı

Samsun güzel top oynadı. Biz kazandık, haketmediğimiz bir galibiyet de olmadı. Pozisyonlar kaçırdık, oyunu kendi alanımızda kabul ettik ve strateji tuttu.

Bizim topçular çok faul yaptılar, sert de girdiler birçok yerde, özellikle Bahattin. Bu başımıza iş açar.

Takım oturdukça yukarılara tırmanacağımızdan endişem yok. Türkiye'de değilim gidemedim maça fakat stad çok boş. TRT bile hayal kırıklığına uğramış sanırım ki TaV'de bunu 2 kere gündeme getirdi. Birşeyler yapılmalı.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 3.Hafta | Kocaelispor 1 - Samsunspor 0
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 08:34 

Diomande, Melunovic, Fofana, Melih ve Saviceviç’li Samsunspor daha başka olacaktır.

Gelişime açık, şampiyonluk futbolu oynuyoruz. Lig uzun, sağlık olsun.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 09:39 

Ankaragücü maçından sonra ilaç gibi geldi. Kocaelispor bu ligde nasıl oynayacak bunuda görmüş olduk. Biraz sabır gerektiren bir futbol yapısı var reşit akçayın. Bizim gibi camialar için zor oluyor bu süreç. Ama geçen yıl sonunda gördük ki istediğini yapan ve yaptıran bir teknik direktörümüz var.
Semih yetersiz kabül ama mücadelesi, isteği oynattırıyor. İlk yılında orta açamayan semih bugün 1. Ligde cisseden daha verimli oynadı bence. Musa nizam kadrodaki yerini sağlamlaştırdı, Korcan iyiydi, bahattin ciddi anlamda gevşek bir topçu soldan geldiği pozisyonda sağa tissdele çıkarsa büyük oranda 2. Golü bulmuştuk. İlyas kubilay ve tissdel oyuna girdikden sonra ileriye daha rahat çıktık. Kontra oynayacaksak benhur tisdell ilyasa iyi iş düşüyor.
Ben yinede bir murat cemi aradım ve tabi iyi bir santrafor şart. Taner gülleri olsaydı 2 tane atmıştı bu maç ☺️

Harbiden murat cemin bizde parlamasını isterdim. Ama omolo transferinden sonra bu sene zor.

Edit: dilaveri unutmayalım. Şu takımda son 30 dk ya da ilk 60dk iş yapar, yapmalı.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 10:15 

Mehmet Altıparmak zeminden şikayet etmiş gelen her hoca şikayet ediyor keşke biri çıkıp da mahkemeye filan verse veya Tffye şikayet etseler yoksa bu başımızdaki Gsgm müdürü ve personelleri hiç birşey yapmayacaklar İnsan utanır koca 3 ay bakım yapma ligler başlasın bakım yap koca stad yapılıyor ama zemin leş keşke hibrit çim yapma ihtimali olsa

Mustafa hoca hala Kocaelispor’a geldiğinin farkında değil 1 puana sevinecekken 3 puan aldık demek benim zoruma gidiyor yani varsa sıkıntı yönetimle çık anlat ama böyle demeçler cidden yakışmıyor yine toplantıda forvet alınacak demiş daha geçen adam alındı forvet dediler dinoyu neden aldın derler adama Dino hocanın istediği adammış şimdi baktı gördü iş yapmaz forvet alacağız yazık günah verilen paralara Bal ligine kadar düşen bir camiayız bu kulübün taraftarlarıyız tarlalarda Abidik gubidik mahallerde maç oynanırken 1 maça bile gelmeyenlerin paraları saçma sapan transferlere yatırmasına çok ayar oluyorum

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 12:25 
Kullanıcı avatarı

Dün maçın ikinci yarısına bakabildim.
Maç bir o tarafa bir bu tarafa gitti geldi. Bir ara halı saha maçı izler gibi izledik maçı.
Samsunsporun kadrosu iyi ama hazır değiller.
Samsunspor forvetleri biraz dikkatli olabilse galibiyet bile gelebilirdi.

Kocaelisporun bana göre kadrosu bu lig için müsait değil belki de hazır değiller. Bu şekilde futbol oynarlarsa bu şekilde belki bir defa belki de iki defa üç puan alırlar. Şans yanlarındaydı.

Ek olarak Kocaelispor stadı Türkiyenin açık ara en iyi tribün yapısına sahip stadyumu.
Umarım pandemiyi yener, şu stadyumda full seyircili maçlar izleriz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 14:14 
Kullanıcı avatarı

Samsun’dan unıversıteden arkadaşım gelmesı vesılesıyle 2 sene sonra ılk kez maça gıttım.
Çöp kokusundan gözlerim yandı bu lokasyona stad yapmak cinayete teşebbüsüdür

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 14:40 

Maçtan önce de demiştim Kocaeli'ye her ne kadar şansımız tutsa da bu maç için ümidim yok diye. Kocaelispor'u tebrik ederim galibiyetten dolayı. Pandemiden dolayı ligler iptal edildiğinden bugüne kadar 2 sene geçti ve o 2 senede doğru düzgün forvet bulamamak cidden büyük meziyet. Gol lazimken 90. dakikada Tomane'yi çıkarıp Barış'i almak da ayrı bir meziyet. Dippa 3-4 gün önce geliyor, oyuna girip golünü atıyor, Emre Mor 2 gün önce açıklanmasına rağmen süper ligde oynuyor ama aldığımız adamlar hazır olmadığı için kadroya dahil edilmiyor. Bunu da ayrıca tebrik etmek lazım. Boli o kadar pas hatası yapmasına rağmen oyunu geriden Boli üzerinden kurmaya çalışıyoruz. Acayip bir mühendislik ürünü olmuş bizim takım. Emeği geçenleri saygıyla selamlıyorum

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2021, 15:08 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Mehmet Altıparmak zeminden şikayet etmiş gelen her hoca şikayet ediyor keşke biri çıkıp da mahkemeye filan verse veya Tffye şikayet etseler yoksa bu başımızdaki Gsgm müdürü ve personelleri hiç birşey yapmayacaklar İnsan utanır koca 3 ay bakım yapma ligler başlasın bakım yap koca stad yapılıyor ama zemin leş keşke hibrit çim yapma ihtimali olsa

Mustafa hoca hala Kocaelispor’a geldiğinin farkında değil 1 puana sevinecekken 3 puan aldık demek benim zoruma gidiyor yani varsa sıkıntı yönetimle çık anlat ama böyle demeçler cidden yakışmıyor yine toplantıda forvet alınacak demiş daha geçen adam alındı forvet dediler dinoyu neden aldın derler adama Dino hocanın istediği adammış şimdi baktı gördü iş yapmaz forvet alacağız yazık günah verilen paralara Bal ligine kadar düşen bir camiayız bu kulübün taraftarlarıyız tarlalarda Abidik gubidik mahallerde maç oynanırken 1 maça bile gelmeyenlerin paraları saçma sapan transferlere yatırmasına çok ayar oluyorum
Mustafa hoca öyle dememiş abi,diyecek kadar kendini ve camiayı bilmeyen birisi de değil.Youtube da videosu var.Bu ligte bir puan bile çok değerliyken 3 puan aldık diyor.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Cavani17, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GrandeAltay, mmcg, Proudhon

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye