Zaman: 17 Ağu 2022, 17:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 3.Hafta | Kocaelispor - Samsunspor
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 09:52 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
SinekValesi41 yazdı:
Samsun bize hep ters gelmiş bir takım çok bir umudum yok bu maçta

Ters gelmeyle alakası yok aslında iyi gününde olan kim varsa hep o kazandı hele 2001 senesinde 10 kişiyle yendiğimiz bir maç var asla unutamam ama diyorum biz bu kadroyla küme düşmeyelim gerçekten bu senenin en büyük başarısı olur alınan yabancı oyuncuların hesabı er ya da geç sorulacak sayın filozof hocamız bu hafta giderse yeni gelen hoca hiç biriyle çalışmaz

Geçen senede aynı muhabbet yapıldı, yaptınız. Sonuç ?
Adam playofftan bizi çatır çatır çıkardı.
Herkesin camiası kendine göre futbol biliyor, Türkiye'de futbol bilen olsa ülke bu halde olmaz.
Ülke olarak futbol bilgimiz yok bizim. Bu oyunu bilmediğimiz çok açık değil mi niye bu açıdan bakmiyorsun?
Bildiğimizi sandığımız doğrular yanlış olamaz mı ya ?

Daha 2 hafta olmuş hocaya hakaret, futbolculara hakaret.
Sene sonu play off oynatsa bu takıma ne diyebileceksin?

Ben futbolda istikrardan yanayım arkadaş sürekli hoca değişen kulüplerin halinide görüyoruz. Adamın en azından bir futbol felsefesi var ve zaman istiyor. Süper lige çıkarsa dahi hocayla devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Mustafa Denizli Altay örneğinde görüldüğü gibi.
Cikamasakta canı sağolsun, yoğun bakımlar da takımla yatıp takımla kalktı. Nefes alamazken cep telefonundan takım için görüşmeler yaptı.
Bir futbolcu sakat sakat oynamaya çalışsa bayilirsiniz, hoca bu ya hoca.

İlk gördüğüm yerde elini öpeceğim, adam gibi adam.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 10:06 
Kullanıcı avatarı

Samsunspor muhabbeti gecikince 2007 senesinde 4-3 yenildiğimiz Burhanın orta sahaya yakın yerden attığı gol aklıma gelir. Hep mi ters gelir bir takım bize ya. Hiç umutlu değilim maçtan. Beraberlik bile zor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 10:13 

Son üç deplasmanda da tribündeydim .
Güzel keyif almıştık.

Her ne kadar şansımızın tuttuğu doğru ise de takımların performansı önemli.
Kocaeli'nin bu maça önceki kayıplarından dolayı motive çıkacak olması beni çekindiriyor.

Melih'in topla hızlı çıkacağı bir maç olabilirdi. Eksikliği iyi olmadı.

Deplasman, Kubilay ve Bahattin performansını merakla bekliyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 10:42 

Kocaelispor deplasmanı bu sezon ligde en zorlu deplasmanlardan biri olacaktır. Erkenden Kocaeli'ye gitmek hem rakibin tam anlamıyla hazır olmaması hem de Kocaeli tribünlerinin passolig, aşı gibi durumlar sebebiyle tam havaya girememiş olması sebebiyle bizim için ciddi bir fikstür avantajı oluşturuyor. Bu avantajı iyi değerlendirip üç puanla dönersek harika olur. Geçen haftaki ilk on bire göre yalnızca sakatlık sebebiyle Melih-Çinari değişikliği bekliyorum. Karşılıklı gollerin olacağını ve zor da olsa kazanacağımızı düşünüyorum.

Kocaelispor'a bizden sonraki maçlarında başarılar dilerim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 13:55 
Kullanıcı avatarı

Samsun maçı çıkış maçımız olur diye düşünüyorum. Tam istediğimiz gibi bir rakiple oynayacağız. Saldıran, sürekli hücum düşünen bir takım Samsun. Bizim MRA hoca'nın en sevdiği rakip takım tarzıdır. Milli maç arasından sonra ki 3 maçı da alacağımızı düşünüyorum. Bu maçla seriye başlarız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 16:03 
Kullanıcı avatarı

Tam bir futbol şehri Kocaeli, normal zamanda olsa tribünler tıklım tıklım olur, o tribün önünde maç çok başka havada olurdu.

Transferlere erken başlamanın faydalarını oyun olarak görüyoruz. Geçen hafta oynayan kadroda Melih Okutan dışında herkes neredeyse kamp başlangıcından beri birlikte çalışıyorlar.

Melih'in hafif sakatlığı var ve kadroda olmayacak, Fofana hazır değil ve henüz Darri ayrılmadığı için kontenjandan dolayı lisansı çıkmadı, Cinari ya da sürpriz şekilde 18'lik Polat Polat sağ kanatta oynayabilir.

Diomande hazırsa Gökhan Karadeniz'in, Barış Başdaş hazırsa da Boli'nin yerine oynaması bir tık ileri götürür bizi.

Defansı Balıkesir maçı gibi ilerde kuracağımızı sanmıyorum. Ha öyle olursa en az 6-7 gollü bir maç izleriz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 16:16 
Kullanıcı avatarı

Bugün Hakan Yağcıoğlu Samsunspor maçının skoru ne olursa olsun 15 günlük milli arada MRA hocanın bırakacağını yazmış. Ne kadarı doğru ne kadarı yanlış kendisine kalmış artık.

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 16:33 

Hoca illa gitsin diyor herkes de hoca gitse ne olacak? Biraz sabır diyor adam başından beri. Kaldı ki herhangi biri de demiyor bunu geçen sene de biraz sabır demiş ve sonucunu aldırmış birisi olarak diyor. Biraz sabretmek, takıma destek olmak çok mu zor? Eleştiri yapıyoruz, ben de yapıyorum. Ama 2.hafta hoca göndermek, takımdakileri kovmak nedir allah aşkına? Hocanın ilk maç 11'i, bu maç değişiklikleri hata mesela. Bu eleştirilir amenna. Ama bana kelle isteniyor gibi geliyor. İşler kötü gitti hadi bi kelle alalım. Bize lazım olan istikrar, eleştiri olacak hoca da kendini düzeltecek. Yıka boza hangi takım ilerlemiş ki biz ilerleyelim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 16:40 

Hocanın tepki çekmesinin nedeni maç sonunda ki açıklamalar bence
Başarısızlık varsa yönetimindir, Türk hocalar olarak sürekli kovulma korkusu içindeyiz vs çok enteresan laflar etmiş
Rakibi çok kötü durumda yakalamışken son 30 dakikada takımı geri çekip beraberliğe yattık resmen, nedeni olurda puansız döneriz kovulurum korkusuysa trajik.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 16:47 
Kullanıcı avatarı

Yönetimin yaptıkları ile söyledikleri arasında çok fark var. Beklentiyi yükselterek sonuçlara göre bombayı teknik heyetin üzerine yıkıyorlar. Gerçek dışı hedeflerden bahsediyorlar. Hoca da bunu bastırarak yönetime yükledi. Bence bu noktada bir anlaşmazlık olabilir. Görevden kendi değilde yönetimden istemeyenler olabilir. Büyük bir tazminati da yok diye hiç düşünmeden karar alırlar. Normalde hocaya çok güveniyorlardi. Teknik direktör olarak olmasa bile direktör olarak görev yapıp geleceği planlar diyorlardı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Atmaca, Bing [Bot], BlickfangUltra, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inciraltı, sencokyasa1925, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye