Zaman: 03 Tem 2022, 08:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Bandırmaspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2021, 23:51 

Manaj transferinden sonra pote ile yollar ayrıldı doğru hamlenin üstüne 2. Çok doğru hamle olmuş oldu

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2021, 07:39 

Pote ile yolların ayrıldığı resmi olarak açıklanmadı. Ama tabi ki de Manaj Pote'ye göre 10 gömlek üstün. Evet Pote çok saygı duyulması gereken bu ligde 2 kere gol kralı olmuş bir isim. Şampiyonlar liginde bile çok klas goller atmış bir isim ve hala milli takım oyuncusu ama yaş 36. Artık tamam demesi gerekiyor. Pote giderse sevinmem. Kalırsa üzülmem. Büyük tecrübe ve takımın abisi olabilir. Gitse de kalsa da onu hep güzel hatırlarım. Yaşına rağmen 8 gol 4 asist ile katkı verdi bize. Örneğin Del Valle'nin gittiğine zerre üzülmedim. Çünkü 1 maç var 8 maç yoktu. Ama Pote büyük adam ve bizim formamızı giymesi bile mutluluk verici.

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2021, 13:56 

Yeni sezon hayırlı olsun. Kaliteli ayaklar ve bol emek ile giriyoruz sezona.

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2021, 11:04 

Mehmet Özcan Bandırmaspor'da. Son iki transferimize çok sevindim. Arb Manaj ve Mehmet Özcan ikisi de çok genç ve kaliteli futbolcular. İlk maçta rakibimiz genç takım ile oynadığı için bu haftasonu oynaacağımız maçı çok merak ediorum. Menemenspor'u yenip ikide iki yaparsak harika başlangıç olur.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 01:36 

Mulumba sen neymişsin be abi alıyon veriyon oyunu açıyon ben yoruldum statda takip ederken o yorulmadı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2021, 01:00 

Beşiktaş'tan Bilal Ceylan'ı almışız 1 seneliğine. Lokman Gör ve Hakan Bilgiç'in mevkisinde oynuyor. Daha 17 yaşında. İş yapar mı bilmiyorum ama oynatmayacağımız çocukları almasak daha iyi. GSden Süleyman Luş var. Gökay Güney var süre alamıyorlar. Beşiktaş bu çocuğu büyük yetenek diye almıştı geçen sezonun yarısında. Böyle oyuncuları kiralayınca deneme tahtası gibi hissediyorum kendi takımımı. Bizde olursa olacak olmazsa gönderecekler. Ulan madem büyük yetenek kendiniz geliştirin futbolcunuzu. Öğretin, tecrübe kazandırın. Cidden gençler hiç değer görmüyor bizim ülkede. Avrupada ise tam tersi. Adamlar yetenek gördüğü futbolculara herşeyden çok değer verip üzerine düşüp geliştiriyorlar. Bizde ne güzel al çocuğu 3 kuruş paraya, geliştirmek için emek verme, şans verme. Kirala kendisi gelişsin. Olmuyo işte öyle.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2021, 10:00 

banbangümgüm yazdı:
Beşiktaş'tan Bilal Ceylan'ı almışız 1 seneliğine. Lokman Gör ve Hakan Bilgiç'in mevkisinde oynuyor. Daha 17 yaşında. İş yapar mı bilmiyorum ama oynatmayacağımız çocukları almasak daha iyi. GSden Süleyman Luş var. Gökay Güney var süre alamıyorlar. Beşiktaş bu çocuğu büyük yetenek diye almıştı geçen sezonun yarısında. Böyle oyuncuları kiralayınca deneme tahtası gibi hissediyorum kendi takımımı. Bizde olursa olacak olmazsa gönderecekler. Ulan madem büyük yetenek kendiniz geliştirin futbolcunuzu. Öğretin, tecrübe kazandırın. Cidden gençler hiç değer görmüyor bizim ülkede. Avrupada ise tam tersi. Adamlar yetenek gördüğü futbolculara herşeyden çok değer verip üzerine düşüp geliştiriyorlar. Bizde ne güzel al çocuğu 3 kuruş paraya, geliştirmek için emek verme, şans verme. Kirala kendisi gelişsin. Olmuyo işte öyle.

Hakan ve selçuk için takım bulmaları istendi. Doğru bir hamle

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2021, 11:24 

Guido koçer ,Levent ve Okan ın yanına Bilal de gelince Hakan boşa çıktı .Açıkcası ben Hakan ın performansı nı beğeniyordum .Sonradan aldığı sürelerde oldukça istekli ve hırslıydı sadece aşırı zayıf..Hakkında hayırlısı neyse o olsun
Selçuk içinde aynı şeyleri söyleyebiliriz takımda kalmasını isterim .Ama Artık yola çıkılmış eski futbolcun ıkı senedir kadroda lig başlamıs 2 hafta sonu takım bul demek hoş bir davranış değil

Düştüğümüz sezon İsmail Ertekin döneminde şampiyon kadrodan çocukları ligin ilk maçından önce göndermenin hatasını nasıl yaşadıysak aynı tecrübeyi umarım tekrar yaşamayız.( maddi veya topçulardan gelen bir talep yoksa )

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2021, 12:21 

berkutay yazdı:
Guido koçer ,Levent ve Okan ın yanına Bilal de gelince Hakan boşa çıktı .Açıkcası ben Hakan ın performansı nı beğeniyordum .Sonradan aldığı sürelerde oldukça istekli ve hırslıydı sadece aşırı zayıf..Hakkında hayırlısı neyse o olsun
Selçuk içinde aynı şeyleri söyleyebiliriz takımda kalmasını isterim .Ama Artık yola çıkılmış eski futbolcun ıkı senedir kadroda lig başlamıs 2 hafta sonu takım bul demek hoş bir davranış değil

Düştüğümüz sezon İsmail Ertekin döneminde şampiyon kadrodan çocukları ligin ilk maçından önce göndermenin hatasını nasıl yaşadıysak aynı tecrübeyi umarım tekrar yaşamayız.( maddi veya topçulardan gelen bir talep yoksa )

Teknik ekibin verdiği karar doğrultusunda takım bulmaları istenmiş. Tamam ellerinden gelen katkıyı verdiler ama kadroda şişti.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2021, 20:40 
Kullanıcı avatarı

Beşiktaş taraftarının Bilal Ceylan transferinden sonra yorumları çok saygısızca.

Diyorlar ki, 1.Lig'de oyuncu gelişir mi?

Yahu Milli takımın yarısı 1.Lig çıkışlı çocuklardan oluşuyor.

Diyorlar ki, Hollanda, Almanya, Belçika liglerine gönderin bu çocukları.

Akıl var mantık var, senin oynatmadığın adamı Avrupa kulüpleri neden oynatsın? Şampiyonlar ligine şampiyonunu bile gönderemeyecek bir ligdesin sen. Her Avrupa'ya gittiğinde tokat manyağı olduğun yerlerden bahsediyorsun. İnsan yerini bilmeli.

Diyorlar ki, oynama garantisi olsun en az 15 maç oynasın.

Yahu Bandırmaspor'u ne sanıyorsunuz siz? Sizin oynatmadığınız oyuncuya burada neden garanti verilsin? Öyle saçma düşünce olabilir mi? Hak ederse buyursun oynasın, başımız üzerine. Hak etmiyorsa garanti diye bir şey nasıl düşünülebilir?

Geçen sezon Gökay Güney hak etti süre aldı. Bu sene Süleyman Luş ve Bilal Ceylan'ı görücez.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye