Zaman: 24 Oca 2022, 00:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2476 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 248  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 00:30 
Kullanıcı avatarı

Ey Göztepe'yi yönetenler (kimse onlar artık onu da bilmiyoruz.)

Şu sahaya çıkardığınız adamlar için dünyanın bilet parasını isteyip mız mız geri çektiniz ya. Bu takım göğsünde arma olmasa on para etmez.
Ama kaçırdığınız bir şey var. biz amatörde oynarken de armamız vardı. Hem de pırıl pırıl.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 00:42 
Kullanıcı avatarı

bu takım yetersiz dedikçe "KEMİK KADRO YİEEAA" diye savunanlar vardı. Geçen seneki kadrodan Halil'i ve Obinna'yı çıkar, al kucağına kemik kadroyu oyna dur.

sol bek-sağ bek-Soner'in yerine 8 numara-Forvet+TEKNİK DİREKDÖR

maç sonu o rezilliği yapanları da kameradan tespit edip bir daha stada sokmayın. ben bu kadar ap.allık görmedim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 08:24 

Güney şuurunu yitirmiş. Hem herhangi bir saygısızlık yapmamış, elinden geleni yapan ama TAMAM KABUL, YETERSİZ/KÖTÜ vs. oyuncunu yuhala, hem de takımı çağırıp 1 ay sonraki maç için ayar ver. Şuursuzluk bu, başka kelime aklıma gelmiyor.

SAĞ BEK+FORVET transferi olmadan bu sene zor biter. ya da bir mucize olacak sistem/şablon değişecek.

Nereden baksan karın ağrısı bir sezon bizi bekler.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 09:23 
Kullanıcı avatarı

Yetersiz olan kadro değil, teknik direktörümüz. Sağ bek, forvet, 8 numara gelse takım uçacak sanki.

Takımı ve ligi tanıyan biri 2. yarı gol yeme ihtimalimizin arttığını görürdü. Buna rağmen sanki çok iyi oynuyormuş, %100'lük goller kaçırıyormuşuz gibi müdahale etmedi. Yapılan değişikliklerin tamamı plansız, rasgele yapılan değişiklikler. Giren oyuncular amaçsızca kendilerini paraladı. Taktik olmayınca bir işe yaramadı tabii.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 09:28 
Kullanıcı avatarı

Sağ bek sol beki geçtim, millet ilk 11 oynayacak topçuları çatır çatır transfer etmiş, biz yedekten girip oyuna etki edemeyen adamları doldurmuşuz kulübeye. Beğenilmeyen Tripiç bile daha fazla etki ederdi.
Torpilli iki bek arkadaşı oynatacağız, taraftarda kimmiş, ne anlar diyen artık yönetici mi, hoca mı her kim ise bu yanlıştan dönmeli.
Rakip takımlar bu şuursuz inat yüzünden daha çok puanı alıp gider.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 11:56 

Pek takıntılı bi herif değilimdir ama Ünal Karaman açıklanmadan önce de (hatta o zaman Başakşehir'den ayrılmamıştı daha.) Okan Buruk ile bizim futbol felsefemiz birbirine çok yakın diyordum. Sezon başında da Ünal Hoca ile devam etmemek lazım diyordum. Bugün geldiğimiz nokta ortada. İsterse üst üste 5 maç kazansın. Çok iyi insan olabilir önemli değil ama Ünal Karaman ile geçirdiğimiz her hafta, her gün, her dk kayıp yazar bize. Sezonu tamamlama ihtimali görmüyorum kesinlikle...

Transfer politikasını eleştiren arkadaşlara da katılmıyorum asla. Hem 2.haftada karar verilmez buna. Hem de o kadar yeni adam almışken dün oynayan tek isim Dino. Bu isimleri takıma adapte etmek benim işim değil. Türk oyuncuların fazla olması benim de hoşuma gidiyor ama bu işi yerli oyuncu fetişine de döndürmemek lazım. Bu hafta da Sivas deplasmanı var. İşimiz çok zor. Bir an önce değişiklik yapmak şart...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 12:29 

Golde Tetteh tek hareketle iki oyuncuyu birden geçiyor. (5-15)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 12:35 

Sepil başkanın bonservis vererek genç oyuncu almaya başlaması biraz zaman aldığı gibi bu devamlı hoca değiştirmek istemiyorum işini aynı bu şekilde bir an önce devreye sokması lazım. Türk futbolunda 3 ayda 1 takım değiştiren hocalardan kurtulup adam akıllı isimlere yönelmemiz lazım.

Ayrıca hocaların biraz da kendi sesini çıkartabilmesi önemli. Mehmet Sepil 4 saatlik röportajda Göztepe'nin bir oyun tarzı olacak ve ona göre hocalarla anlaşıp tarzımızı yansıtcaz demişti. Altınordu, Antalya ve Malatya maçında bizim bir oyun tarzımız var mı ? Ben mi göremedim. Hatta düşmemeyi garantilediğimiz için ve Beşiktaş maçı olaylarından dolayı kaynadı arada ama son 9-10 hafta takım puan alamadı. Unutulmayıp üstüne gidilseydi belki aynı hoca ile başlamazdık.

Ünal hoca ilk röportajda transferde arkadaşlar çalıştılar ve o isimlerle anlaştılar diyor. E sen naptın hocam istemiyor musun önermiyor musun önüne konulan her şeye tamam mı diyorsun. İyi insanların kazanmadığı bir zamandayız kusura bakmasın.

2 kötü sonuca eleştiriyormuş gibi olmasın. Geldiği günden beri yazdığım şeyler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 12:44 

Dino harici transferlerin hepsi ptt seviyesinde.sepilin karakteri bu onu anladık ama bu memlekette ben bu transferlerle lige başlamam diyebilcek bi teknik adam kalmamış.dünkü malatyayla el ele düşeriz bu sezon bi o kadar kötü ve boktan takım kurmuş sepil sağolsun.
Bir lafımda bizi sümüklü böceklerle muhattap eden kale arkasına.adamların kalibresi izmir çukurunda suriyeli ve sivaslıların çok gerisinde insan utanır güzelim stadda gereksiz takımların ismini zikretmeye inşallah son olur

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 12:57 

Yazılacak çok şey var bu Malatya'ya evinde puan vermek yani tebrikler gerçekten ,
Bu taraftar 2 yıldır bek diye bağırıyor tahta açılır açılmaz bek almamız lazimken, takımın en iyi oyuncusunun (Halil) bölgesine Portekiz'den oyuncu aldık İlk ,
Yapılan transferler konusunda daha birşey görmedik takım zaten kötü baku veya tijanic 70 dk top oynmayan takıma girip tek başına maçı alacak değil herhalde

Transferler politikası başka birşey kadro mühendisliği başka birşey , yapılan transferler yaş potansiyel vaad etmesi açısından doğru destekliyorum fakat kadro mühendisliği konusunda çok kötü,
Acil bir ihtiyaç olan bölgelere yapılamayan transferler olsun oyun sistemimiz ile alakası olmayan transferler olsun gayet kötü ..

1-Şerif kanat forvet oynayacaksa arkasında çok sağlam bek olması lazım , ha eğer bildiğimiz düz kanat oynayacaksa şeriften olmaz oynayamaz,

2- Soner ve 10 numara (beykan olur tijanic olur) aynı anda sahada olursa yumuşak Orta saha ve sonerin geriden ağır ve kanatlar oyun kurma çabaları sonucunda 10 pozisyonu fonksiyonunu yitiriyor

- Soner olacaksa önlibero ve 2 tane 8 numara ,(bunların biri Soner olabilir )tarzı oyuncu ile kurgu olmalı
-illa 10 numara ile oynayacaksak arkasında 2 tane dinamik hızlı oyun oynayan orta saha olması lazım yani sonersiz olması lazim yani bu tarz detaylar var oyunumuzla ilgili ( anlatmak istediğim sonerin kötü olduğu değil rol tanımı ve takım sistemi Soner benim gözümde daha çok yalancı bir 10 numara tarzında oyuncu)

Bu arada sistem onu bunu herşeyi geçtim takım 2 tane bek diye bağırıyor , iki bek belki bizi uçurup kacirmayacak ama bari biraz futbol izleriz

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2476 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 248  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 10Batalla, Bing [Bot], cepni, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Michy, ozerctnky, TATÜ

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye