Zaman: 28 Kas 2021, 20:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 87 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Hafta | Ankaragücü 0 - Kocaelispor 0
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 22:17 

Ben kendimi hazırlamıştım böyle bir oyun ve skora. 2 takımı da izleyenler, hocalarını ve kadrolarını bilenler için de sürpriz olmamıştır.

Ancak, Kocaeli bizi bu kadar kroke halde yakalamışken nasıl bastırmaz, nasıl skor yapmaya çalışmaz aklım almıyor. Tribünde istifa sesleri, aptallaşmış oyuncular ve bunu izleyen Kocaeli..

Bizde şu çok kötü oynadı diyebileceğim bir oyuncu yok. Çoğu da öyle veya böyle bu ligi kaldırır. E o zaman bu takım niye hiç bir şey üretmiyor. Cevap basit, Teknik kadro yetersizliği. Olmayacak. Belli bu. Uzatmanın manası yok. Şimdi veya 10 hafta sonra bu adam gidecek. Ne kadar çabuk o kadar iyi. Yeterli bir teknik ekip bu takımı ilk 6ya sokar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 22:21 
Kullanıcı avatarı

Ankaragücü taraftarı neden maçta sürekli yönetimi istifaya çağırdı
Yeni secilmislerdi galiba transfer de yaptılar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:00 

serhat5552 yazdı:
Sadaev yazdı:
Yönetiminin ayrı, getirdiğiniz teknik direktörün ayrı, kurduğunuz kadronun ayrı...

Bu ne rezalet kardeşim? İlk haftadan tribünü terk etmeler, tribünde kavgalar, içeride 1000 kişi. Bu mu bizim mevzumuz? Bu mu Ankaragücü davası? Kusura bakmayın ama biz kafamızı gözümüzü bu yüzden dağıtmadık.

Tribünler sonuna kadar haklı, bu kadar ruhsuz oyun olmaz, ikinci yarının ortalarında, orta sahanın ilerisinde topla buluşan oyuncu sahilde gezintiye çıkmış gibi giderken taraftarın isyanıyla önünün açık olduğunu farkedip hareketleniyor, takım sürekli geri oynuyor, orta sahadan kaleciye verilen bir sürü pas var ileri oynayabilecekken.

Ankaragücü oyuncularının hala hazırlık maçı yaptıklarını düşünür gibi halleri var.

O pozisyon resmen gecenin özetiydi Abdullah Durak’ın koşmaya niyeti yoktu tribün ana bacı başlayınca zoraki gidiyim dedi üç metre topu süremeden kaptırdı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:03 
Kullanıcı avatarı

kör dövüşü oldu resmen. benhur becerikli olsaydı rahat kazanmıştık. kötü değiliz ama iyi de değiliz. 3-4 hafta sonra daha net konuşabiliriz belki. başkente selamlar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:42 

Hoca basın toplantısında "eğer bir takım iyiyse bu yönetim sayesindedir, kötüyse de yönetim yüzündendir" demiş. Direkt olarak yönetime bir gönderme gibi söylememiş ama mesaj mı veriyor anlamadım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:49 

Maça gelmeyenler de gelip stadı terk edenler de hakaret ve küfür etmeden tepki gösterenler de çok iyiydi. Özellikle sağ kapalı çok iyiydi. Maratonda keşke hep böyle grup olmasa. Maraton sayesinde takım 2.yarı bir iki atak yapabildi.
Ben hocaya hiç kızmıyorum. Herkese böyle bir fırsat geçmez. Asıl suçlu yönetim. Bazı iyi niyetli arkadaşlar,menajerler başkanı kandırıyor demiş de sizce bu tarz adamlar kandırılır mı? Hepsi birlikte çalışıyor.
Bir grup hariç herkese teşekkürler çok iyi tepki oldu ilk maçtan. Takım yok olmaya doğru giderken tepki göstermeyenler utansın!

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Hafta | Ankaragücü - Kocaelispor
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:50 
Kullanıcı avatarı

Angora06 yazdı:
Kör dövüşü gibi maç olur, az ya da sıfır gollü beraberlik banko. Taraftar önünde yenilmemek için her şeyi yapar dalcı.

Şaşırtmadı. Sol bek çıkarıp sol bek, ön libero ön libero soktu. Amatörün de amatörü, aşırı öngörülebilir bir şahıs. Durduğu her saniye zarar. Olmayacak, olduramayacak. En iyi ihtimalle 5. haftanın sonunda kapının önüne konulacak, 1 2 ay boyunca da günah keçisi olacak. Yine de bu takımın bu hale gelmesinde etkisi olan kişiler sıralamasında en sonlarda...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:57 

15 senedir iyi kötü maçlara giderim. futboldan da az çok anladığımı da düşünürüm. böyle kötü ankaragücünü gördüğümü hatırlıyorum. bu takım ne kadar kötü olabilir dedikçe daha kötü oluyor. dibi gördük derken daha da dibi çıkıyor. gelen gideni sürekli aratıyor. yok yönetim şöyle güçlü yok böyle iyi niyetli muhabbetlerini geçelim artık. borçları kapatacak falan filan resmen hikaye geliyor bana. bunu yapacak yönetim en azından biraz gençlere yönelir. hadi alper endri kitsou börven filan kalmak istemedi ve gitti diyelim ama berke suat ender gibi gençler niye gitti gidiyor. biz bu futbolu izleyecek ne yaptık. futboldan anlamıyor olabilirsiniz ama bugün ki oyunu zerre futboldan anlamayan bile ne oynadık biz diye sorgular. kaleye şut yok ya şut yok. sürekli geri oynamalar falan filan gerçekten çok komik. orta saha çıkarıp orta saha almak filan nedir. gerçekten aklım ermiyor. 2 haftada şans eseri alınmış 2 puan var. şu 2 haftanın tek olumlu tarafı bu....hayatta izlediğim açık ara en kötü maçtı.

sol kapalı ile bekar evi yönetim uyuma taraftarın dışarı da diye bağırdı ama olayı anlamadım. aşılı olupta giremeyenler mi oldu yoksa var olan kuralları hiçe sayarak mı girmeye çalışan bir ekip vardı? bilgisi olan var mı? bir de kavga filan çıktı dediler ama olay nedir??

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 08:17 
Kullanıcı avatarı

2 takım da çok rezil bir futbol oynadı. Son yıllarda izlediğim en sıkıcı maçtı gerçekten.

Bizim takım tam bir bomba. Korcan böyle pozisyonsuz bi maçta bile hata yapmaya çok yakındı. Tam bir saatli bomba, asla güven vermiyor.

Tisdel denen arkadaşı bu takıma kim getirdiyse acilen yargılanmalı ve soruşturma açılmalı. Bizim tribünden en az 100 kişi biliyorum bu adamdan daha iyi oynayacak.

Benhur’u beğeniyorum ama çok saçma goller kaçırıyor. Sanırım 1.lig için yeterli seviyede değil.

Dino.....

Ankaragücü camiasına kalan maçlarda başarılar. Gerçekten onlar da çok kötüydü ama toparlayacaklardır

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 08:29 
Kullanıcı avatarı

gecekondu19106 yazdı:
15 senedir iyi kötü maçlara giderim. futboldan da az çok anladığımı da düşünürüm. böyle kötü ankaragücünü gördüğümü hatırlıyorum. bu takım ne kadar kötü olabilir dedikçe daha kötü oluyor. dibi gördük derken daha da dibi çıkıyor. gelen gideni sürekli aratıyor. yok yönetim şöyle güçlü yok böyle iyi niyetli muhabbetlerini geçelim artık. borçları kapatacak falan filan resmen hikaye geliyor bana. bunu yapacak yönetim en azından biraz gençlere yönelir. hadi alper endri kitsou börven filan kalmak istemedi ve gitti diyelim ama berke suat ender gibi gençler niye gitti gidiyor. biz bu futbolu izleyecek ne yaptık. futboldan anlamıyor olabilirsiniz ama bugün ki oyunu zerre futboldan anlamayan bile ne oynadık biz diye sorgular. kaleye şut yok ya şut yok. sürekli geri oynamalar falan filan gerçekten çok komik. orta saha çıkarıp orta saha almak filan nedir. gerçekten aklım ermiyor. 2 haftada şans eseri alınmış 2 puan var. şu 2 haftanın tek olumlu tarafı bu....hayatta izlediğim açık ara en kötü maçtı.

sol kapalı ile bekar evi yönetim uyuma taraftarın dışarı da diye bağırdı ama olayı anlamadım. aşılı olupta giremeyenler mi oldu yoksa var olan kuralları hiçe sayarak mı girmeye çalışan bir ekip vardı? bilgisi olan var mı? bir de kavga filan çıktı dediler ama olay nedir??

Aslında herseyi biliyorsun ama yalandan soruyorsun gibi geldi ya kardesim , yine de cevap verelim

Yonetim dun sabah bize 2. Aşıyı olupta 14 günü dolmamış kişileri tribune aldiracaklarini soyledi "mesela benim 2. Aşıdan 11 gün geçmişti dün. 3 günle girememistik" ancak emniyet , tff ve sağlık bakanlığı ile konuştuğu söylenip, izin alındığı bilgisi gelmesine rağmen , içeri giremedik. İnsanlarda haliyle gerildi , sol kapalida hem kendi ekipleri, hemde biz giremediğimiz için tribünden ayrıldı. Bana gore tribun duruşu olarak güzel hareketti.

Takima ve hocaya gram güvenimiz kalmadı. Cok cok acil hocanin değişip, 2 tane nokta transfer yapılması gerek.

Transferleri yapan ve yaptıranlar içinde daha 2. Hafta olduğu için çok bisey yazmayalım ama bu takımla olmaz , ilk 6 bile hayal olur. Tamam 3 4 hafta sabredelim , tabiki takim oturmamış, eksikler cok vs ama bu takımla yol yürünmez. Denizlispor maçından sonra duruşumuz daha da netleşir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 87 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: banadonis, Bing [Bot], burakerdim, BVB, cordelia1912, fikofik, FONTE, Gelivera, Google [Bot], Google Adsense [Bot], king10bucuk, Majestic-12 [Bot], mucohan, Samudio, StrangerThings, tarihyazar, VioBJK, vosvos, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye