Zaman: 27 Eki 2021, 02:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 358 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 2021-2022 Transfer Dedikoduları ve Gerçekleşen Transferl
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2021, 15:20 
Kullanıcı avatarı

3-4 gündür bizle de adı geçiyordu ben belki memleketi olduğu için ikna ederler yoksa süperligde her türlü takım bulur diye düşünürken Bandırmaspor almış. Çok iyi transfer.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2021, 15:57 
Kullanıcı avatarı

2 sezon önce bir çıkış yapmıştı ama o potansiyelinin altını hiç dolduramadı ki. Tabi hala genç, üstüne koyabilir. 1. ligde kalmasına şaşırmadım ben. Süper Lig yapabilirdi ama rotasyon oyuncusu olurdu diye düşünüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2021, 16:19 
Kullanıcı avatarı

Başkanın bahsettiği sol bek muhtemelen Lyon'dan Melih Altıkulaç. İkizi Semih Altıkulaç'ı Standart Liege'den transfer etmiştik. 19 yaşında ve ikisi de genç milli oyuncular.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2021, 23:12 
Kullanıcı avatarı

Bazzinga yazdı:
Caner Hüseyin Bağ ile anlaşmışız, Pa Dibba transferi olmadı sanırım. Geçtiğimiz sezon bekleneni pek veremedi sanırım Caner Hüseyin.
Ama sonuç olarak ligi bilen ve şampiyonluk yaşayan bir oyuncu Eyüp’te faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Caner H.BAĞ allahın futbolcu şansı verdiği isimlerden geçen sene bizi fıtık eden isimlerden kaç tane olumlu hareketi vardı derseniz yok abi yok aman diim aldığı paranın karşılığını veremeyen isimlerden, hataydan çıkan kadroda idi ekmeğin yedi yine bizle çıktı onunda kaymağını yer, hee bide nam koydular gittiği takım çıkıyor ayağıyla :) bide bizde hüsamettin var adamı koy 3.lige zor oynar bizde süper lige kadar geldi bu hafta gs maçının yıldızı 2 penaltı 1 kırmızı kart ile :) fıtık olmaya hazır olun...700 - 800 den aşağıda almamıştır, o paralara ne topçular alınır ....

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2021, 23:31 
Kullanıcı avatarı

GRSN28 yazdı:
Bazzinga yazdı:
Caner Hüseyin Bağ ile anlaşmışız, Pa Dibba transferi olmadı sanırım. Geçtiğimiz sezon bekleneni pek veremedi sanırım Caner Hüseyin.
Ama sonuç olarak ligi bilen ve şampiyonluk yaşayan bir oyuncu Eyüp’te faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Caner H.BAĞ allahın futbolcu şansı verdiği isimlerden geçen sene bizi fıtık eden isimlerden kaç tane olumlu hareketi vardı derseniz yok abi yok aman diim aldığı paranın karşılığını veremeyen isimlerden, hataydan çıkan kadroda idi ekmeğin yedi yine bizle çıktı onunda kaymağını yer, hee bide nam koydular gittiği takım çıkıyor ayağıyla :) bide bizde hüsamettin var adamı koy 3.lige zor oynar bizde süper lige kadar geldi bu hafta gs maçının yıldızı 2 penaltı 1 kırmızı kart ile :) fıtık olmaya hazır olun...700 - 800 den aşağıda almamıştır, o paralara ne topçular alınır ....

Ben insanların kendi takımından giden futbolcu arkasından böyle konuşmasına anlam veremiyorum.

Arkadaşım siz geçen sene şampiyon olmuşsunuz ve ligde oynanan 34 maçın 33'ünde bu adamı çoğu 90 dakika olmak üzere oynatmışsınız. Yani şampiyon takımın en istikrarlı futbolcusu olmuş.

Bu sezon ise başka bir takım transfer etmiş. Neden bok atıyorsun? Eğer bok atılacak adamsa neden şampiyon olduğunuz sene 33 maçta oynattınız? İnsanların hevesini kırınca eline ne geçiyor? 29 maça ilk 11'de çıkmış. Geçen sezon takımınızı öve öve bitiremiyordunuz. O takımın en istikrarlı oyuncularından biri işte bu adam.

Ya hiç olmazsa sizi şampiyonluğa taşıyan futbolcuya saygın olsun. O da olmadı, yeni transfer eden takımın taraftarlarına saygın olsun. Nedir bu ya?

Ulan ondan sonra ben yazınca suçlu oluyorum milletin işine neden karışıyorsun diye.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2021, 23:58 
Kullanıcı avatarı

Geldinmi çen daha buralardamısın buçuk, adam varkende foruma yazılanlara bak lale ! Git üşenme hemen her maç topicinde kimlere yazılmış iki isim vardır chb- hüsam hatta eren ! işte sen gibiler mesaj sayımız artsın diye gevşek gevşek yazıyorsun...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2021, 00:01 

Yalnız Giresunlu bir çok arkadaş Caner Hüseyin'e geçen sene de isyan ediyordu. İyidir kötüdür tartışmam. Ama Hüsam cidden kötü :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2021, 00:08 
Kullanıcı avatarı

Edit.

En son king10bucuk tarafından 20 Ağu 2021, 00:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2021, 00:10 
Kullanıcı avatarı

DeLaGuarda55 yazdı:
Yalnız Giresunlu bir çok arkadaş Caner Hüseyin'e geçen sene de isyan ediyordu. İyidir kötüdür tartışmam. Ama Hüsam cidden kötü :)

Giresunlu arkadaş kötü diye yazıyordu diye futbolcu kötü olacak değil. Ben de soruyorum, madem bu futbolcu kötüydü de, şampiyon oldukları sezon neden 34 maçın 33'ünde oynattılar. 29'unda ilk 11 forma verdiler? Caner bu lig'de her takımda iş yapacak futbolcu. Eyüp'e hayırlı olsun. Ne diye gelip burada dalga geçerek bok atıyor ve Eyüp'lü arkadaşların hevesini kırıyor? Amaç ne yani?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2021, 08:27 
Kullanıcı avatarı

2018-2019 Hatay performansı hariç baya vasat topçu. 3 yıldır o sezon oynadığı topun ekmeğini yiyor. 1.lig takımı için ortalama bir futbolcudan ötesi değil.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 358 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye