Zaman: 05 Tem 2022, 01:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 74 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 1.Hafta | Kocaelispor 0 - BS Ümraniyespor 3
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2021, 11:35 

Dün maçtaydım, sıcağı sıcağına yazmak istemedim çünkü herkesin siniri tepesindeydi.
Ben çok aşırı kötü oynadığımızı düşünmüyorum, istekliydi bizim takım ama uyum sorunu çok fazlaydı.

Takımda Benhur, Omolo, Hasan, Dilaver yoktu ve bunlardan 3'ü net oyuncumuz.

Tisdell, zaten yedek olarak geldi eksikler yüzünden 11 başladı, bence hemen teşekkür etmek lazım boşuna kontenjan dolduruyor.

Yılmaz kesinlikle bu sert ligde oynayamayacağını gösterdi, bence 2 net transfer daha yapıp kapatmamız lazım.

Karalar bağlayamaya gerek yok, toparlarız .

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2021, 19:28 

14 korner kullanmışız adamlar bir tane bile kullanmamış.

19 şut çekmişiz 5 şut çekmişler

Dünkü maçın hakkı kesinlikle 3-0 gibi bir mağlubiyet değildi. Ama takım kurgumuz, takımın birbiri ile anlaşmazlığı aşikar.

Bu takımda İlyas, Bahattin, Omolo rahat oynar. Benhur da katılacak.

Ben takımdan umutluyum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2021, 20:44 
Kullanıcı avatarı

boluda ki istanbul maçı hazırlık karşılaşmasında dino ve tisdell i beğenmediğimi zaten belirtmiştim... görüşüm aynı şekilde geçerli... korcan'ın liderlik özelliği var ancak kariyer'i bu dönemde çok inişli çıkışlı... geçen sezon öncesinde Ankaragücü'nde Friedrich kaleyi devralmıştı performansı çok kötü sürdü; ancak geçtiğimiz sezon küme düşmesine rağmen performansı biraz düzeldi.... liderliğine asla sözüm yok ilk maçtan o tepkilere rağmen gelip tribüne özür dilemesi iyi bir olay ancak o goller amatörlük bana göre... Diogo ve Alpay'da aynı şekilde performanslarında bir değişiklik yok öncesinde söylediğim gibi performansları çok düşük... mehmet taş zaten stoper değil burada varlık gösteremedi... Atila turan hep gelişine ortalar yaptı çok boştu... Tribüne gelince; tff'nin ve bakanlığı kararları etkili oldu... kimse bilet alamadı maça hazırlık yapanlar gidemedi maraton üstte ses bakımından alt tribüne göre çok daha iyi doldurursak güzel ses çıkar fakat bir kaç maç böyle devam edeceğini dolmayacağını düşünüyorum... tekrar söylüyorum bu kadrodan çok şeyler beklemeyin; 10-15 arası %50, 6-9 arası %30, 5-3 arası %15, direk şampiyonluk yani ilk 2 %5 ihtimal... daha küçük ihtimal bekliyorum hatta... bu sene play off yalan olur

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2021, 16:01 
Kullanıcı avatarı

Ban Ban yazdı:
@kimg10buçuk

Ulan her takımın sayfasına girip salça olmak zorundamısın? hele kocaeli sayfasına hiç girme girceksende adam gibi yorum bıktık kardeşim senden artık sen bıkmadın.

Kocaelili arkadaşlar lütfen bu arkadaşı kaaleye almayın forumda ismi çıktı artık bilen biliyor.

Senin, benimle alıp veremediğin ne var bilmiyorum ama, her yazdığımda gelip rakip tarafa yalakalık yapıp bana yükleniyorsun. Burası tribün forumu ve aynı lig'de olduğumuz rakibimizin maçı ile ilgili, hiç bir hakaret içermeyen, kendi düşüncelerimi ifade eden saygılı bir yorum yaptım.

Madem kim olduğumu biliyorsun, sen de adam olup adını soy adını özelden bana yaz. Nick arkasına saklanıp, klavyeden delikanlılık yapma. Zaten eğer adamsan kendi adın soyadın ile bana ulaşırsın. Eğer ulaşmazsan erkeğim diye buralarda yazıp bana laf atma.

Kocaelispor taraftarı arkadaşlara ise şunu söylemek isterim. Bu sezon açılan başlığınıza bakın. Sizi ilk tebrik eden benim. Amatörden beri sizi takip ediyorum. Geçen sezon final maçınızda siz gol attıkça mutluluktan havalara zıpladım. Bu sezon aynı ligdeyiz ama rakip değiliz. Bizim hedefimiz ligde kalmak. Siz ise playoff ve üst lig hedefindesiniz. Yani rakip değiliz sayılır. Ben bu maçı izledim ve maç sonunda sıcağı sıcağına düşüncelerimi yazdım. Yaptığınız transferleri beğenmediğimi, geçen sezon bizim kadromuzdan farkı olmadığını düşündüğümü söyledim. Bu maçta kötü görünseniz bile, oynayamayan futbolcularınız gelince ve takım birbirine alışınca daha iyi olacağınızı düşündüğümü söyledim. Söylediklerimde futbol dışında bir ima gördüyseniz, en ufak hakaret v.s gördüyseniz belirtebilirsiniz. (O yazdıklarım 6. sayfada)

Buna rağmen Kocaelispor'lu bir arkadaş, İnstagram sayfamdan bana küfür, hakaret, taciz ve tehdit içerikli mesajlar gönderdi.

Herkese tekrardan selamlar. Burası tribün forumu ve hiç kimseye hakaret etmeden saygılı şekilde futbol ile ilgili düşüncelerimi yazmaya devam edeceğim. Varsa derdi olan Bandırmalı, gelsin yüzüme konuşsun. (eğer cesareti varsa)

En son king10bucuk tarafından 18 Ağu 2021, 16:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 74 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Bing [Bot], burakerdim, Google [Bot], Google Adsense [Bot], red scorpion

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye