Zaman: 03 Ara 2021, 01:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 895 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 90  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2021, 13:24 
Kullanıcı avatarı

bilet fiyatlarına bak hay maşallah.[emoji1] bu sene düğün işleri falan var 1 ay sonra. bursa ankaragücü samsun maçlarını falan bekliyordum, deplasman tribünü dolu olur keyifli maçlar olur diye. onun da içine ettiler yok çift doz aşı, yok pcr, yok deplasman yasağı. hanıma çay demlettiririm çerez merez. yaşasın trt tribüncüleri[emoji41]

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2021, 14:19 
Kullanıcı avatarı

Ben de ilk maçi kaçıracagım..2. dozu 6'sinda oldum.. sonradan 15 gün muhabbeti çıktı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2021, 14:47 
Kullanıcı avatarı

Tff ilk açıklama yaptığında da 14 gün muhabbeti vardı ama kimse dikkat etmemiş sanırım, ben sırf o yüzden 2.aşıyı oldum.

Bilet fiyatları pahalı, deplasman tribünleri yasaklandı. Keyifsiz bir sezon olacak. 2.hafta Ankara'ya gidecektik ne güzel hayallerimizi yıktılar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2021, 00:41 
Kullanıcı avatarı

bir hafta kala yapılan işe bak , bilseydik aşıyı daha erken olurduk , arkadasın qr barkoduyla girmeye calısıcaz , fotoğrafa cok dikkat edilmez sanırım , kimlikte sorucaklarını düşünmüyorum , pazar aksamı belli olur hersey.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2021, 10:53 
Kullanıcı avatarı

Bu statta tam 3 aydır maç oynanmıyor. Bir önceki sezon da tamamen seyircisiniz oynandı. Aradan geçen bu süreçte anladık ki stada 1 çivi dahi çakılmamış. Bu takım artık 1. Ligde ama imkanlarımız hala amatör ne yazık ki.

-Bu kadar aydır boş olan statta maraton alttaki koltuklar için neden ihaleye çıkmak için ligin başlaması beklendi? Eksik koltukların tamamlanmasının eylül sonunu bulacağı söyleniyor.

-Stadın yol ihalesi neden iptal edildi? Neden bütün teklifler reddedildi? Eylül ayında daha yeni ihaleye çıkılacakmış. Kaç sene sürecek yolun yapılması? Sözde tramvay uzatılacaktı stada kadar. Nerede? 2 tane ring otobüsü konulunca ulaşım sorunu çözülmüyor.

-Stadın koltukları leş gibi toz, toprak içerisinde. Değil oturmak insan dokunmaya bile çekiniyor temizlemeden. Göstermelik bir dezenfektan yapılması dışında hiç bir şey yapılmamış. Keza stadın dışı da aynı şekilde simsiyah olmuş pislikten.

-Zemin zaten patates tarlası. Topa vuran adam önce eğilip eliyle zemini düzeltiyor, sonra koşmaya devam ediyor. Aylardır neden hiç bir şey yapılmadı?

-Öncelikle 2/3 ayda bir olmak üzere kulüp dergisi çıkarılacağı açıklanmıştı. Gören duyan var mı?

-Sözde led reklam panoları gelecekti. Neredeler? Led reklam panosunu geçtim sponsor bulunamamış sponsor. 2 tane adını sanını ilk defa duyduğum firmanın 1-2 tane plastik panoya tutturulmuş reklamı dışında hiç bir sponsor yoktu.

-Peki ya forma sponsorları? Belediyenin iştirakleri olan Kent Konut ve Belde AŞ dışında neden hiç bir sponsor bulunamadı? Hyundai, Ford, Pirelli, Lassa milyon tane şirket var bu şehirde. Kaçıyla görüştünüz?

-Hani şehrin belirli noktalarına PassoLig stantları kurulacaktı? Hani şehrin belirli yerlerinde store açılana kadar geçici ürün satılacak tezgahlar olacaktı? Formalar maçtan 2 gün önce satışa çıktı, ertesi gün giden herkes geri döndü çünkü Betaspor yetkililerinden beden/forma kalmadı yanıtı aldıklarını söylediler. Kulüp neden Betaspor'a sadece 1'er koli formayı satın, kalanını satışa çıkarmayın stadyum önüne gönderin dedi? Aylardır konuşulan store nerede?

-Engin Başkan dahil bir kaç yönetici stada girememiş aşı nedeniyle. Aylardır bu konuşulan bir konuydu zaten, kulüp başkanı ligin ilk maçında nasıl stada giremez? Gel gelelim Alex Yordanov ve eşi bile saatlerce stadın kapısında bekletilmiş, içeri sokulamamış. Daha sonra Faruk Sarman araya girip içeri girmesini sağlamış.

-Vinsanda oynayan altyapı oyuncularının berbat bir zeminde oynamaya çalıştığından, yapılacak yeni tesisten hala ses olmamasından söz etmiyorum bile.

Bu kulüp hiç bir dönemde bu kadar amatör yönetilmemişti. Sonra eleştiriyor oluyorsun. Ne yapalım susalım mı?

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2021, 13:23 
Kullanıcı avatarı

Nikomedia89 yazdı:

Bu kulüp hiç bir dönemde bu kadar amatör yönetilmemişti. Sonra eleştiriyor oluyorsun. Ne yapalım susalım mı?

Herşeye eyvallah fakat şu söylediğin şeye sadece gülüp geçerim. Bu kulüp neler gördü neler yakın tarihte bile bunun örnekleri var. Hani bir replik var bu sözüne söyleyeceğim : Sen Yenisin Galiba :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2021, 13:44 
Kullanıcı avatarı

Yönetimde sıkıntı var bilgi birikime sahip adam yok... müdürden tut tesis müdürüne kadar ciddi eksiklik var keza eskiden de öyleydi değişen bir durum yok yani... şunu da söylemeden geçemeyeceğim torpil dönüyor gözlerimle gördüm büyük torpil dönüyor resmen kulüp siyasi çatışmanın içine girmiş eski yöneticiler paralarını almaya geliyor devamlı... hiç bir yönetici başkan kulübe bağış yapmıyor borç bırakıyor giderken alıyor böyle kulüp yönetilmez... belediye bir yere kadar 2 sene sonra seçim olduğunda başkası gelirse eller yukarı engin koyun falan kalmaz ortada... bize bu kulübü seven başkanlık yapabilecek başkan ve yönetim şart ne olursa olsun şart... bize tavukçu necdet gibi adamlar şart... bu sadece engin koyun yönetimine eleştiri değil... kim gelip geçtiyse her yönetime... 1,2 yönetim hariç; onun haricinde her yönetim böyle kısa süreli başarıyla bu iş olmaz... alt yapı'dan adam yok ne idüğü belirsiz liglerden adamları alıyoruz israil 2. lig ne alaka? Türkiye'de futbolcu mu kalmadı? bilmem ne ligi 1. lig falan çin 1. ligi falan resmen menajerler hala sırada bekliyor bunları gözümle gördüm boluda kampta kulaklarımla duydum gözümle gördüm başka yerden öğrenme falan değil yani bu kafayla çok zor... yensekte yenilsekte bu yorumları zaten yapıyorum tekrar söylüyorum bu eleştirilerim engin koyun yönetimi özelinde değil; kulübün geçmişten günümüze yönetimlerine... bu kafa değişmeli böyle olmaz... parayı bas iş yaptır olmaz böyle...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2021, 15:44 
Kullanıcı avatarı

Uzun zamandır kulübümüzün sosyal medya hesaplarındaki gönderilerin altına ağır eleştiri ve hakaretler yazıldığını görüyorum. Son olarak dün tesislerimize takımımızı ziyarete gelen Milletvekilini A partisi, B partisi diye ağır bir şekilde eleştiren kendini bilmez cahil taraftarların yorumlarına şahit oldum. Daha düne kadar herkese “yoktunuz, yoktunuz” diye yazılar yazan insanlar bugünde niye varsınız, niye geldiniz diye hadsizce ve cahil cahil söylemlerde bulunuyor. O insanlar olmasaydı (parti, kanal, isim) gözetmeksiniz Kocaelispor yok olacaktı bunu unutmayın. Herkese hakaret eden, herşeyden hayıflanan, kulübün attığı her adımı ve yaptığı her hareketi eleştiren insanlar size soruyorum siz hangi takımın taraftarısınız? Siz Kocaelisporlu değilsiniz. Bir kulüp, taraftarı tarafından nasıl başarısızlığa itilirin en büyük örneği sizlersiniz kulübün her adımına hakaret eden mikserler. Yönetim ve kentin önde gelen isimleri kenetlenmiş 2 senedir bizi şampiyon yapıyor bir an önce hak ettiğimiz lige ulaşabilelim diye hepsi mücadele içinde ama kendini bilmez cahiller köstek olarak bu başarıya çomak sokup camiayı çalkalamaya çalışıyor. Bundan sonra kulüp hesaplarına bu tarz eleştiride bulunan kim olursa olsun isim isim tespit edeceğiz ve hak ettiği neyse cezasını vereceğiz. Bu kulüp sizin sinirinizi çıkartabileceğiniz bir mecra değil. Herkes bundan sonra yorumlarına ve yaptıklarına dikkat etsin.

ADAMSIN HALUK BOZO içimdekileri dökmüşsün. Tribün olarak eleştiririm kırgınlıklarım var ama budur.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2021, 16:18 

sadecekörfez yazdı:
Yönetimde sıkıntı var bilgi birikime sahip adam yok... müdürden tut tesis müdürüne kadar ciddi eksiklik var keza eskiden de öyleydi değişen bir durum yok yani... şunu da söylemeden geçemeyeceğim torpil dönüyor gözlerimle gördüm büyük torpil dönüyor resmen kulüp siyasi çatışmanın içine girmiş eski yöneticiler paralarını almaya geliyor devamlı... hiç bir yönetici başkan kulübe bağış yapmıyor borç bırakıyor giderken alıyor böyle kulüp yönetilmez... belediye bir yere kadar 2 sene sonra seçim olduğunda başkası gelirse eller yukarı engin koyun falan kalmaz ortada... bize bu kulübü seven başkanlık yapabilecek başkan ve yönetim şart ne olursa olsun şart... bize tavukçu necdet gibi adamlar şart... bu sadece engin koyun yönetimine eleştiri değil... kim gelip geçtiyse her yönetime... 1,2 yönetim hariç; onun haricinde her yönetim böyle kısa süreli başarıyla bu iş olmaz... alt yapı'dan adam yok ne idüğü belirsiz liglerden adamları alıyoruz israil 2. lig ne alaka? Türkiye'de futbolcu mu kalmadı? bilmem ne ligi 1. lig falan çin 1. ligi falan resmen menajerler hala sırada bekliyor bunları gözümle gördüm boluda kampta kulaklarımla duydum gözümle gördüm başka yerden öğrenme falan değil yani bu kafayla çok zor... yensekte yenilsekte bu yorumları zaten yapıyorum tekrar söylüyorum bu eleştirilerim engin koyun yönetimi özelinde değil; kulübün geçmişten günümüze yönetimlerine... bu kafa değişmeli böyle olmaz... parayı bas iş yaptır olmaz böyle...

Söylediğin herşeye katılmakla beraber Engin koyun aşı yüzünden degıl Hekimoğlu maçı sonrası aldığı 3 aylık hak mahrumıyetınden dolayı stada giremedi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2021, 16:24 

zebercet41 yazdı:
Uzun zamandır kulübümüzün sosyal medya hesaplarındaki gönderilerin altına ağır eleştiri ve hakaretler yazıldığını görüyorum. Son olarak dün tesislerimize takımımızı ziyarete gelen Milletvekilini A partisi, B partisi diye ağır bir şekilde eleştiren kendini bilmez cahil taraftarların yorumlarına şahit oldum. Daha düne kadar herkese “yoktunuz, yoktunuz” diye yazılar yazan insanlar bugünde niye varsınız, niye geldiniz diye hadsizce ve cahil cahil söylemlerde bulunuyor. O insanlar olmasaydı (parti, kanal, isim) gözetmeksiniz Kocaelispor yok olacaktı bunu unutmayın. Herkese hakaret eden, herşeyden hayıflanan, kulübün attığı her adımı ve yaptığı her hareketi eleştiren insanlar size soruyorum siz hangi takımın taraftarısınız? Siz Kocaelisporlu değilsiniz. Bir kulüp, taraftarı tarafından nasıl başarısızlığa itilirin en büyük örneği sizlersiniz kulübün her adımına hakaret eden mikserler. Yönetim ve kentin önde gelen isimleri kenetlenmiş 2 senedir bizi şampiyon yapıyor bir an önce hak ettiğimiz lige ulaşabilelim diye hepsi mücadele içinde ama kendini bilmez cahiller köstek olarak bu başarıya çomak sokup camiayı çalkalamaya çalışıyor. Bundan sonra kulüp hesaplarına bu tarz eleştiride bulunan kim olursa olsun isim isim tespit edeceğiz ve hak ettiği neyse cezasını vereceğiz.Bu kulüp sizin sinirinizi çıkartabileceğiniz bir mecra değil. Herkes bundan sonra yorumlarına ve yaptıklarına dikkat etsin.

ADAMSIN HALUK BOZO içimdekileri dökmüşsün. Tribün olarak eleştiririm kırgınlıklarım var ama budur.

Zebercet ne yapacaklarmış nasıl bir ceza keseceklermiş Haluk bozo kımdır kaç kuruşluk adamdır da ceza kesıyor taraftara bunları söyleyebılecek bir adama, aleni kendı taraftarını tehdit eden adama Adamsın dıyebılıyorsun. Burdan tanıdığım kadarıyla okumuş adamsın yazık okuduğun okula..
Haluk bozo semtımın ınsanı benım kadar kımse tanımasın arkasını mafyaya dayayıp külhanbeylık yapmak kolay S.Ö sofi Ferhat’a yol verdiği gibi buna da yol verınce ozaman herkes kantarda ne kadar gelıyor göreceğiz. Buralarda yazıyordun kımse yoktu atkı bere satıyorduk dıye bu kulüp böyle yönetilmeye devam ettıkce, senın gıbılerde bunları şakşakladıkca atkı bere satmaya camıii de telefon şarj etmeye devam ederız bız MÜSTEHAKTIR.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 895 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 90  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, SeferKSK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye