Zaman: 02 Ara 2021, 18:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 87 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Hafta | Ankaragücü - Kocaelispor
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2021, 16:08 

moshee41 yazdı:
Kalecisiz oynuyoruz 1 puan sürpriz olur.

Bizde de teknik direktör yok kral çok farketmiyor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2021, 00:01 

MRA bizden kovulduğu günden itibaren bu maçı bekliyordur. Kesinlikle bu maça çok konsantre olmuş şekilde hazırlıyordur takımı. Büyük ihtimalle planı da gol yememek üzerine olacaktır. Biz de ofansif olarak herhangi bir plan oluşturamadık henüz. Gol atabileceğimizden şüpheliyim. Ariyibi ve Aatıf da devre dışı durumda.

Akın
Erdem-Yusuf-Sinan-Pinto
Abdullah
Murat-Hasan-Şahverdi-Cem
Owusu 11iyle çıkarız diye düşünüyorum.

Sağdan oyunu yıkabilirsek, belki Cem’in arka direk koşuları etkili olabilir. Cem solda pek etkili olmuyor evet ama, sağa geçince de sol taraf parelizi oluyor. Haliyle Cem’i sağda değerlendirirsek oyunun tıkanacağını düşünüyorum bizim açıdan. Solda oynamalı.
Ya da duran toplardan etkili olabiliriz ama, müthiş! bir duran top taktiğimiz olduğundan takımda Erdem gibi duran top kullanan adam olmasına rağmen, duran toplar da büyük soru işareti.

Başka gol atabileceğimiz senaryo gelmiyor aklıma, belki Owusu bireysel yeteneği ile bir şeyler yapabilir. Tabi kalabalık savunmada kaybolmazsa..

Defansif açıdan geçen maç defektlerimiz görüldü, ama Kocaeli’nin Tuzla kadar organize gelebileceğini sanmıyorum. Hem onlar da yeni kurulmuş bir takım, organizasyon eksikleri var hem de deplasman çekincesi olacaktır. Bir de geçen maçın da etkisiyle savunmayı ön plana çıkaracağını düşünüyorum Kocaeli’nin.

Skoru düşük bir maç olacak gibi duruyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2021, 10:13 
Kullanıcı avatarı

Ben kesinlikle pazar günü bol çekişmeli güzel bir maç izleyeceğimizden eminim. 3 puana yakın olan taraf biziz. Vurduğun gol olsun Ankaragücüm..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2021, 10:42 
Kullanıcı avatarı

Sezonun ilk mesajını atıyorum. Korcan büyük hayal kırıklığı oldu. Umarım böyle devam etmez. Playoff hedefliyorsak bu şekilde bi kaleciyle hedefe varamazsın. Takım ilk maç için bal yapmayan arı gibiydi, oturunca mra’nın etkisiyle daha iyi olacağına inanıyorum . Mehmet taş kesinlikle defansta değil asıl bölgesinde oynamalı. Yılmaz özeren çok boş topçu. Mesut özdemir bu adamdan 3-4 kat üstün benim gözümde. Keza irfan başaranda aynı şekilde. Geçen sene hekimoğlu/sakarya Playoff maçlarındaki az biraz oyunuyla aldı kontratı/parayı. Ankaragücünün ilk maçını 90dk izledim. Defansta yaptıkları pas hataları , kalecinin keza yaptığı pas hataları gereksiz çalım denemeleri topu ısrarla oyuna sokarken rakibe kaptırmaları çok dikkat çekti. Oyun olarakta kötüydüler. Tuzla rahat kazanması gereken maçta gereksiz bi geri çekilme yaptı son 15dk. Anlayamadım onu. Önde basarsak ve ilk golü bulursak 3 puan alırız. diğer türlü ankaragücü her geçen dk kanatlarıyla üstümüze gelecektir. Hata yapmaya müsait geri hattımızı değerlendireceklerdir. Güçlü kardeşlerimizle izlemek vardı şu maçı.güzel maç olsun 3 puan bizim olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2021, 12:21 
Kullanıcı avatarı

Kör dövüşü gibi maç olur, az ya da sıfır gollü beraberlik banko. Taraftar önünde yenilmemek için her şeyi yapar dalcı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2021, 23:19 
Kullanıcı avatarı

Uzun zaman oldu dostlarımızı görmeyelim. Murat abiye, Yücel abiye, Ömür başkana selam olsun. Dostça hakeden kazansın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2021, 17:26 
Kullanıcı avatarı

doğukan; cisse, diogo, mevlut, musa nizam; mandjeck, mehmet taş; benhur, ilyas, pereira; bahattin kadrosuyla çıkmak isterim... 2 tane 6 numara biraz sıkıntı gibi ancak hala 8 numaramız yok yılmaz özeren yetersiz... as stoperlerimiz sakat ben mehmet taş'ın stoper olmasından yana değilim mevlüt çıkmalı diye düşünüyorum... mevlütü beğendiğimden de değil... alpay'da yetersiz... ayrıca benhur, ilyas, pereira; bahattin önde ki 4 lü olarak devam etmeli daha yararlı olur tisdell ve dino ile olacak iş değil...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2021, 11:35 

Bilet pek satılmamış galiba. Kendi çevremde benden başka giden yok. Herkes aynı şeyi söylüyor:Hiç bu kadar soğumamıştık...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2021, 16:23 
Kullanıcı avatarı

Jaba06 yazdı:
Bilet pek satılmamış galiba. Kendi çevremde benden başka giden yok. Herkes aynı şeyi söylüyor:Hiç bu kadar soğumamıştık...

Bizde de herkes yana yana girmenin yollarını arıyor, kimsede doğru dürüst 2 asi olayı yok.
Cok kisi nasıl gireceği konusunda sıkıntılı.

@tribun41 Eyv Kardesim Benim. Keske seyircili olsaydı da , görüşmedik ama başka sefere ins.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2021, 12:33 

Bu sene takımdan beklenileri yüksek tutmamak lazım,zaten basın sözcüsü de o manada laflar etti, kocaeli bana göre favori, mustafa dalcı tepki çekmemek için bir beraberlik kurtarmaya çalışacaktır ama kocaeli üç puana yakın

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 87 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: augustus, Bing [Bot], Bizans1905, erlikhan, Google Adsense [Bot], karadeniz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye