Zaman: 27 Eki 2021, 17:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 83 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 1.Hafta | Adana Demirspor 0 - Fenerbahçe 1
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 01:42 
Kullanıcı avatarı

Adana Demir bu lig'e aşırı renk katmış stadda güzel olmuş.Balotelli'ye biraz daha sabir edebilirdi hoca keza Belhandaya da belki.Osaiynin pozisyonu bence penaltı degil temas varmış gibi gözüküyor ama topa ivme kazandırıyo top sekiyo dokunuşuyla.
Umarım başarili olurlar güzel takım kurmuşlar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 02:42 
Kullanıcı avatarı

fenerr yazdı:
Pereira'nın kariyer maçlarından biriydi herhalde. Bu kadar eksikle, özellikle en ilerideki danayla çok ekstra bir üç puan aldı hoca. Yaptığı hamlelerin hepsi olumlu yönde etki etti takıma. Benim geçen sene hiç beğenmediğim Tisserand kariyer maçını oynadı inşallah tek maçlık bir şey değildir. Onun dışında Altay, Ati ve Zajc'da diğer iyi isimlerdi. Tabi 15-16'da izlediğimiz taş gibi takımdan eser yok ama biz taraftar olarak hocayı Fenerbahçe medyasına karşı koruyabilirsek yönetimde artık zahmet edip adama transfer yaparsa Eylül sonuna doğru çok daha iyi bir takım izleriz.
Güzel yorum. Üstüne diyecek bir şey yok. Ama Tisserand’ın kariyer maçı mı idi? Bence hayır. Bu adam çok daha iyi oynar diye düşünüyorum. Sadece Kore’li defans iyi çıksın yeter. 3’ü bir birini tamamlayan canavara dönüşeceklerdir.

Takım 2 kanada da kanat bek diye bas bas bağırıyor. Sol kanat bek yedeği ve defansın solunun yedeği Novak. Keza sağ tarafın ise Nazım. Buraya kadar ok. Hadi Ferdi ve Osayi muhabbetine Valencia sağ kanat / Pelkas ise sol kanat BAZI MAÇLARDA yaptın,tamam anlarım. Hatta be hatta Valencia direkt sağ kanat yap,yedeği Bursa’dan gelen Burak olsun ona da okeyim. Fakat sol kanat MUTLAK OĞLU MUTLAK alınmalı. Forvete ise bir şey dememe gerek yok heralde.

İnşallah sezon sonu şampiyonluk olsun!

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 06:45 
Kullanıcı avatarı

Serdar dursun 5 tane vedat muric yapar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 08:59 

dibbaya yapılanın penaltıyla uzaktan yakından alakası yok ama; castroya yapılan yüzde yüz penaltı, penaltı değil diyen objektij değildir

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 09:06 

Ads tribünleri tepki koyacak mı başkanın bu siyasi tavrına? Üzüldüm dün Ads tribünlerine.. Para böyle bir şey

PPA-LX2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 10:21 
Kullanıcı avatarı

Adana Demirspor gelecek haftalarda çok can yakacak gibi görünüyor.
Fenerbahçe ise eksikler çok gibi. Samatta eksik oynattı takımı. Altay günündeydi maçın kopmasını önledi. Şansıda çoktu üzerine geldi bir çok pozisyon.
Ama Castronun Penaltısı nasıl verilmez akıl alır gibi değil. hakem görmeye bilir. Kaçırmıştır. VAR ne işe yarıyor. Daha ilk haftadan bunları konuşur olduk . Yazık.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 11:18 
Kullanıcı avatarı

hakemin genel anlamda iyi maç yönettiğini düşünüyorum ben, ali şansalandan bahsediyorum. ilk penaltı pozisyonun tekrarını izledim kıl payı penaltı hakemin onu sezememesi normal, bir suçlu varsa o da VAR dır.

ama bana kalırsa adanademir penaltıyı da kaçırırdı. maç bir süre sonra fener'in geçen seneki maçlarına benzedi. geçen sene de bazı anadolu takımları fenere karşı tek kale oynayıp puan alamamıştı. biraz altay çokça şans. fener bence eksik kadro , sakatlıklar, deplasman zorlu hava koşulları derken en kritik 3 puanlardan birini aldı. eğer yenilseydi her hafta aleyhlerine işleyecekti bu 3 puan baya kredi verir.

adanademir'in ikinci yarı düşeceğini düşündüm tam ttersi oldu çünkü yedekten 4 zenci girdi, ben bu kadar kadrosunu geniş beklemiyordum. giren isimler daha diri bir vücut tipine sahiplerdi. bence adanademir'in ideal 11'ini sadece isimlerden değil, biraz da çalışkan olyunculardan oluşturması lazım. sonradan giren iki zenci 11 başlasaydı birkaç oyuncu yerine bence ilk yarı balotelli golü bulurdu.

ben adanademiri beğenmedim herkesin aksine bu arada. çalışkan oyuncu kaliteeli oyuncu dengesini kuramazlarsa bu ego ve beklenti ters teper. bu maçtan puan alamamak yalnız yeni takım mantığıyla açıklanamaz. 50 kere ceza alanınna gigrdiler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 11:50 

maçın son yarım saati gecen seneki hatay deplasmanımıza benzedi.tabi bunda serdar dursunun sakatlanıp çıkmasının ileride basamamızıın hiç bir hava topunuı indiremeyişimizin de etkisi var.neyseki 3 puanı çıkardık.samatta zekasızı olmasa maçı daha erkan koparabilirdik.osayi de biraz akıllı olsa daha net posizyonlar bulabilirdik.

korelinin de 11 e girmesiyle defansımız Tükiye ligi ortalamamızın üstünde olur.forvet transferi zaten olacak.ama 2 kanat da mutkala şart.yine de dun pelkas ve valencia olsa çok daha farklı olurdu herşey.penaltı posizyonlarında kararlar doğru,maçı izlerken üzerinde durmadık bile.sonra sosyal medyayı açınca durum malum.2 sene once zorlu,gecen sene rıdvan dilmen sezonu.bu sezona isim bulamamışlar daha onu garipsedik.

adanademirspora gelince lige renk katacakları aşikar ama bence normal anadolu takım maçlarında bu motivasyonu yakalamalaı kolay olmaz.balotellidir belhandadır vitrin maçları dışında çok kasmazlar.bir de biraz fazla heyecan var son dakikada kaleciyi ileri çıkarmak falan daha ilk maç yahu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 12:03 

son dakikada kaleci ileri çıktıgı için eleştirenler hangi kafayı yaşıyor acaba bearberlik 1 puan farkındaysanız maglubiyet ise 0 puan :D , çogu yerde bu yoruma denk geldim kaleci bile ileri çıktı fb düşmanı bu takımlar falan demişler güler misin aglar mısın,genelde de bunun fb liler yapıyor bir defa da volkan demierl demişti rakip kaleci son dakikada ceza sahasına geldi fb nin şampiyonlugunu istemiyor kimse demişti ,napsın adam maglup mu olsun :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 13:20 
Kullanıcı avatarı

clad yazdı:
bir de biraz fazla heyecan var son dakikada kaleciyi ileri çıkarmak falan daha ilk maç yahu.

Tespite bak :D
İlk mac veya onyedinci maç veya son maç ne fark eder? Neticede maç berabere biterse puan alınacak ve maçın son dakikası oynanıyor.
Bu birader maçın ilk dakikasıyla sezonun ilk maçını birbirine karıştırmış :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 83 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Bing [Bot], cty, eskicarsi82, gazikentlee, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, lacivertACAB, memduhbaskan

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye