Zaman: 02 Ara 2021, 13:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 42 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 1.Hafta | Tuzlaspor - MKE Ankaragücü
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2021, 21:20 
Kullanıcı avatarı

Defans hattının alayı harmandalı oynuyor, daha kötü defans hattı ne zaman izledik bilmiyorum. Madem bu kadar yaşlı adamlarla oynayacaktık Kulusiç kalsaydı. Tuzlaspor biraz becerikli olsa tarihi fark yerdik. Akın çok kötü. O kadar kötü ki, Korcan bile yan toplarda daha iyiydi ve arada bir de olsa kalesinden çıkıyordu. Hiçbir yan topta kaleyi terk etmedi.

Hoca... Hoca denir mi bilmiyorum ama ilk yapacağı hamleyi en son yaptı. 45. dakikada Geraldo çıkıp Erdem girecekti ve Murat'ı öne atacaktı. 80'de yaptı bunu. Yine defansif orta saha çıkartıp oyuna defansif orta saha almaya devam. Menajerlik oyununda şunu yapsan 5. hafta kovulursun. Unutmadan yazayım Şahverdi FORVET oynadı, evet bunu da gördük.

Murat Uçar bek falan oynayamaz, her adamı kaçırdı, her hava topu pozisyon oldu onun tarafından. Yusuf, Sinan, Pinto...

Owusu hariç takımda yeteneği olan kimse yok. Owusu da hakemle çok uğraşıyor.

Bir parantez de hakeme... Ulan çaldığın her faul devam edebilecek pozisyon, her devam ettirdiğin pozisyon %100 faul. Net penaltıyı da çalamadı Cem'e yapılan.

Ayrıca, Eren Derdiyok gol kralı olur(!). 38 maçta 40 golü garanti.

En son Sadaev tarafından 15 Ağu 2021, 21:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2021, 21:21 

Bu takım bu sene çıkamaz kümede düşmez fazla hayal kurmaya gerek yok

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2021, 23:07 

Muhteşeeemm takım kurulmuş eleştiren haindir taş olur,burda Sinan Osmanoğlu falan öven arkadaşlar vardı izlemeye doyamadım ben haftaya kadar nasıl bekleyeceğiz şimdi vakit geçmez artık

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2021, 23:22 

Maçtaydım :D Neredeyse 2 yıla yaklaşan tribün hasretimizi bu maçla bitirdik şükürler olsun. Gerçi tribün namına pek birşey yoktu ama o yeşil çimin kokusunu bile özlemişim. Hemen izlenimlerimizi paylaşalım. Çok güzel bir havada, akşam serinliğinde düştük yollara. Edirnekapı'dan surları geçip stada doğru ilerlerken Ankaragüçlü bir grup gözüme ilişti. Davulcu bir baba oğula Ankara havaları çaldırarak bira eşliğinde eğleniyorlardı. Daha sonra aynı grubu stat girişinde Karagümrüklülerden karşılayanlar oldu. Numaralı tribün localarına bugünkü maçta Ankaragüçlüler yerleşmişti. Stat çevresindeki binadan maç boyunca tezahüratlarla takımlarını desteklediler. Yer yer Gümrük tayfa da onlara eşlik etti. Ev sahibi tribününde ise yaklaşık 40 kadar seyirci vardı ve bunlardan sadece 3 tanesi Tuzlasporluydu. Geri kalanlar ise benim gibi maç seyretmek için gelenler ve kripto Ankaragüçlülerdi. İlk devre sonuna kadar önemli bir olay yaşanmadı ama devre sonunda gelen Ankaragücü golüne tribünde sevinenler olunca 3 kişilik Tuzla taraftar grubu, görevli polislere şikayet ederek misafir takım golüne sevinenlerin tribünden çıkarılmasını istedi. Sevincini en çok belli edenler ise 17-18 yaşlarında 3 gençti. Polis siz Ankaragüçlü müsünüz diye sorup da çocuklar da evet deyince, polis onları tribünden çıkarmak istedi. Tabi diğer Ankaragüçlüler bu duruma tepki gösterince ortam biraz gerildi. En sonunda protokol tribününden birileri geldi ve Tuzla tribünündeki Ankaralılar toplu halde protokol tarafına alındı. Zaten az kişi olan tribün bu ayrışmayla tamamen boşalmış oldu.

Maça gelirsek, ilk haftanın günahı olmaz derler ama bu seyrettiğim Ankaragücü bırak ilk 2'den çıkmayı, play-off'a bile kalamaz. Çok savruk, ne oynadığı belirsiz bir haldeydiler. Maçın ilk 5 dakikası ile son 5 dakikası hariç kontrol tamamen Tuzla'daydı, 2 topları direkten döndü, sayısız gol kaçırdılar. Ankaragücü'nün gol dışında pozisyonu var mıydı hatırlamıyorum. Zaten attıkları gol de rakibin bireysel hatasından geldi. Tuzla'da Erhan Kartal ile Safa Kınalı, özellikle 2.yarıda Ankaragücü sol kanadını otobana çevirdiler. Bence Uğur Tütüneker'in Safa Kınalı-Ahmet Yazar değişikliği hatalıydı. Ahmet Yazar girdikten sonra fazla etkili olamadı. Pedersen bu sezon Tuzla'nın en önemli silahı olacak bu belli oldu. Ankaragücü, bu Eren Derdiyok'tan hala ne bekliyor onu da anlamış değilim. Adam bitmiş okeye dönüyor.

Genel olarak baktığımızda bol pozisyonlu keyifli bir maçtı. Şu saçma tribün kısıtlamaları sona erdiğinde seyirciyle daha güzel maçlar da izleriz. Bu şimdilik başlangıç olsun. :)

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 1.Hafta | Tuzlaspor 1 - MKE Ankaragücü 1
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 00:44 

Tuzla gibi sıradan bir rakip elini kolunu sallaya sallaya geldi ve 5 net pozisyona girdi.2 top da direkten geldi.Adamlar geriden top kaptırmasa gol atamazdık...Şu ana kadar izlediğim maçlardan en kötüsü Ankaragücü...Ne orta var,ne paslaşma ,ne şut...Hırs ve mücadele hiç yok...Owusu haricinde sahada top oynayan tek adam yoktu.İlk yarıda gelen 15 topun hepsini ezen ve hiç bir faydası olmayan Geraldoyu 85 dk sahada tutan hoca(?) yerine ise sağ bek aldı.Hoca olmadığı burdan anlaşılıyor.Kongrede süper lige çıkacak kadro yapacağım diyen Başkan, maçı izledi ise bu takımın play off bile oynayamayacağını görmüştür, diyeceğim ama adam zaten çıkıp ben Futboldan anlamam demişti.Kötü gidişatda Faruk Koca şantiyesine döner,Dalcı ise bal liginde bir takım bulup çalışır...Taraftarın gideceği bir yer yok.Olan bu senede bize oldu.Geçmiş olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 07:22 

valla övülecek bi şeyler arıyorum, sadece owusu iyi transfer, onun dışında hepsi neden bu yaşında bu lige geldiklerini belli ediyorlar. bu sene tek avantajımız bu tecrübe olur, o da işte kötü oynarken böyle 1 puan falan kazandırır ama takım şu haliyle evlere şenlik. Eren'i övüyorduk ama borven-eren hattı umut veriyordu şimdi elde kalan tek forvet eren, adam her müdahalede ben 2-3 haftaya kasığımı tutarak çıkarım benden bişey beklemeyin diyor resmen.

taş çatlasın 5-9 arası olacak bi takım kurulmuş. bu görüntüden uzaklaşıp atıf ariyibi falan girince biraz oynarlarsa ucundan kafayı playoffa sokarız ama bu yaşlı takımın patlama ihtimali çok yüksek duruyor. sanki bazıları ilk maçın heyecanıyla biraz çırpınıyor ama haftalar ilerledikçe ve tribünde homurdanmalar başladıkça bu kadrodan çok adam yedeğe demir atar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 09:54 

Sahada pozitif hiç bir şey yoktu oyun anlamında. Kişi bazında baktığımızda kooossskoca takımda oynamaya niyetli gözüme çarpan 3-4 isim var.

Yusuf bence fena değildi. Zaten 1 gol yeyip döndüysek şansımız ve Yusuf'un payı var bunda.
Cem ilk maçında sahada çabalayan bir görüntü sergiledi. Fiziğiyle ve kondisyonuyla sahada ayakta kalan isimlerden biriydi. İlk 11deki yerini vereceğini sanmıyorum.
Owusu istekli, toptan kaçmıyor. Ayakları da fena değil. Yanlış görmediysem Erenle hava topu kazanma sayıları da aynı. Bence Forvette değerlendirilebilir.
Hasan hüseyin de tempo yapmaya çalıştı, topu yönlendirmede oyun kurmada sorumluluk alacak belli. Ama maç kondisyonu çok düşük. Kendini bulması milli arayı geçer.

Bu isimler haricinde göze çarpan belki bir de İshakı sayabiliriz. E o kadar transferden sadece bunlar mı oynayacak?

Mustafa hoca taktik olarak, oyuna müdahale olarak pek bi şey bilmez ama takımı fiziksel olarak iyi hazırlar, oyuncuları motive eder dolayısıyla kadro da kendi bile oynar diye düşünüyodum ben ama görüyoruz ki bu takım ne motive olabilmiş ne de fiziksel olarak ayakta durabiliyor.

Kulübede Sıtkı'nın olması da yanlış. Çocuğun profesyonel kariyerinde golü yok belki de, Embiya niye yazılmaz kadroya anlamak güç. Sen aldırdın geçen sene bu adamı, şimdi kulübeye bile koymuyosun.

kadro mühendisliği noktasında en bariz hatalardan biri, Sinan-Yusuf ve önlerinde Abdullah oynaması. Kardeşim bu 3 adam da bekleyerek savunma yapıyor. Koysana şuraya bir tane dinamik eleman. Abdullah oynayacaksa Sinan, Sinan oynayacaksa Abdullah oynamasın.

Pinto sana da ne denir ki, şurda 2 yıl önce taraftarın en sevdiği isimdin belki de. Bu sene bari biraz oyna da gittiğinde güzel hatırlayalım. Ankaragücünden alacağın yok zira, İstanbul takımlarının vereceği kadar ücreti alıyosun kaç senedir. Hakkını ver.

Eren ve Geraldo için söylenecek hiç bir şey yok. Mustafa hoca azcık adamsa keser bunları 11den. Son 20-30 dakikanın futbolcusu ikisi de, fazlası yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 12:04 

Altındağ yazdı:
Muhteşeeemm takım kurulmuş eleştiren haindir taş olur,burda Sinan Osmanoğlu falan öven arkadaşlar vardı izlemeye doyamadım ben haftaya kadar nasıl bekleyeceğiz şimdi vakit geçmez artık

ben övüyordum, hala da aynı noktadayım.
bu adam gaziantep fk şampiyon olurken kaptanıydı, geçen sene altınordu playoff finali oynadı kaptanıydı ve en iyi oyuncusuydu.
1. lig takip eden herkese sor, bi tane kötü söz söyleyen bulamazsın.

adam bize gelince bi anda futbolu mu unuttu?
yoksa borven'i oynatamayan, alper'i kadro dışı bırakan adamın müthiş futbol bilgisi sayesinde mi bu noktaya geldi?

1. ligin en iyi stoperinin bile neden bu kulüpte yanındakine pas veremeyen hale geldiğini sorgulamadıkça her sene 20 adam alıp 20 adam göndermeye devam ederiz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 12:32 
Kullanıcı avatarı

Herkrs çok karamsar. Ligin ilk maçı daha , eksiklerde var ama yinede çok kotu diyemeyiz ozellikle skor için.

Ama defans hattı gerçekten kötüydü. Altinordudan gelen çocuk güven vermiyor , yusuf olmasa maci kaybederdik. Akını iyi buldum , bikac hata yaptı ama bence bu lig için fazlasıyla yeterli. Abdullah ile ne yazikki olmayacak , onun dolduramadigi bölgeden çok sefer geldiler. Ve erenle de ne yazikki zor görünüyor. Cok hantal. Ins ilk maçların hantalligidir diyelim.

Takima iyi bi forvet , 1 stoper ve 1 tanede pas dağıtacak orta saha lazim acil.

Owusuyu, muratı, hasan Hüseyin'i beğendim. 3 takviyeye bence kaliteli bi kadro sağlanmış olabilir. Ama hoca konusunda ciddi sıkıntılar var ne yazikki. Dun mactan sonrada gerekli konuşmalar yapıldı, bikac haftası var hocanin. Ins düzen tutturabilir.

Hem semtlerinde hemde evlerinde bizleri en iyi şekilde ağırlayan Karagumruklu Abi ve Kardeslerlerimize de çok teşekkür ederiz. Daha öncede söylemiştim, harbiden adam gibi adamlar.

Allah razı olsun.

Elimizden geldiğince de tribun yapmaya çalıştık , artık olduğu bu kadardı dun için.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 15:12 
Kullanıcı avatarı

Hem maç öncesi hem maç sonrası bizleri ağırlayan karagümrükten tüm abi kardeşlere bin selam olsun. Cidden bu kadar düzgün insanlara Istanbul'da az rastlanır. O kültürünüz hiç kaybolmasın. Maça gelecek olursak maç içinde tribünde tuzlalı 2-3 tane arkadaş vardı gerekli cevabı verdik saha içi müdürüne de tepkimizi koyduk protokole aldılar sıkıntı yok. Takım bu kadar karalar bağlanacak bir oyun oynamadı ligin ilk haftası bunları konuşup yerden yere vurmak için erken. Ben 4-5 hafta izlemekten yanayım daha sonrasında zaten bir fikir verecektir. Kocaeli maçı önemli...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 42 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], SDR 1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye