Zaman: 27 Eki 2021, 17:19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 83 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 1.Hafta | Adana Demirspor 0 - Fenerbahçe 1
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 00:43 
Kullanıcı avatarı

malesef var odaları büyük takımların aleyhine durumlarda ıslık çalma moduna geçiyor. castro'nun pozisyonunu fener yaşasa kesinlikle çalardı penaltıyı. neyse alışacağız bu alengirli işlere. ikinci yarı çok iyiydik, bu sıcakta son dakikaya kadar bu tempoyu sürdürmek heyecan vericiydi.

dibba ve sinan süper lig topçusu değil. balotelli güzel sinyaller veriyor, bu adam biraz asılsın rahat 15 golü var. çift takım muhabbeti yapan arkadaş aslında beğenisini dile getirmiş. adana herkes için zor deplasman :wink:

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 00:52 

penaltı beklenen pozisyonda osayi azda olsa topa dokunduğu için penaltıyı vermediler. bide castro çok kolay bıraktı kendini

takıma gelirsek adana gibi deplasmandan galibiyet güzel ama şu samatta belasından hemen yarın kurtulmamız lazım.onun dışında kadroya en az 3-4 direk oynayacak transfer lazım. perrerianın hamleleri gayet yerinde

ads ye kalan maçlarda başarılar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 00:53 

Sağ tarafımız iyi çalıştı ama bir türlü o golü bulamadık.
Genel performansa bakarsak iyi mücadele ettik.
Net penaltımız verilmedi ama alışacağız bunlara.
Tribünler ayrı bölümlerde olsa da ara aea iyi destek verdi.Herkesin yüreğine sağlık.
Canın sağolsun Demirspor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 00:54 

Ben bizim takımı beğendim 10 gün önce gelen kaleci sahadaydı Svensson muhteşem seneye 10M € net Rassoul Tayyip iyiydi Kaan sırıtmadı Gökhan harbi tecrübe Castro güzel Sinan değişebilir Akintola uçuyor Belhanda daha fazla ön plana çıkmalı Balotelli 3-4 kilo verse zımba gibi olur hava çok sıcaktı yedekten girem Ezeh Assombalonga pırpır hızlılar Dibba bencil olmasa iyi yedek Stambouli ilerde oturur daha Bjarnasson geldi o nası oynayacak kadro kuramıyorum kafamda takımı beğendim hiç korkak oynamadılar kapanmadılar çatır çatır hücum yaptılar ki bi ara hapsettik Fenerbahçe 2. Yarı konsantrasyon eksikliğimizden o golü atmasa sonradan yüklenip atamazdı penaltı pozisyonu netti var a bile gitmedi neyse ilk elin günahı olmaz bu Feneri Kadıköyde yeneriz biz

Ads patlar falan filan diyenler görmüştür Avrupaya oynayacak takım kurduk bu sene kısmet olursa olur olmazsa seneye hedef ilk 5 net

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 00:57 

Takım iyi beğendim. Daha sezonun başı yeneriz yeniliriz..
Bana göre bugünkü en can sıkıcı şey son dakikalarda yapılan tribundu.Performans açısından demiyorum, mental olarak grup eskisi gibi değil. Dakika 85'te takım sağlı sollu bastırıyor gruptan çıkan sesi ben buraya yazmaya utanıyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 00:59 

adsnin muhtemel 11inin yaş ortalaması kaç? hatta ilk 15in. bu yeni aldığınız adam da 33 yaşındaymış. 2 yarı bakmayın fenerde bir şey olmadığı için çok baskı kurdunuz ama özellikle ilk yarı fizik kondisyon çok düştü bence adsnin

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 00:59 

adsnin muhtemel 11inin yaş ortalaması kaç? hatta ilk 15in. bu yeni aldığınız adam da 33 yaşındaymış. 2 yarı bakmayın fenerde bir şey olmadığı için çok baskı kurdunuz ama özellikle ilk yarı fizik kondisyon çok düştü bence adsnin

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 01:00 

Pereira'nın kariyer maçlarından biriydi herhalde. Bu kadar eksikle, özellikle en ilerideki danayla çok ekstra bir üç puan aldı hoca. Yaptığı hamlelerin hepsi olumlu yönde etki etti takıma. Benim geçen sene hiç beğenmediğim Tisserand kariyer maçını oynadı inşallah tek maçlık bir şey değildir. Onun dışında Altay, Ati ve Zajc'da diğer iyi isimlerdi. Tabi 15-16'da izlediğimiz taş gibi takımdan eser yok ama biz taraftar olarak hocayı Fenerbahçe medyasına karşı koruyabilirsek yönetimde artık zahmet edip adama transfer yaparsa Eylül sonuna doğru çok daha iyi bir takım izleriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 01:21 

Bahsi geçen pozisyonlarin penaltı ile uzaktan yakından alakası yok
Ayrıca 2.pozosyinda net hakemi aldatmadan sarı kart görmeli akintola.
İlk pozisyon da Erman Toroğlu bile böyle penaltı mi.beklenir sarı kart bile verilebilir dedi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2021, 01:30 
Kullanıcı avatarı

Bhecfbs yazdı:
Bahsi geçen pozisyonlarin penaltı ile uzaktan yakından alakası yok
Ayrıca 2.pozosyinda net hakemi aldatmadan sarı kart görmeli akintola.
İlk pozisyon da Erman Toroğlu bile böyle penaltı mi.beklenir sarı kart bile verilebilir dedi

Sen Erman Toroğlu’nu baz alıyorsan bende Bünyamin Gezer ve Ahmet Çakar’ı baz alayım. İkisi de Casto’nun pozisyonu penaltı diyor. Hatta Ahmet Çakar Fener hakeme dua etsin, net penaltydı diyor? Kim haklı şimdi? VAR niçin var?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 83 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], d3sperandum, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, lacivertACAB, memduhbaskan

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye