Zaman: 02 Ara 2021, 19:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 895 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 90  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2021, 00:35 
Kullanıcı avatarı

Çok üzgünüm, ahde vefa diye birşey olur. Bu takıma bu kadar emek veren bi isim nasıl dımdızlak ortada bırakılır ligler başlamak üzereyken, üstelik sözleşmesi uzatılırken. Profesyonel düşünce hiç bana göre değilmiş anladım.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2021, 02:58 
Kullanıcı avatarı

zebercet41 yazdı:
Mesut'un zaten 1.ligi kaldırabilecek kapasitesi yok yedek kalabilir miydi evet ama olmuyor demek ki. Ne yapacağız şimdi anlamadım takım 2 senede 2 lig çıktı şu an 1.ligdeyiz o izmitin çocuğu denilen 5 senede 1 lig atlatamayan tek başarıları amatör şampiyonluğu olan adamları geri mi çağıracağız takıma veya takımda tutmaya devam mı edeceğiz. Bazı ismi sayılan topçuların reklam arası dönemde nasıl ortalığı karıştırdıklarını nasıl takım içinde gruplaşma yaptıklarını da biliyoruz. Neden bu kadar anlam yükleniyor bu adamlara anlamadım. Benim için izmitin çocuğu aldığı paranın hakkını verip bu takımı 2 senede 2 lig çıkartan adamlardır. O günkü imkanların ölçüsünde paralarını alıp oynuyorlardı oynadıkları marka kocaelispordu marka oynatıyordu hepsi bu. Geçen sene tutarsız süleyman olayında da benzer şeyler yaşandı gördük süperligde oynamak kolaymıymış değil miymiş.

Ayrıca takımdan ayrılanlarda ne hikmetse ya reklam arası dönem yöneticileriyle sosyal medyadan yorumlaşıyor ya da onların destekçileriyle mesajlaşıyor falan o dönem geri gelsin izmitin çocukları oynasın...

Ben 2016 senesinde bizi 1.lig'e çıkaran kadroyu ezbere sayamam. Ama 2009 senesinde bizi amatörden çıkaran kadroyu tek tek sayarım.

1.Lig'de Süper Lig'de herkes takımın aşığı olur. Herkes gelmek ve kalmak için can atar. Ama akılda amatörde verilen o mücadeleler kalır.

Sizin Mesut olayınızı hiç bilmiyorum. Zerre fikrim yok. Sadece burada yazılanları gördüm. Ben kendi takımım ve kendi açımdan konuşayım. Amatör çamurundan bizi çıkaran bir futbolcunun bizim yüzümüzden ağlaması bana çok koyardı. Karşılıklı çıkarlar haricinde bazı değerler de olması gerekiyor diye düşünüyorum. Özellikle şehir, camia takımlarında.

Yanlış anlaşılmak istemem. Konuya yabancı biri olarak sadece burada okuduklarımdan sonra yaptım bu yorumu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2021, 12:44 
Kullanıcı avatarı

Mesut'un ayrılmasından sonra yönetime giydiren bir güruh var.
Burada sırf bu saçma muhalefet konularına cevap vermemizden dolayı dışarıdan bakan birisi diyecek ki şak şakcı tayfası burada da varmış ama alakası yok.

Kardeşim Mesut'la ilk sözleşmeyi imzalayan yönetim. Omolo transferinden sonra mesut'u takımda istemeyen hoca.
Yani kadroya bile giremez demiş Mustafa hoca.

Türkiye'de hocasına bütün yetkileri veren tek kulübüz şuanda sanırım bunu hem dezavantajini hemde fazlasıyla avantajını görüyoruz.
Yapılan transferlerin hiçbirine yönetim transferi diyemezsiniz bizzat Hocanın istediği adamlar.
Bana kalsada yaş ortalaması yuksek oldu gibi ancak tecrübeli isimlerle aradan sıyrılmak istiyor hoca.

Alışmış herkes sürekli yönetim eleştirmeye.
Mustafa hocaya sallayın sallamak istiyorsaniz ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2021, 13:21 
Kullanıcı avatarı

saffet8 yazdı:
Burada sırf bu saçma muhalefet konularına cevap vermemizden dolayı dışarıdan bakan birisi diyecek ki şak şakcı tayfası burada da varmış ama alakası yok.

Kardeşim Mesut'la ilk sözleşmeyi imzalayan yönetim. Omolo transferinden sonra mesut'u takımda istemeyen hoca.

Türkiye'de hocasına bütün yetkileri veren tek kulübüz şuanda sanırım bunu hem dezavantajini hemde fazlasıyla avantajını görüyoruz.
Yapılan transferlerin hiçbirine yönetim transferi diyemezsiniz bizzat Hocanın istediği adamlar.
Bana kalsada yaş ortalaması yuksek oldu gibi ancak tecrübeli isimlerle aradan sıyrılmak istiyor hoca.

:D

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2021, 13:46 

saffet8 yazdı:

Saffet kardeşim 2006'da bütün yetkiyi Sadi hocaya verdik doldurduk herkesi takıma hedef şampiyonluk daha ilk maç Antalya'da takımı izledik bu sene inşallah düşmeyiz dedik zaten içerde Sakarya ve Bursa mağlubiyetleri ile beraber hepten çöktük sonra ilk başta hedefte hoca vardı. Uşak maçı sonrası istifa etti bu sefer bütün ibre yönetime döndü hatırlayın neler yazıldı İzmit'in sokaklarına yeter artık saral geldi bize daral sadece bir tanesiydi şimdi oldu da 3.hafta 3'de 0 çektik hoca dediki benden bu kadar zaten hastayım müsaade sonra ne olacak bütün oklar yönetime çevrilecek daha öncede yazdım bu takıma Mustafa Denizli geldi eleştirildi Osieck geldi eleştirildi Sefa Sirmen eleştirildi. Bu kent futbolu bilen kent yeri gelir alkışlar yeri gelir eleştirir.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2021, 13:49 

king10bucuk yazdı:
saffet8 yazdı:

:D

Güldün ama harbiden öyle yani kardeşim bütün camia onun eline bakıyor ya kral olacak ya da istifa edip bütün topu yönetime atacak sonrası malum biz alışkınız zaten tarla kasaba'da gezmeye onda suç yok aslında ona anahtarı teslim edende kabahat

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2021, 14:17 
Kullanıcı avatarı

saffet8 yazdı:

Mustafa Hoca dışardan gelmiş bir profesyonel abi.Takımda düşünmemiş olabilir Mesut'u.Mesele,yönetimin de dışardan gelmiş gibi davranması.Ki öyle de sayılır.Hiçbiri bizimle birlikte Tekirdağ'da Babaeski'de değildi.(gören varsa söylesin)O yüzden ruhtan,maneviyattan,sahaya karakter koymaktan bahsetmeleri pek mümkün değil.Mesut bu takımın saha içindeki hafızasıydı

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2021, 14:46 

Açıkçası dediğim gibi mesut'un bu zamanlamayla gönderilmesi yanlıştı buna katılıyorum kesinlikle. Ama yok izmit'in çocuğuydu, yok bu çocuklar yendi, ayıp edildi filan bunlar hamasi şeyler. Ve sosyal medyaya bakıyorum çok fazla bu hamaseti yapan var. Sahada izlerken bu bayrak adam diyeceğim kimse yoktu benim. Eskiden böyle adamlar çoktu. Bana bu biraz o zamanki adamları aramak gibi geliyor, öyle adamlara en yakına tutunuyor insanlar. Çok uzağa gitmeye gerek yok. Bi topraktepe ayarında birisi olsa şu takımda ve gönderilse eyvallah sonuna kadar eleştirilir. Ama mesut kusura bakmasın böyle bir adam olamadı. Sadece mesut değil, süleyman da sefa da mert de böyle olamadı. Bu onların kötü olduğu anlamına filan gelmez. Sadece bayrak adam olmak başka bir şey. 80'lerde 90'larda böyle adamları gördü bu şehir. Daha sonra da daha azalmış olsa da yine gördü. Fakat amatörden çıkan kadroda böyle bayrak bir adam yoktu. Dediğim gibi bu onların eksisi filan değil, canla başla mücadele ettiler bu takım için, hepsinin ayağına sağlık ama bu onların bayrak adam olmaktan çok uzak oldukları gerçeğini asla değiştirmiyor.

Bence burada eleştirilecek tek nokta gönderilmenin zamanlaması, bu adamın da bir futbol hayatı özel hayatı var sonuçta evli çocuk sahibi bunları düşünmek lazım.

Keşke o kadrodan hiç olmazsa bir kişi dediğim seviyede olsaydı da süper lige kadar tutsaydık ama olmadı. Örneğin o kadroda göztepenin halil akbunar'ı gibi bir adam var mıydı? Adamı galatasaray istedi, göztepeyle 5 yıllık imzaladı. Bizim süleyman 3.ligden beri gitmek için huysuzlanıp duruyordu, en son bandırma için gemileri yaktı gitti.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2021, 18:16 
Kullanıcı avatarı

Şimdi de sosyal medyada Mesut'un gönderilişini eleştirmek adına Yılmaz yerden yere vuruluyor. Sosyal medya o kadar pis bir yer halini aldı ki anlatamam. Kendi oyuncumuzu bile nasıl yerden yere vururuzun hesapları yapılıyor. Bence de Mesut bu lig için yetersiz, sırf bu şehrin çocuğu diye takımda kalacak hali yok eyvallah ama o zaman neden sözleşme yenilendi? İnsanların eleştirdiği şeyin gönderiliş biçimi olduğunu düşünüyorum. Bu kadar hizmet vermiş bu insanlar bu şekilde gönderilmemeli bu takımdan.

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2021, 10:50 
Kullanıcı avatarı

Bu akşam işten biraz erken çıkıp akşam antrenmanını izleyemeye geçeceğim. Sanırım bir organizasyon da yapılacakmış dernek tarafından. Bir de yerinde görelim bakalım yeni transferleri.

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 895 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 90  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cobain, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasadaparayok, Susuzdede35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye