Zaman: 27 Eki 2021, 15:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1644 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 165  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2021, 23:15 
Kullanıcı avatarı

Superlige çıktığımız günden beri bir tane düzgün Sağ beki olmaz mı bir takimin ...
Yazıklar olsun. Kaldığımız adam medet umduğumuz adam 1.50lik murat paluli
Söylenecek söz yok.
İnternet üzerinden canlı izliyorum maçı geri pas yapmaktan başka bir hareketi yok.
Superlig takımı 2.lig ayarındaki bek ile oynuyor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2021, 23:29 
Kullanıcı avatarı

Beklerden ziyade takım oyununu pek beğenmedim. 2 sezondur bir arada oynayan takımın daha etkili olması gerek.

Yeni girenlerden Beykan farkını belli ediyor. Bu sezon hak ettiği süreleri almalı artık.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2021, 23:56 
Kullanıcı avatarı

Altınordu beklediğimden dirençli çıktı iyi bir hazırlık oldu bence ama yinede ciddi bir rakiple ne olduğumuzu görmek gerekirdi. Yeni transferler adaptasyon sorunu yaşıyorlar gördüğüm kadarıyla doğaldır eskilerle harmanlıcak olan hocadır. Beklenti üstü kesinlikle Beykan sene içinde ismine cismine bonservisine bakılmadan kim hakediyosa forma ona verilmeli.

Hücumda alternatif baya bol sene Adis Cherif Tjanic var Baku Lourency vs. Mesela ilk yarıdaki 11'e Beykan monte olsaydı daha etkili olurdu takım görelim beklenmedik adamlardan katkı almak iyidir her zaman. Egede İdeye denen heriften her türlü önde olmalı rotasyonda o girdi bir kere bize en azından çocuğu kazanalım

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2021, 01:13 
Kullanıcı avatarı

Bu bek olayı bizde takıntı olamaya başladı ama ne berkan'la ne paluli ile bu gemi gitmez. Tijanic bu ligin topçusu değil gibi. Çok tutuk ve ürkek kaldı. Umarım bu maç özelindedir. Arslangiçin ayağı yere iyi basıyor ama biraz ağır bi stoper gibi. Halil çok içerde oynadı çözemedim olayını. Sonradan girenlerde Yalçın ve Beykan çok istekli göründü. Ege için ayrı parantez fizik olarak baya iyi geliştirmiş kendini. Mutlaka şans verilmeli bu çocuğa. Altınordu zayıf gözülse de bizde öyle vuaaav diyebileceğimiz uçar kaçar bi top oynamadık. Ne kadar ölçu olur lig için bilemem ama hazır bi takım göremedim sahada. Hayırlısı bakalım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2021, 01:13 
Kullanıcı avatarı

..

En son tombulşişe tarafından 08 Ağu 2021, 01:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2021, 01:43 

İki farklı takim izledik ilk takım topa hakim kalite olarak Altınorduya bariz üstündü
İsimler özelinde

Arslanagic: gayet iyidi inşallah ligde zorlu maçlarda da böyle performans gösterip devam eder.

Tijanic ; biraz uyum süreci geçirecek gibi mevkisi zor bir mevki bazı pozisyonlarda topla buluşamadi bazılarında takım buluşturamadi , kafa havada koşuyor arıyor top istiyor , şerifin golünde asistin asistini yaptı adise , birde halile bir top bıraktı aradan savunma son anda girdi belli bir olası var bakalım bizim takımda maya tutacak mı

Paluli , mücadele o bu eyvallah ta ne kafayı kaldirabiliyor ne orta atabiliyor ne taç atabiliyor kısaca herkes hem fikir iyi bir yedek olur bu hâliyle

Yalçın; yeteneği diyecek yok fakat bir türlü burdayım ben diyemiyor , ayrı bir eleştiri saçını boyayacina o atletini dışarı çıkarıp şortunu indirecegine kısacası tarzına bu kadar takilacagina oyununa bu takilsaydin burda kimse 8 numara lazım demezdi öyle yeteneğin var

Ege; inşallah bu ideye çöpü yüzünden Ünal hoca bu çocuğun alacağı süreleri yemez ,hiç birşey olmasa keyif alıyor yaptığı işten

Megyeri, bu adama helal olsun yedek kaldı hazırlık maçlarında dahi forma bulamadı arda ligde forma aldı bu arkadaş suratı bile düşmedi bu günde kalaye sonradan girdi bütün ciddiyetle işini yaptı helal olsun iyi karakteri varmış

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2021, 09:49 
Kullanıcı avatarı

İkinci yarı giren 11 hangi düzenle oynadı?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2021, 09:56 
Kullanıcı avatarı

VTS yazdı:
İkinci yarı giren 11 hangi düzenle oynadı?

bi değişikti bende çözemedim :)

sağbek 21 numara kimdi baya hariketli ve istekliydi gençlerimizden biriydi ama tibetmi efecan mı..gerçek mevkisi sağbek mi?

ben eh işte.. diyecek bi performans gördüm ortada sanki eksik bişeyler var daha

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2021, 11:44 
Kullanıcı avatarı

Maalesef Adis ununu eleyip duvara asmış. Adis ile bu sene olmaz, acil forvet lazım. Kendisi dünklü maçta İdeye'den hallice bile değildi. Bu seneki performansı İdeye ile aynı olur, hatta İdeye'yi bazı maçlarda, belki de bir çok maçta Ünal Hoca ilk onbirde tercih edebilir. Adis ile ilgili bunları yazarken İdeye'nin düzeldiğinden, iyi topçu olduğundan bahsetmiyorum, bilakis kendisi çöp, ama maalesef Adis onun kadar kötü diyorum

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2021, 13:13 
Kullanıcı avatarı

tombulşişe yazdı:
Bu bek olayı bizde takıntı olamaya başladı ama ne berkan'la ne paluli ile bu gemi gitmez. Tijanic bu ligin topçusu değil gibi. Çok tutuk ve ürkek kaldı. Umarım bu maç özelindedir. Arslangiçin ayağı yere iyi basıyor ama biraz ağır bi stoper gibi. Halil çok içerde oynadı çözemedim olayını. Sonradan girenlerde Yalçın ve Beykan çok istekli göründü. Ege için ayrı parantez fizik olarak baya iyi geliştirmiş kendini. Mutlaka şans verilmeli bu çocuğa. Altınordu zayıf gözülse de bizde öyle vuaaav diyebileceğimiz uçar kaçar bi top oynamadık. Ne kadar ölçu olur lig için bilemem ama hazır bi takım göremedim sahada. Hayırlısı bakalım.

Sonuna kadar katıldığım cümleler olduğundan bu post üzerinden bir şeyler yazmak istedim.

Öncelikle Gürsel Aksel'de gece maçı izlemek çok ayrı bir keyifmiş, yapandan yaptırandan bir kez daha Allah razı olsun.

Tijanic'in takıma henüz alışmadığı bariz belli; fizik kalitesi malesef istediğimiz gibi değil, dirençli orta sahalara karşı bu futbolla kaybolup gider.

Obinna, Atınç, Halil, Cherif bıraktığı yerden devam ediyor; Dino'yu da ilk maçına göre beğendim.

Atakan fizik olarak Alparslan'ın aynısı ancak kalite olarak gerisinde olduğu belli, takımı yönlendirmeye çalışması filan hoşuma gitti yine de.

Sağ bek Gökay sonradan girdi, çaba ve istek var ama malesef o da yetersiz. Orta sahada Yalçın oyuna girdikten sonra iyi işler yaptı ama Efecan'ı özellikle acayip beğendim, umarım daha çok süre alabilir ve kendini geliştirir.

Beykan'ı hazırlık kampında ve maçlarında zaten duyuyorduk ama dün canlı şahit olduk girdikten sonra çok iyiydi, 10 numarayı da almış belli ki hocanın da beklentisi yüksek. Bu sene çok daha fazla süre alacağı aşikar.

Altınordu kalecisi Erhan Erentürk Bursaspor ile anlaştı ama dün oynayan kalecileri de epey iyiydi, onu aramazlar gibi duruyor, sanırım ismi Ali Emre Yanar'mış.

Ege'nin gol ile başlaması güzel oldu, orta sahaya kadar gelip çoğu kez hücuma destek vermeye çalıştı. Çabasının ve mücadelesinin karşılığını alması hem onu hem bizleri çok mutlu ediyor.

Adis gününde değildi, yine de asist ile bitirdi maçı. İdeye'yi gönderip güzel bir forvet alabilsek onun performansını ve çalışma isteğini de yukarı çekirdi ama malesef olmayacak gibi duruyor.

Baku'nun durumu ile ilgili hala açıklama yapılmaması saçma, haftaya lig başlıyor neden oynamadı tek kelime bilgi yok.

Sağ bek şart.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1644 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 165  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Aretias, Atmaca, babazor, Bing [Bot], caGe, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kskptkm, tribunde, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye