Zaman: 04 Ara 2021, 09:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 149 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Süper Lig 2021/2022 | Şampiyon, Avrupa Bileti Düşme aday
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2021, 19:01 

Bizim ön tarafa bakınca diyorum ki ligi ilk 10da bitiririz. Sonra kaleci dahil defansa bakıyorum düşmenin ilk adayıyız diyorum. Canlı gözle izlemeden o düşer bu düşer demek çok zor.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2021, 21:16 
Kullanıcı avatarı

Kadroyu erken kuran veya geç kuran değil parayı zamanında ödeyen kulüpler ligde kalıyor veya başarı yakalıyor.Herhalde bu durumu tecrübe etmemiş arkadaş yoktur bu forumda. :lol:

O yüzden Ads ödeme sorunu yaşamayacak ise bence ilk 5 için ciddi aday.
Altay'ın durumunu bilmiyorum ama son gün 20 transfer yapsanızda paralarını tıkır tıkır ödedikten sonra bence sorun olmayacaktır.

Bu arada şampiyonluk için Bjk, gündemindeki adamları alırsa Alex,Rosier,Godin,Ghezzal ve iyi bir forvet izlemesi çok keyifli bir takım olur ve bence ligi domine edebilir.Ama geçenlerde gözüme bir istatistik çarptı,Fb geçen sene sahasında 7 mağlubiyet ve 2 beraberlik yaşamış.Tekrar yaşar mı emin değilim :roll:

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2021, 14:26 
Kullanıcı avatarı

bizde oyle aman aman bir eksik kalmadi. rodriguez ve gurbetci melihde tamam. yabanci on numara, yabanci sol stoper, yabanci kaleci, bu 3 transferden sonra kalanlar keyfe keder... cogunlukla yerli rotasyonunu kuvvetlendirme transferi yapilir o noktadan sonra

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2021, 21:58 

Antalyaspor1966 yazdı:
Altay-Göztepe atışması için yeni bir başlık açsanız arkadaşlar?

Buradaki diğer takım taraftarlarına ayıp ediyorsunuz artık

heyecanmı kaldı koca tribün dergide bırakın bizi takılalım. :D

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2021, 22:03 

kamp esnasinda gelen, hatta belki ilk haftadan sonra gelen bile oyuncularimiz olabilir. ancak nihai goruntude cok ciddi bir takim kurmakta oldugumuzu dusunuyorum zira konusulan ve gelen isimler hep ciddi standartta. ama bu sene herkes akilli transfer yapiyor, hep 30 alti, al sat yapilabilecek oyunculara yonelinmis vaziyette. o yuzden cetin ve keyifli bir lig bizi bekliyor...

biz bu ligde encok oynayan 8. takimiz, sehrin guney takimini destekleyen arkadaslarin tevellutler yetmiyor olabilir, bu ligde sizden 12 sezon fazla oynadik. ama hafife almaniz da guzel, oyle olunca sokun seviyesi yukseliyor, daha keyifli oluyor[/quote]

dayı benim tevellüt yetiyo altayın süper ligte takılmasına,ilk yarı puanları alır,ikinci yarı satış yapar, istanbul takımları gelince Atatürk stadına,bin kişi takılırsınız açık tribünün sağında

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 20:54 

İzmirAltay35 yazdı:
imzayı attığına göre demekki istediği isimleri alıyoruz.Peki sizin Ünal Karaman'a dayanma eşiğiniz nedir?Ünal karaman sevdiğimiz bir hoca fakat lige iyi başlayamazsa,6. haftayı büyük ihtimal göremez..Bu da benim iddiam olsun.

İstediği oyuncular alınınca her teknik adam imza atar. Bana kalırsa Mustafa hoca konusunda çok duygusal davranıyorsunuz. Dışarıdan bir gözle bakan hemşehriniz olarak bu size ileriki aylarda zarar verir demek istedim.

Sırf armasında İzmir yazdığı için bile saygı duyduğum bir kluptur Altay. İzmir çocukları çekişmeyi sever. Konu bölünmesin burada yazan İzmir dışı arkadaşlar sene içerisinde bizlerdeki bol iddialara, laf sokmalara hazır olsun.Kusura bakmasınlar. Bunlar hepimizin doğasında var.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 21:57 

Otonom yazdı:
İzmirAltay35 yazdı:
imzayı attığına göre demekki istediği isimleri alıyoruz.Peki sizin Ünal Karaman'a dayanma eşiğiniz nedir?Ünal karaman sevdiğimiz bir hoca fakat lige iyi başlayamazsa,6. haftayı büyük ihtimal göremez..Bu da benim iddiam olsun.

İstediği oyuncular alınınca her teknik adam imza atar. Bana kalırsa Mustafa hoca konusunda çok duygusal davranıyorsunuz. Dışarıdan bir gözle bakan hemşehriniz olarak bu size ileriki aylarda zarar verir demek istedim.

Sırf armasında İzmir yazdığı için bile saygı duyduğum bir kluptur Altay. İzmir çocukları çekişmeyi sever. Konu bölünmesin burada yazan İzmir dışı arkadaşlar sene içerisinde bizlerdeki bol iddialara, laf sokmalara hazır olsun.Kusura bakmasınlar. Bunlar hepimizin doğasında var.
Mustafa hoca istediğim adamlar ile anlaşılmazsa imzalamam derken demek istediği şuydu kulüp menejerlere peşkeş çekilir borç üstüne borç yaratılıp düşer ve karanlığa gömülürse bu seneryoda ismim geçsin istemem demek istedi. Aldırdığı tüm oyuncular kısa ve orta vadede takıma para kazandırma potansiyeli olan oyuncular. Bu sene siz de bu tarz transferlere yöneldiniz. Maalesef başka türlü kulüpleri döndürme ihtimalimiz yok.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2021, 13:22 
Kullanıcı avatarı

canlarfeda35 yazdı:
dayı benim tevellüt yetiyo altayın süper ligte takılmasına,ilk yarı puanları alır,ikinci yarı satış yapar, istanbul takımları gelince Atatürk stadına,bin kişi takılırsınız açık tribünün sağında

bunu soylerken en azindan kendi takiminin gecen seneki ikinci devre performansina baksaydin kardesim. yillardir abilerinin de sigintisi bu, Altay mac satar, ama hepde goztepenin ustunde bitirir.

Ataturk stadinda yapilan buyuk bir hataydi, o zamanda soylendi. ama dedigim gibi kucumsemeniz cokcok iyi, isimizi kolaylastiriyorsunuz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2021, 13:24 
Kullanıcı avatarı

Otonom yazdı:
İzmirAltay35 yazdı:

mustafa hoca konusunda az duygusal bile davraniyoruz, yanlis dusunuyorsun... mustafa hoca suan Altay Spor Kulubunun birinci emniyet subabi, sigortasi, sartelidir. kimse Altaydan buyuk degildir ama, su an Altayin en buyugu Mustafa Denizlidir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2021, 16:28 

Altay’ı hiçbir rakibi küçümsemiyoruz kesinlikle en büyük artımızın ayaklarımızın yere sağlam basması olduğunu düşünüyorum. uçuk hedefler hayaller içinde değil kimse. Süper lig’de arka arkaya 5. senemiz keyfini çıkarmaya çalışıyoruz

Altay’ın aramızdaki maçlarda bize üstünlüğü aşikar bunu inkar edemeyiz. en son 2. ligde beraberken 3-0 ve 2-2’yle toplamda 4 puan alarak şeytanın bacağını kırmıştık. Ben yine söylüyorum derbilerin havası farklı olur belli olmaz kimin kazanacağı ama ligi sizin üstünüzde bitireceğimiz konusunda iddialıyım arkadaşlarla bu konuda bahse de girdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 149 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, pesto, Spanksk, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye