Zaman: 09 Ara 2021, 05:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 111 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Trabzonspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2021, 14:33 
Kullanıcı avatarı

Busenaz Sürmeneli çeyrek final maçı hazırlıklarını tamamladı

Başarılı boksörümüz Busenaz Sürmeneli, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları çeyrek finalinde yarın Ukraynalı Anna Lysenko ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Son 16 turunda Polonyalı Karolina Koszewska'ylı 5-0 gibi net bir skorla geçen sporcumuz, ara vermeden sürdürdüğü çalışmalarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Olimpiyatlarda ringe çıkan ilk kadın Türk boksör olan 23 yaşındaki Busenaz'ın çeyrek final müsabakası yarın TSİ 06.03'te başlayacak.

Sporcumuza çeyrek final müsabakasında başarılar diliyoruz.

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/haber ... -29-7-2021

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2021, 20:44 
Kullanıcı avatarı

Dorukhan haberleri geçiyor pek takip edemedim fakat ilk 11 de oynayamaz yedek kulübesi için alındı galiba.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 08:27 
Kullanıcı avatarı

Busenaz Sürmeneli yarı finalde! Madalyayı garantiledi
Trabzonlu boksör Busenaz Sürmeneli yarı finale yükseldi.

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda boks branşında kadınlar 69 kiloda Trabzon ve Trabzosnpor kulübü sporcusu Busenaz Sürmeneli, yarı finale yükseldi ve olimpiyat madalyasını garantiledi.

Kokugikan Arena'da çeyrek finalde Busenaz, Ukraynalı sporcu Anna Lysenko'yla mücadele etti.

Son dünya şampiyonu Busenaz, rakibi karşısında ilk rauntta 5 hakemden de tam puan aldı. İkinci rauntta da agresif bir oyun sergileyen milli boksör, yine bütün hakemlerde tam puan almayı başardı. Son rauntta da üstünlüğünü sürdüren Busenaz Sürmeneli, yarı finale adını yazdırdı.
Busenaz, aynı zamanda tarihe geçti. 23 yaşındaki milli boksör, kadın boksunda olimpiyat madalyasını garantileyen ilk Türk sporcu olarak tarihteki yeri aldı. Busenaz'ın yarı final mücadelesi 4 Ağustos'ta gerçekleşecek.

Karşılaşmayı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da takip etti. Kasapoğlu müsabakayı heyecanlı bir şekilde takip ederken, sık sık milli sporcuyu motive etmek için tezahüratta bulundu.

Busenaz Sürmeneli: “Hayallerime daha ulaşmadım”
Busenaz Sürmeneli açıklamalarda bulundu.

Ukraynalı rakibini mağlup eden Busenaz Sürmeneli karılaşma sonrasında yaptığı açıklamada “Madalya maçları her zaman zordur streslidir. Performansımızın hepsini göstermedik. Daha zor maçlar olacak. Türkiye’ye selamlar olsun. Boskta ilk olimpiyat madalyası gelecekte diğerleri de gelecek. Trabzonspor ile ilk olimpiyat madalyası oldu Hayallerime daha ulaşmadım daha var. Bir bir performansımızı artırarak devem edeceğiz. Arkamda çok görülmeyen kahramanlar var. Benim için elini kaldıran da eden herkese teşekkür ediyorum. Finale çıkmak için her şeyi yapacağım Rakibi önceden bildiği için daha iyi performans sergileyebilirdim ama daha zorlu maçlar olacağı için biraz sakladım kendimi. Ben kendime ve takımıma güveniyorum. İnşallah daha güzel başarılar gelecek.” dedi.
Antrenör Cahit Süme ise “Bronz madalya ile ilk defa olimpiyat madalyası kazandık Trabzon’a ve Trabzonspor’a ilk defa bir olimpiyat madalyası gidecek. İnşallah daha başarılar alarak bunu süslemek istiyoruz” dedi.
https://www.haber61.net/spor/busenaz-su ... 31073.html

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 08:53 

Trabzonspor gibi bir camiaya bu paralara Dorukhan transferini yakıştıramadım. Gerçekten bu transfer içine sinen var mıdır ? Merak ediyorum. Keşke ona verilen para altyapıya falan harcansaydı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 10:58 

nacnacnac yazdı:
Trabzonspor gibi bir camiaya bu paralara Dorukhan transferini yakıştıramadım. Gerçekten bu transfer içine sinen var mıdır ? Merak ediyorum. Keşke ona verilen para altyapıya falan harcansaydı.
Senelik 1.5 m euro yapıyor.çok çok fazla.hele bizim gibi tavan ücreti 1.7-1.8 m euro civarı olan kulüp için.bu adam kadronun değişmezi değil yıldız değil.bonservis olmadıgı içinde böyle oldu biraz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 12:54 
Kullanıcı avatarı

bonservisi yoksa imza parası diye bir şey çıkardılar. moda oldu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 13:22 

devrimciTS yazdı:
fba yazdı:
[quote="devrimciTS"]euro 2020 de adamlar 18 19 yaşındaki çocuklarla maça çıktı. biz bu oyuncuları şans vermezsek nasıl gelişecekler. sonra gider böyle ismail gibi adamlara kalırsın işte.
İsmail (32), Hamsik (34), Gervinho (34), Peres (31)... Adebayor'lu Başakşehir'i görür gibiyim. Abdurrahim Dursun bence çok rahat oynardı. Gidişat Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır gibi oyuncuların çıkmasını yok eder ancak...

hocam o yaş muhabbeti artık eskide kaldı. günümüzde 40 yaş üstü sayısız futbolcu var. kendine iyi bakan her sporcu başarılı olur.[/quote]
O oyunculardan yabancı takımlar da 2-3 tane var 11'de,Türkiye liglerinde ise 11'de 6-7 tane var. Bir de bizim ülkenin sadece başarılı olma lüksü yok, sürekli oyuncu satmalı kar ederek.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2021, 08:51 
Kullanıcı avatarı

avrupa dan 30 yaş üstü oyuncu transfer edilir. adamlar kendilerine bakıyor. bizim oyuncular istisna dışında 35 yaşına geldiğinde sahada depar atınca nefes nefese kalıyor. gençlere süre verilmesi elbette güzel ama üst sıraları kovalayan takımlarda kimse uzun süre sabır göstermez. geçen sene fenerbahçe yaşlı takım dediler sivassporu yenseydi şampiyon oluyordu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2021, 10:54 

devrimciTS yazdı:
avrupa dan 30 yaş üstü oyuncu transfer edilir. adamlar kendilerine bakıyor. bizim oyuncular istisna dışında 35 yaşına geldiğinde sahada depar atınca nefes nefese kalıyor. gençlere süre verilmesi elbette güzel ama üst sıraları kovalayan takımlarda kimse uzun süre sabır göstermez. geçen sene fenerbahçe yaşlı takım dediler sivassporu yenseydi şampiyon oluyordu.

Öyle lüks olmaması lazım Türk takımlarında. En yaşlı ligiz, yaşlı olunca da sabır gösterilmiyor, rekor teknik direktör değişimleri ve transfer sayıları gerçekleşiyor :) yaşlı Fenerbahçe'nin yenemediği Sivasspor da yaşlı, şampiyon olan Beşiktaşta yaşlı, herkes yaşlı olduğu için, yaşlı takım başarılı diye bir şey yok.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2021, 16:20 

Dün a spor’da mehmet ayan, ts’de futbolcuların vergilerini kendilerinin ödediğini söyledi. Yani aldıkları ücretin %40’ını vergi olarak kendileri ödüyormuş topçular bu durumda dorukhan’ın maaşı 900k-1m euro arası bir şeye denk geliyor. Bu bilgi doğruysa eğer bir nebze normal hale geliyor transfer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 111 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], MorMenekseler

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye