Zaman: 17 Eyl 2021, 19:03

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 656 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 66  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2021, 22:52 

Başkanı dinliyorum adam haklı diyorum gidenler kalmak istemedi burada oynamak istemeyemi bir dakika tutmam diyor alperin sözleşmedeki çıkış parasını aldık diyor

Sosyal medyaya bakıyorum bu kadar olmaz diyorum bu nasıl yönetim bunlar takımı batırmak için gelmişler diyorum

Ortada Bi yalan dönüyor ama kim yalan söylüyor bilemiyorum

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 00:50 
Kullanıcı avatarı

Suçlu insan gergindir. Sağa sola bağırır, eliyle bir yerlere vurur, suçluyum ama güçlüyüm de der. Suçsuz insan sakindir. En fazla derdini anlatamadığı için panikler. 20 dakikada siz ne gördünüz bilmem, yorum size kalmış. Hayırlı işler herkese, yolcu yolunda aklı çorbasında.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 07:59 

başkan dün programa çıkmasa daha hayırlı olurmuş. çoğu şeye tatmin edici cevap veremedi, o sevmediğimiz fatih mert harbiden konuşunca kendini dinletiyordu, FK kendini anlatmakta çok zayıf.

ama borven konusunda üstüne basa basa 10 kere oynamak istemeyen gider dedi. gittiği para da 400 bin euroymuş, 200 bin euro nakit, kalanı taa gelecek sene başında.
en önemli oyuncunu lige 2 hafta kalmışken nerdeyse bedavaya gönderip forvet hattında kendini eksik bırakmak hiç mantıklı değil. yok fedakarlık yapmış yok kalmak istiyormuş zorla göndermişler falan ben parçaları birleştirdiğimde işin ucu gerçekten borven kendi isteğiyle ayrılmasına geliyor.

kendinizi kulüp başkanının yerine koyun, lig başlayacak, taraftar bi oyuncuyu adeta bayrak adam yapmış, gol kralı olma ihtimali yüksek, siz bütün bunları göze alıp sadece 200 bin euro para için oyuncuyu zorla gönderiyorsunuz, yerine de kimseyi almıyorsunuz.. benim aklıma yatmıyor, ha şimdi bi kesim çıldırmış gibi yönetime cephe aldığı için bu yazdığım da linç yiyecek ama şu yukarda yazdığım tabloda zorla gönderdiler demek mantıklı geliyorsa bilemem.

ama işte zorlarsan yok eren oynasın diye gönderdiler yok menajer takımı kuruyorlar yok kulübün içi boşaltılıyor falan 40 tane neden uydurursun; onu da öğrenemeyeceğimize göre yapacak bişey yok. herkesin kendi bakış açısı.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 08:45 

Faruk Koca malum gücün etkisiyle yaptığı kişisel servete,kulübe soktuğu paraya çok güveniyor olsa gerek biz olmasak Ankaragücü kim demeye getirdi zaten geldiği ilk günden beri ben olmasam burası bitecekti yalvardılar dayanamadım geldim kafasında dünde bilinçaltını 4-5 defa dışarı vurdu camia kim taraftar kim deyip sonradan kendini frenledi.

Sportif-idari saçmalıklara uzun uzun girmiyorum zaten ne yapsa adam aslında şunu yapmak istedi deyip aklayan paklayan bir kitle var herşeyi geçtim çok net kan uyuşmazlığı var adamın tarzı tarz tavrı tavır değil burayı idare ettiği şantiyelerden biri zannediyor bakalım nerde patlayacak lastik şu ortamda başarı gelirse mucize olur

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 09:55 

Dün hem başkanı hem zanka tv de metiner erdemli porgramı izledim. denildiği gibi ortada bir yalan söyleyen varda kim.

başkan saatli bomba gibi. sen bu camiada yeni değilsin 2-3 senede taraftarı çözmüş olman lazım. eleştiriye açık olacaksın.

iki ankaragücü porgramı nasıl aynı saate denk geldi bu bile aslında kafa karışıtırıcı. çokmu zordu birini daha erken yada geç yapmak. insanlar ikisinide izleyebilseydi.

şimdi zanka tv de metiner erdem ve ahmet sülak bazı şeyler söyledi asıl soru işareti bunlar

1- Borven gece yarısı 11 de otelden tek başına yollanmış. Metiner Erdem aslında Borvenin 2 temmuzda Anteple anlaştığını ama kulup 15 temmuzdaki bir sözleşmenin bitmesi için oyalama yaptığını söyledi. hatta dediki şu an başkan muhtemelen borven paragöz kendi istedi vs diyecek dediki aynen dedi.

2-Transfer komitesi Faruk Koca ,menajer ve Faruk Koca'nın yiğeninden oluşuyormuş. Keza Basınla ilgili bölümdede başka bir iyğen varmış. Yiğen kontenjanı var dedi Ahmet kardeşim hatta kulüp aile şirketine dönüştürülüyor deniyor.

3-Metiner Erdem bir yönetici ile konuştuğunu gün içerisinde hiçbir şeyden haberleri olmadığını söyledi diyor. Gelmiş geçmiş en güçlü yönetim denip sadece Faruk Koca ismi var buda ayrı bir sıkıntı.

4-Eğer Ankaragücü oyuncu satarak yasağı kaldıracaksa bu kadar güçlü yönetim kurduk vs demeye ne gerek vardı dedilerki tamamen haklı bir itiraz.

5-Endri Çekici Metiner Erdem'in iddiasına göre 250 bin euroya gitmiş.

6-Kitsiou için Gaziantep fk ya gideceği konusunda antepten duyumlar var pinto çok pahalı olduğu için kalacak dendi.

7- 13 dosya olduğu bunların hepsi geldiyse ceza olarak 25 milyon para lazım yasak kalkması için ama gelen dosya sayısının daha az olduğunu 15 milyon gibi bir paraya ihtiyaç olduğunu söylediler. haftaya kalkacakmış muhtemelen yasak.

böyle uzayıp gidiyor. Şimdi sosyal medyada geçen herşey doğru değil de Ankara basınından iki isimin söyledikleri ilede Başkanın söyledikleri çelişiyor.umarız ankaragücü için başkan kanadı haklı çıkar herşey güzel olur. izlemek isteyen. daha çok konu vardı konuşulanlardan aklımda kalan bu.
detalı izleyen olursa youtubeda var yayın.
https://www.youtube.com/watch?v=9P3hKXm5ums

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 11:30 

Bazı bilgiler:

Ankaragücü’nde neler oluyor?
Son zamanlarda olanlar ve yaşananlar hakkımda ufak bilgiler vereceğim. Belki çoğunuz duymuştur belki duymamıştır.
1-)Borven’in gönderilmesi isteksiz olması değildi arada dönen menajerlik ve para konusundan dolayı yönetim göndermek istendi.
2-)Ariyibi Eyüpspor’a daha uygun maaşla imzalayacaktı ama Ankaragücü’ne daha fazla bir miktar ile yıllık ücret ödenerek menajer payı alınarak Ankaragücü’ne getirildi.
3-) Burada kalmak isteyen ama gönderilen bazı oyuncuların menajerleri ile araları iyi olmadığı için sorun çıktı

4-) Formalar halen tanıtılmadı ve satışa dahi sunulmadı sanırım formaları maç maç görüp maç maç satın alabileceğiz.
5-) Gelen oyunculardan yine fazladan rakamlar ve yöntemler ile anlaşıldı.
6-) Alper Potuk ücretsiz gönderildi.
7-) İçerde sözü geçen bir kaç kişi var herkes onlar etrafında dönüyor diyebiliriz.
8-) Transfer yasağı halen kaldırılmadı ve hazırlık karşılaşmaların hiç birini izleyemedik.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 11:45 

Uzun zamandır kadromuzu konuşalım, lige odaklanalım istiyorum her seferinde kursağımda kalıyor. Ben şunu anlamakta zorlanıyorum, bu bizim en kötü sezon başlangıcımız değil. Çok daha kötüsünü defalarca gördük. Ama bu sezon diğer sezonlara göre inanılmaz seviyede camianın sinirleri bozuk, çatacak yer arıyor. Bu eleştiri seviyesinde de değil, ben artık zarar verdiğimizi düşünüyorum. Taraftarın olayı bellidir, destek olur, sahip çıkar, koşulsuz destekler. Ben bir süredir Ankaragücü'ne destek verdiğimizi düşünmüyorum. Önceden ordan burdan sponsor bağlayan, gerekirse elini cebine atmaktan çekinmeyen koskoca camia, tembelleşti ve oturduğu yerden aforizmalar üretiyor.

Şüphesiz bu pandemi en çok Ankaragücünü etkiledi. Bizi biz yapan o özelliklerimizden uzaklaşıyoruz. Meydan iyice sosyal medyaya kaldı. Gencecik çocuklar karar veriyor modumuza ne konuşacağımıza. Umutsuz olmak, bizden olmaz demek çare değil, küfür hakaret istifa söylemleri de bir yere kadar kontrol mekanizması oluşturuyor. Bir yerden sonra o da faydasız.

Ben hep beraber el ele yaşattığımız kulübümüzün gittiği rotanın uygun olmadığını düşünüyorum. Burda bile durup durup kavga ediyoruz. Tribünler açılmaz, ve biz böyle devam edersek bu klüp değil ilk2 ilk 6 bile yapamaz. Peki bu senaryoda kaybeden kim olacak? Milyonluk servetleri olan adamlar, 2 hafta bilemediniz 3 hafta sonra bizi unutur. Futbolcusu da, Yöneticisi de.. E beyler o zaman biz neden faruk koca, Borven cart curt tasası yapıyoruz. Özellikle yabancı oyuncuların, burayı çok seviyor, şampiyon olmak istiyor romantizmine nasıl olur da kapılırız? Camia'nın evlatları dediklerimizin bile umrunda olmadık da, kalkmış Norveçten Ortadoğuya gelmiş adamın umrunda mı olacağız?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 13:13 
Kullanıcı avatarı

Göztepe başkanı Mehmet Sepil bir grup taraftarı toplayıp toplantı yaptı, bunu da GözGöz TV canlı yayınladı. İki taraf da eteğindeki taşı döktü, öpüştü-barıştı ve orta nokta buldular. Bunu yapmak çok mu zor? Topla münferit ve gruplardan 20 kişi, al tesiste karşına, Ankaragücü TV var YouTube'da, canlı yayınlat. İki taraf da yükselmeden, aklında ne varsa konuşsun. Yap ki şu olayı tertemiz girelim sezona. Augustine bile satıldı bu kulüpte, Börven kim ki?

Yani Börven kalmalıydı ama kırmızı çizgi falan olayı da komik. Benim kırmızı çizgim Ankaragücü'dür, kişiler anca bu kulüp için var oldukları müddetçe beni ilgilendirirler, kapıdan çıkıp gidenin bir hükmü kalmamıştır.

Bu ikircikli ve sisli ortam dağılmalı. Dağılmadığında olanları görüyoruz. Taraftar başkana, başkan taraftara sövüp duruyor. Ortalama üstü bir kadro kurulduğu halde bile takım kaos ortamı içerisinde kalıyor. Düzeltmek sadece taraftara da düşmez, biz destek olalım onlar istediğini yapar mantığı 90larda kaldı. Sorunlarımız karşılıklı çözülür, taraftar susup desteklesin, başkan istediğini yapsınla anca birbirimize söver dururuz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 14:31 

Atakan da gitmiş. Kitsiou da gider kesin. Bir Pinto kalır o da bu parayı başka yerde alamayacağı için.
O zaman bu sene bambaşka bir kadro olacak.
Akın(mert)
Murat(erdem)-Yusuf(erdi)-sinan-X
Hasan(Abdullah)-Lukasik(Şahverdi)-İshak(Ali Kaan)
Geraldo-Owusu(eren)-Ariyibi(cem)

Şu an sol bek,10 numara ve net bir forvet yok takımda.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 18:12 

Kitsiou ve Atakan da Antep'e gidecekmiş karşılığında Kenan,Furkan, Mücahit gelecek diyorlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 656 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 66  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: b10, Bing [Bot], gattegoria, Google Adsense [Bot], İzmirAltay, Jameican1912, Josh1912, Lular, Michy, pirlo35, Sekai, StrangerThings, yasingzt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye