Zaman: 17 Eyl 2021, 19:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 2021/2022 Sezonu Formaları
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2021, 18:20 

2021-2022 formalarımız...

Çubukluyu özlemiştik. Gri formada güzel duruyor.

ResimResimResim

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2021, 15:28 
Kullanıcı avatarı

Ben bu formacılık işinde yıllardan beridir bir noktada takıntılı durumdayım.

Kardeşim,ben Fenerbahçe’liyim ve sarı kırmızı rengi sevmiyorum. Fakat Göztepe camiasını çok severim. Forma koleksiyonculuğu adına veya halı sahada forma giymek adına Göztepe / Kayseri / Malatya forması almaya kalktığımda MUTLAKA dıp-dızlak sarı kırmızı bie detay oluyor. Yahu çok mu zor sadece siyah bir forma üzerine tek detay renk sarı veya sarının tonlarını yapmak? Veya beyaz forma üzerine ise sarı-kırmızının kırmızı tonları yerleştirip mono logo yapmak? Veyahut zamanında Altay’ın turkuaz izmir temalı forması,Başakşehir’in 3 aezon önce ki açık mavi forma gibi formalar yapılması çok mu zor? Mesela bizim adımıza bir yeşil forma vardı 4 sezon önce. O formayı sempati duyan bir Trabzon’lu,Gs’li,Bursaspor’lu dahi alabilirdi. Kulüplerimiz bu gibi konularda gerçekten hiç dikkatli değiller.

Süper Lig’de Karagümrük dünyanın en kötü tasarımlarına sahip,halı saha takımlarına toptan yapılan o katalog formalar varya hani dijital baskılı,onun gibi bir set yaptırarak en kötü formalara sahip olmuş bence. Devamında ise kesin Bilcee(bilsiii) marka ile Başakşehir devam eder. Antep formalarında da bir şey yok.

Fenerbahçe’liyim kabul ama en iyi forma bence yine bizde. İlk defa bence iyi herkesden iyi bi forma setine sahip olduk. İnşallah seneye de devamı gelir.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2021, 10:55 

göztepe lige çıktığından beri en kötü tasarımlara sahip takım. umbro ile anlaşmışlar amatör takımların giydiği formalar gibi. ligin en basit formaları şu ana kadar gördüklerim arasında.

bizim adidas tan kurtulmamız gerektiğini söylüyordum ancak geçtiğimiz sezona oranla formaları epey beğendim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2021, 12:14 
Kullanıcı avatarı

Krevchenko yazdı:
göztepe lige çıktığından beri en kötü tasarımlara sahip takım. umbro ile anlaşmışlar amatör takımların giydiği formalar gibi. ligin en basit formaları şu ana kadar gördüklerim arasında.

bizim adidas tan kurtulmamız gerektiğini söylüyordum ancak geçtiğimiz sezona oranla formaları epey beğendim.

Süper lige çıktığımızda bu yana dediğin gibi benimde çok beğendiğim forma olmadı.
Geçen sene bunlardan en kötüsüydü zaten kırmızı ve beyaz olanı ondan bir önceki senede kullandık.
Hele o kırmızı formadan çok tişört gibi birseydi.

Ama bu sezon için katılmıyorum hepside çok güzel ve diğer detaylar falan çok güzel düşünülmüş bize has özellikleri var.

https://twitter.com/Goztepe/status/1414 ... 07649?s=19

Bu linkten biraz incelersen belki hak verirsin.

Parçalı arma forma ve ince ayrıntıları.

Sarı forma biz izmir iz izmir biziz forma Sarı zemin üzerinde saat kulesi,guzelyali köprü,gursel aksel stadyum ve genel izmir simgeleyen figürler var.

Diğer bordro olanda günlük ve alternatif olarak çok beğenildi herkes tarafından.

Dediğim gibi her formanın detayı ayrıntısı mevcut ve bunları umbro,lotto,kappa gibi markalarda yapabilirsin.
Umbro konusundaki haksızlık yapmışsın bence başarılı forma tasarımları var,ben beğeniyorum ve bu sezonki formalar on üzerinden dokuzluk.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2021, 17:12 
Kullanıcı avatarı

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210719/b8b384330a1c8b18378d7949ecf21e17.jpg[/img]
Uzun süre sonra yatay çubukluyu yeniden kullanıyoruz. Son senelerde siyah kullanıyorduk bu siyah bi tık daha iyi olmuş. Favorim yeşil forma.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2021, 21:02 
Kullanıcı avatarı

Konya formaları özenli olmuş beğendim.

ADS formaları da genel olarak iyi ama siyah formaları bu sezonun en iyisi olmaya aday benim gözümde.

Biz de 50 takımda olan katalog Nike formalarımıza kavuşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 10:35 
Kullanıcı avatarı

Zevk meselesi arkadaş, herkesin zevki kendine.
Yalnız Göztepe'nin formaları bence şu anda ligin en iyilerinden biri. Her formada ince bir detay var; özellikle 1. forma efsane olmuş. Son bordo forma diğerlerine göre biraz geride kalmış gibi görünse de zaten 'casual forma' adında üretmişler; normal hayatta çok rahat giyip gezebilirsin. Umbro ne denirse/istenirse yerine getirmiş belli ki. Bence, beğenmeyen arkadaşlar Göztepe yerine Roma logosu görselerdi 'efsane olmuş' derlerdi.

Ayrıca Karagümrük'ün formalarının tanıtım resimlerinde, arka fona bozkurtların yerleştirilmesi ve 3. formaya 'Börü' adının verilmesi de efsane olmuş :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 17:05 
Kullanıcı avatarı

yeni sezon formalarımız tanıtıldı klasik bir çubuklu ve pek de özgün bir tasarımı olmayan bir beyaz formamız olacak fakat siyah formamız bu senenin en iyisi olmaya aday :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 17:12 
Kullanıcı avatarı

Konya Ads formaları iyi.
Konya nın yatay ads nin ise siyahı harika

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2021, 00:08 

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210725/1665ca4bbb1a130d2a86307cb62504e3.jpeg[/img]

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, Bing [Bot], drinktilloblivionn, eXeLanCe35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Moskov1925, Pomak_1925, sencokyasa1925, ultrasfanzin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye