Zaman: 18 Eyl 2021, 01:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 572 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 58  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Transfer Dedikoduları 2021-22
MesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2021, 11:27 
Kullanıcı avatarı

6 verip üstüne hagiye komisyon vereceğime 10 verip gedsonu alırdım.Hatta Şuan cebimde 10 milyon olsa gider ben bile gedsonun tapusunu alırım.Adamın zarar ettirme gibi bir olasılığı yok bacağı kopmadığı sürece.Enteresan bir transfer olmuş.
Sosyal medya panik transferi diye ikiye ayrılmış.
Haksızda değiller.1 günde 10-15 milyon euroluk 3 adam açıklayabilecek potansiyelin varsa bunu şampiyonlar liginden önce niye yapmadın diye sorarlar adama.Şu 3 adam 1 hafta erken gelse belki tur şansın olacaktı.Böyle böyle ufak ama aptalca bir şekilde kulüplerin kuyusunu kazıyorlar farkında olmadan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2021, 13:14 

Kaiser yazdı:
Problem genç oyuncuyu Türkiye şartlarında yüksek bonservis-düşük maaş şekliyle transfer etmek değil.

Asıl problem, 24 yaşına kadar İngiltere, Almanya, İspanya, İtalya vb bıraktım, başka bir lige dahi gitmeyen, pek transfer dedikodusu çıkmayan bir oyuncuya 6 milyon Euro ve sonraki satıştan %20 pay vermek. Hem de sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kala...

Euro 2020'de de gözüne sokuldu insanların, eğer orta sahada görev yapıyorsanız, hareketli, çevik ve fiziksel olarak çok güçlü olmanız gerekiyor.

Rumen ligi takip ettiğim bir lig değil fakat videolardan görülebildiği kadarı ile Türkiye şartları göz önüne alındığında Cicaldau ciddi anlamda fiziksel olarak zayıf. Galatasaray fark yaratmak istiyorsa özellikle orta sahada fiziksel olarak güçlü, zayıf, çok koşan-basan, FM tabiri ile, "Yorulmak Bilmez Orta Saha" bulması gerekiyor.

Ayrıca madem 6 milyon Euro verebiliyor Galatasaray, bunu Gedson da değerlendirmek her anlamda daha iyi olurdu.

Bu sene takımlar 3 yerli oynatmak zorunda. Şampiyonluk yarışı göz önüne alındığı zaman en zayıf yerliler de Galatasaray'da.

abi burak 35 yaşında avrupa yaptı ilk defa böyle bir mantık mı var ya? ayrıca adamın sözleşmesi 2025 yılında bitiyor 1 sene kaldığı falan yok.

berkanı da aldığını düşünürsek en zayıf yerliler nasıl galatasarayda oluyor onu da anlamadım. hele elinde tek salih olan beşiktaşdan daha zayıf nasıl olabiliyor çok ilginç.

bu da yabancı scout hesabının futbolcu için yorumu

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2021, 18:18 

Rumen oyuncular denilince Gs'da Hagi,Popescu Bursa'da Lupescu ve Miu bizde de Sabin İlie aklıma gelir. Rumen ligini izlemedim izleyende varmı bilmem ama Rumen liginden bir oyuncuya 6.5 vermek harbiden şaşırtıcı 2003 senesi 2-0 yenildiğimiz bir maç vardı Gs'a Samiyen'de o senede Felipe gelmişti yeni Hagi diye adam 2 gol attı bize ama Haginin tırnağı etmezdi çok şaşırmıştım izlerken şimdi de gidip Rumen liginde bir oyuncuya umut bağlamak 10 numarayı vermek çok mantıklı değil bence

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2021, 19:21 
Kullanıcı avatarı

Adrian ilie vardı birde gördüğüm en klas forvetlerden biriydi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2021, 21:57 

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 00:50 
Kullanıcı avatarı

Mümkünse rumene 10 numara verilmesin. Hatta müzeye kaldırılsın kimseye verilmesin bundan sonra. Hagiden sonra (Sneijder hariç) kim giydiyse ezildi 10 numara altında. Günümüz futbolunda 10 numara tanımı 20 yıl öncesine göre çok değişti ama beklenti değişmedi. Şimdi 10 numara verilse her maçtan yaptıklarıyla Hagi ile kiyaslanacak. Hele birde memleketlisi ki sırf bu yüzden bile baya kafa şişirecekler. Hiç gerek yok bu polemiğe ve çocuğu ezmeye.

Dün yapılan transferleride PSV maçının sonucuna bağlıyorum. Muhtemel bir tur şansında daha farklı isimler alınacaktı bence. Tr ligine ve Avrupa ligine kalınca bu isimlere yöneldik. Aslında iyide oldu. Alınan isimler dinamik ve başarıya aç isimler. Tek olumsuz baktığım taraf bu isimlerin şampiyonluk mücadelesinde bugüne kadar hiç olmamaları. O baskıyı nasıl kaldıracaklar bendeki tek soru sorun işareti. Bu açıdan gedson ve Berkant transferlerinide beklemeyor degilim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 02:36 
Kullanıcı avatarı

Rakamlar beni ilgilendirmez bu sebeple GS nin yaptığı transferleri iyi buluyorum. İki tanesi genç gelecek vaadeden, daha doğrusu ileride para kazandırabilecek transferler(burada şunu eklemek istiyorum, adamlar öyle afrikadan falan gelmiyor) diğeri de ne vereceği az buçuk belli olan 30 yaş üstü güzel bir transfer.

Biz ise Alex transferinde oyuncunun kararını bekliyoruz. Yoğunlaşılan bir santrfor ismi yok bu aralar. Diego Costa ve Jose den umutluydum ama olmadı galiba o transferler. Kenan Karaman ikinci forvet olarak mı düşünülüyor yoksa iki santrfor transferi bizi mi bekliyor onu da bilmiyoruz açıkçası.

Kadro olarak FB ve GS den baya baya gerideyiz. Islak imza olmasa da Rosier ve Ghezzal ın muhtemel transferleri ile geçen sezonun kimyasını koruduk. Tek avantajımız bu. Hala antrenmanda bile 2 tane 11 çıkartamıyoruz karşılıklı oynayacak.

Merak ettiğim bir nokta daha var, limit sadece BJK ye mi işliyor arkadaş? FB ve GS ye de kızmıyorum, kitabına göre uyduruyorlar, bizimkiler niye beceremiyor? Adanademir bile ne transferler yaptı limit falan dinlemedi GS 2 tane üst düzey 11 çıkarabiliyor ama limitten ağlayan sadece bizim yöneticiler galiba.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 08:30 

körfezlee yazdı:
Rumen oyuncular denilince Gs'da Hagi,Popescu Bursa'da Lupescu ve Miu bizde de Sabin İlie aklıma gelir. Rumen ligini izlemedim izleyende varmı bilmem ama Rumen liginden bir oyuncuya 6.5 vermek harbiden şaşırtıcı 2003 senesi 2-0 yenildiğimiz bir maç vardı Gs'a Samiyen'de o senede Felipe gelmişti yeni Hagi diye adam 2 gol attı bize ama Haginin tırnağı etmezdi çok şaşırmıştım izlerken şimdi de gidip Rumen liginde bir oyuncuya umut bağlamak 10 numarayı vermek çok mantıklı değil bence

Felipe yanlış hatırlamıyorsam Brezilya'lıydı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 17:03 

Arkadaşlar Romanya liginden geliyor demiş ama bizden daha kaliteli bence o lig. En azından bir sistem var oralarda. Bizde kaos var sadece.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 17:59 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar limit yok tabii ki de, limit olayını fenerbahçe deşti iki senedir, belki başka kulüp deşse limit olayı bu kadar sulanmazdı ama önce %80 aşılan limite hiç ceza verilmedi, onun üstüne %80 aşılmış limitin üstüne 18 tane transfer yaptı fener yine ses edilemedi.

kitabına uydurmak zor bir şey değil, yeter ki sıcak para sponsor göster. yani beşiktaş beceremiyor diye bir durum yok, beşiktaş sponsor bulamıyor, sıcak para bulamıyor diye bir durum var. evet beşiktaş'ın kadrosu şuan mevcut fener ve gs'ın çok gerisinde.

beşiktaş geçen sene yaşlı ve sakatlık riski yüksek kadrodan verim aldı diye bu sene de aynı politikayı sergilerse yandı ki ne yandı. geçen seneki gibi bir tutumları olmayacak hakemlerin ve şans faktörü iki sene üst üste yanlarında bulunmaz.

beşiktaş şampiyonlar ligi karizmasını kullanıp genç ve nitelikli oyuncuları bünyesine katmalı. alex texeira , diego costa falan bence yanlış transferler.

ghezzal ve rosier'in de medyada sergen ile anlaşma gibi sakız edilmesi de zayıflık göstergesi. şuan en çok alarm veren kulüp beşiktaş transferde.

fenerbahçe'nin kakdrosu %80 hazır zaten, caulker transferi ile stopri kapattılar sadece iyi bir sol ve sağ bek öynayacak iki transfere ihtiyaçları var 3 lü savunmalı sistemde o kadar. gerisi zaten oyuncu satışlarına göre şekillenir aceleleri yok.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 572 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 58  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], brk35, erd1903, extranjero, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kuzeyinkrali, seviyorus, Tikveş

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye