Zaman: 17 Eyl 2021, 19:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 470 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 47  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Adana Demirspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2021, 23:44 
Kullanıcı avatarı

Net bir şekilde dünyadaki en rezil çubuklu forma olabilir tanıtılan forma, insan biraz özgün ve farklı bir şeyler yapar. Gürcanların, Rasinlerin zamanında giyilen parçalı formalar dahi çok daha özgündü.

Tanıtılan çubuklu yerine S.Lizbonun forması gibi yatay çizgili formalar dizayn edilse bile çok daha güzel olurmuş...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Tem 2021, 23:53 
Kullanıcı avatarı

Kombine konusunda ben de fiyatların normal olduğunu düşünüyorum, ancak yorumcuların maddi durumundan, yaşından, statusunden bagımsız olarak buradaki her görüşe de sonsuz saygı duyuyorum. Medeni bir şekilde ve hakaret etmeden herkesle de tartışabilirim.Bence mesajlardaki dilin seviyesine biraz dikkat etmek lazım, hakaret edince ya da laf sokunca haklı duruma geçildiğini düşünmüyorum...

Tartışma kavramı bizim toplumda yanlış algılanıyor, amaç kendi görüşünü karşıdakine kabul ettirmek ve mümkün olduğunca onu haksız duruma düşürüp bir nevi morartmaya çalışmak oluyor maalesef... :roll:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 00:24 

kuzeymaraton bu kadar sert konuşmana ayar vermene gerek yok.bütün yorumları okuyorum,anlamaya çalışıyorum ama senin tarzın biraz sert.herkes herkesin fikrine saygı duyacak ayar vermeyecek.isteyen istediğini yazar kimse kimseyi bastıramaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 00:56 

Şahsen Adana'da olmama ihtimaline karşı yine de kulübe destek olmak için alacağım.Ben olmasam pederi gönderirim, en kötü kombinesi olmayan arkadaşıma paslarım.

Bu tribün işçisinden godomanına, öğrencisinden öğretmenine her kesim insanın girdiği tribün.
Bu zamana kadar bilet fiyatları makul olduğu için sınıf farkı olmadan içeri herkes girebiliyordu.
Kombine fiyatları biraz daha uygun olabilirdi diyen adama sen git evde maç izle demek terbiyesizlikten başka bir şey değil.
Şu an o kombineler her türlü biter.
2.5 milyonluk futbol şehrinde kombine 4500 lira değil 14500 olsa yine biter.
Ama içeri girenler ne kadar Demirsporludur onu bilemem.
20 yıldır tribün kovalayan adamla ***** geçen, Demirspor yine maç satıyor bu senede çıkamaz diye goygoy yapanlar kombine fotoğrafı paylaşıyor.
Benim gibi bir çok kişinin anlatmak istediği madem tüm kombineleri satsak dahi 1 Balotelli'nin masrafı çıkmıyor en azından kombineler biraz daha makul fiyat olup geçmis dönemde Ads passolig sahiplerine öncelik tanınabilirdi.

Her boka eyvallah çekrsek sonra çok geç olur.
Sezon açılışına sadece kombineliler girecek diyen adam yarın neler der kim bilir?

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 12:47 

Hikaye anlatmayın. Artistlik olsun diye kulübün alacağını silmeyeceksin. Müşteri diyor aq kimlerle tartışıyoruz.

diğer absürtlüklere hiç girmeden bu örnekler yeterli.

Hocam sen bu tribünün baş bileni misin, sürekli birilerine hiza vermeye çalışıyorsun. Herkes herşeyi edebiyle söyleyebilecekse önce sen nasiplen o edepten.

kim olursa olsun, durumu imkanı olmayan, asgari geçim standartları düzeyinin dışına çıkamayan herkesin hele ki bu ekonomik şartlarda bilet/kombine almamasını öneririm. maç, futbol karın doyurmuyor. bu benim şahsi fikrim, tahkir etmek için söylemedim. zaten bu durumu kimse ayıplamaz diye de ilave ettim. ama o arkadaş bundan alındıysa ondan da özür dilerim.

kombine alırsan avantajlısın, almazsan biletler yüzde 50 zamlı olacak. bu da zaten hakkaniyetli olan. bir şeyi peşin alırsan ucuz olur, takside bölersen fiyat farkı olur. sen herşeye itiraz etmeye devam et, daha cevap vermem.

Kozmopolit01 yazdı:
Kale arkaları neyse de maraton ve numaralı alt fiyatları çok fahiş.
Kombinenin pahalı olmasına sitem etmenin romantiklikle de alakası yok.
Balotelliymiş Belhandaymış hikaye anlatmayın.
Açıklanan kombine fiyatları Adana Demirspor taraftarı için pahalı.
Bu fiyatlara Adana'da o kombineler yine satılır benim de alacak imkanım var ama bu tribüne emek veren çoğu taraftarın bu imkanı yok.

Alt tribünden kombine almaya kalksan 2500-4500.
Tek maçlık bilet almak istersen %50 zamlı diyor.Imkanı olmayan maç maç alsın deniliyor.Alt tribünlerde 350-400 liraya maç bileti satılacak ama normalmiş.

Kulübe para lazımsa artislik olsun diye kulüp alacağını silmeyeceksin.
2 milyon liraya şu anki fiyatla kale arkasından 3000 tane öğrenciye kombine hediye ederdin.Madem hayır yapacan memleketin çocuklarına yap.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 15:06 

Başkanı da etiketle bak sana artislik yaptı yazıyorlar diye :)
Taraftarı müşteri olarak görene de geçici mevki sahiplerine şakşakcılık yapana da anlatacak bir şey yok.
Burada herkes fikir belirtirken sen hangi vasıfla tartışılacak bir şey yok kombine fiyatını kabullenip önümüze bakalım diyorsun, senden icazet mi alacaz tartışacağımız şeyi?
Sen de devam et başkanına toz kondurmamaya.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 16:33 
Kullanıcı avatarı

4-5 defadır müşteri diyorsun ya, senin ilk verdiğin tepkiyi vereyim o zaman. müşterisinin mk :) sen taraftar bilinciyle hareket ediyorsun, bu yatırımları yapanlar bir çok sebeple birlikte kitlelere bir nevi müşterilere hitap ediyor. bu kelimenin mecazi olarak kullanıdığını anlaman lazım. başkan çok özverili taraftara karşı ama burası profesyonel yönetilen bir şirket. eline her klavyeyi aldığında eleştirmek zorunda değilsin, burada kimse sana laf anlatmak zorunda değil.

bayanlara, öğrencilere ve engelli taraftarlarımıza %35 lik bir indirim yapılmış. bence güzel bir uygulama, sıkıntı yaşayanlar için yeterli olacağını düşünüyorum. bu konuyla ilgili daha da yazan olacaksa, takılsın kafasına göre.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2021, 17:02 
Kullanıcı avatarı

siyah forma ateş ediyor :twisted:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2021, 00:26 

Eleştirilecek olanı eleştiririm övülecek olanı da överim.Siz ikiniz başkanın fedaisi gibisiniz, toz kondurmuyorsunuz maaşallah :)
Açıklama ne kadar vasat olsa da öğrenci, kadın ve engellilere kombine indirimi yerinde olmuş.
Koyun gibi her şeye tamam demezsek iyi kötü karşılığını alıyormuşuz demek ki.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2021, 09:52 
Kullanıcı avatarı

Herkes gergin arkadaşlar bir sakin olun ya.
Zamanında final maçlarında yada kafa maçlarda bilet bittiğinde yada biletler çıkacakken herkes pusuda bekleyip eşine dostuna bilet kovalamıyor muydu. Kombine mevzusu amma uzadı. İsteyen istediğini yazar, isteyen istediğini savunur. Bir birimizle niye sert şekilde tartışıyoruz. Belki daha önce aynı adamla omuz omuza beste söyledin. Sakin olun bence.
O değilde kaç kombine satıldı acaba yani sezon başlarken kombinelerin bitme durumu gibi bir şey söz konusu olur mu acaba. Ben ona göre almayı düşünüyorum. Eğer bitmezse maç maç kovalayacağım. Bitme ihtimali varsa Kuzey Kale'ye almayı düşünüyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 470 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 47  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, Bing [Bot], Bizans1905, drinktilloblivionn, eXeLanCe35, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Moskov1925, sencokyasa1925, ultrasfanzin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye