Zaman: 24 Eyl 2021, 10:01

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 662 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 67  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2021, 00:54 
Kullanıcı avatarı

Tamam Mustafa dalcı beğenilmiyor olabilir ama ilk geldiğinde yakaladığı çıkış iyiydi sonrasında üst üste gelen mağlubiyetlerin arkasında farklı durumlar var ve bu sadece bizim kulüpte olur o yüzden faruk koca kendisine ikinci şansı verdi ben kötü teknik direktör olduğunu düşünmüyorum kaldı ki bu sene takım orta sıralarda oyalanacak gibi duruyor o yüzden fazla bi beklentiye girmemek lazım

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2021, 09:31 

gecekondu19106 yazdı:
abi bizim tribün dergi ekibi bile baya baya birbirinden ayrışmış. hepimizin ortak noktası ankaragücü. hepimiz ankaragücü daha iyi olsun istiyoruz. herkes kendince bazı yorumlar yapıyor ama biraz sert yorumlar filanda görüyorum. birbirimizi kırmadan dökmeden yazalım. zaten hastalık filan derken baya zor zamanlar geçiriyoruz. bir de burada birbirimizi yıpratmayalım..

eline sağlık.
ben de lig başlayana kadar uzun bi süre yazmama kararı aldım.

burada anlaşmamız imkansız.
inşallah cımbızla da olsa olayların olumlu yanından bakanlar kazanır da şu takımı süperlige döndürürüz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2021, 10:32 

lik 5 6 haftalık performans belli eder Ankaragücü'nün nereye oynayacağını ancak Ankaragücü'nün ismi her türlü ilk ikiye oynamak için yeterlidir. Zaten ligi bilen futbolcular transfer ediliyor. Ben orta sıralarda kalacağımıza inanmıyorum. Mutlaka üst sıraları zorlayacağımızı düşünüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2021, 16:20 

beyler bizim orda burda yazmamızla, stadda bağırmamızla takım bir yerlere gelmez.
mevcut durumdan tat almaya bakalım biz. bu kadro yapısıyla ilk 6 da oluruz zaten. şampiyon olcak bir kadro kurulmadıgı da bir gerçek. takım oyunu , takım ruhu yakalanırsa ancak hedefe ulaşırız gibi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2021, 09:56 
Kullanıcı avatarı

Kocaeli yazdı:
Ankaragüçlü arkadaşlar kendi meseleleriniz var ama bi Korcan yorumu alsak?
Geçen sene süperlig izlemedim.Nasıldı?

Yan toplarda zayıf, hatta bayağı kötüdür. Cepheden iyi ama Süper Lig seviyesinde değil artık. Geçen sene tek aksiyonu Beşiktaş maçında penaltı kurtarmasıydı.

Yine de karakterine tek laf edemem, Türk liglerinin en düzgün karakterli kalecilerinin başında gelir bence. Altay, Hopf, Ricardo... Hepsinin arkasında haftalarca yedek kaldı, tek bir kez sıkıntı çıkarttığını duymadık. En kötü zamanımızda da en güzel günlerimizde de bizimleydi. Karakter olarak çok güçlü, kalecilik olarak idare edebilecek bir kaleci.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2021, 14:24 

Hep eleştiriyor olacağım ama yine yanlış transfer politikası. Borven ve Eren'i beslemezsen nasıl gol atacak bu adamlar. Gelen tüm orta sahalar defansif yine. Niye lider oyuncu almıyoruz? Sonra Borven'e top gelmeyince suçlu o olacak... Allah yardımcımız olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2021, 12:31 

-Akın Alkan
-Bahadır Han güngördü
-Yusuf abdioğlu
-Sinan osmanoglu
-Erdem özgenç
-Murat uçar
-Yasin güreler
-Mahmut akan
-İshak çakmak
-Hasan hüseyin acar
-Abdullah Durak
-Cem ekinci
-Owusu
-Gboly Ariyibi
-Eren Derdiyok

Kalede sıkıntı yaşamayız bence ama Bahadır için gereksiz diyorlar.
Sol bek Pinto bir var bir yok maaşı çok yüksek. Yeni alınan Yasin için önceki gidenleri bile aratır diyorlar yani sol bek yok.
Stoperler iş yapar. Sağ bek yeterli.
Ön libero ideal. 8'de Hasan oynasa 10 numara yine yok.
Borven eğer gitmezse Eren ile çok rahat götürür.
Kanatlar tam bir muamma. Owusu,Ariyibi hakkında bilgimiz yok. Bolingi de olabilirler patlama da yapabilirler.
Acil olarak 10 numara lazım,takıma lider lazım. Sol bek lazım. 85 tane ön libero almaya gerek yok. Her sene aynısını yapıyorlar.
Şu anki duruma göre bu takım 1-0 öne geçip geri kalan sürede skora yatacak gibi bir durum var sanki.
İnşallah Zahid mi olur Boldrin mi olur öyle bir adam şart!

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2021, 14:34 
Kullanıcı avatarı

Pinto gidiyormuş, maaş yükünden kurtulmak adına iyi iş ama solda Yasin/Mahmut ile lig bitmez. Üçüncü bir sol bek için de Akandan izin almak gerekir. Altyapıda sol bek var mı bilmiyorum ama o oynasa yeridir. Orta saha çok kalabalık şuan ama bir tane 10 numara yok. Tecrübeli ve becerikli bir on numara, Arif i de eğitme görevini üstlenirse bizim açımızdan iyi olur. Yalnız takımda çok papaz oldu. Yaş ortalaması zaten 30 olacak herhalde. Bu takımla diri kalmak zor, @jaba nın yazdığı gibi golü bul geri yaslan kafasında olacağız galiba. Bir hazırlık maçını verselerdi de izleseydik takımı. Kimi baskın oynuyoruz kimi önde basıyoruz diyor, kimi sol taraf otoban diyor, kimi de Mahmut Akan akıyor diyor. Gizli kapaklı iş taraftarın anksiyetesini arttırmaktan başka bir işe de yaramıyor. Kim bilir belki de gerçekten haksızlık ediyoruz takım şiir gibi oynuyordur.

Yönetimin en büyük problemlerinden biri de iletişim konusunda çok kötü olmaları. Söyledikleri iktidarın diliyle aynı. Alper Potuk dan tarihte takımın görmediği parayı kazandık lafı seneye uzaya çıkıyoruz lafıyla aynı. Yemiyoruz. Hayallerle Ankaragücü taraftarını kandıramaz üstüne tepki çekersiniz. Tarihin en güçlü yönetimiyiz diyeceğinize, güçlü bir yönetim kurduğumuzu düşünüyoruz asıl takdir taraftarın, yargıyı sezon sonunda versinler falan deseler yine eleştirirdik ama hani en güçlü yönetimdiniz niye aciz kaldınız diyemezdik, o kadar da güçlü değilsiniz demek derdik, arada nüans farkı var. Yoksa takımın günlerdir kampta olması hiçbir şey olmasa toparlanmış fizik kondisyon demek. Bir kişi bu yöne bakmıyor, bakamıyor. Laflarıyla kendinden soğutuyorlar. Bir yanlış on doğruyu götürür bu memlekette. (ki yüzlerce yanlış yaptılar irili ufaklı) Öyle menajer itelemesiyle eren derdiyok getirmekle imajlarını düzelteceklerini sanıyorlarsa çok büyük yanılıyorlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2021, 15:44 

Pinto gidiyormuş. Çok iyi olur. İlk sezon hariç top oynamadı adam. Eğer kesin giderse Yasin ve Mahmut'u güven olmayacağı için kaliteli bir sol bek şart.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2021, 19:15 

Pinto giderse bence çok iyi hamle olur. Ancak 33 yaşında bir oyuncu 700 bin euro maaşının bir çoğunu almadan gitmez bence. O yüzden ben kalacağını düşünüyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 662 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 67  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], nbz1910, ozgurr, reddern, Viola

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye